Şimdi Ara

Nintendo 2DS/3DS Nereden alırım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun uzun araştırdım ama Amazon normal fiyatın üstüne satıyor ve Türkiye'den de herkes fazladan para koparmanın peşinde. En uygun New 3Ds XL ya da (Satışa çıkınca) 2Ds XL alabileceğim yer neresi?
    2Ds XL Satış fiyatı 149$ - Amazon fiyatı 159Euro
    3Ds XL Satış fiyatı 179$ - Amazon fiyatı 179Euro

• Amazon normal fiyattan satıyor.Türkiye'de satanlarda amazondan alıp üstüne 100-150 ekleyip satıyor o yüzden amazon.de den alman en mantıklısı.
  • Bu kadar az fiyat farki varken 3DS almak yerine neden 2DS dusunulur hic anlamam. Aletin en mukemmel olayi 3d ama siz 2d oynamak istiyorsunuz. 2D XL Nintendo'nun yaptigi en sacma sey. Hadi normal 2ds anlarim cok cok ucuza geliyordu ancak new 2ds tamamen fiyasko bir cihaz

edit: amazon.de den alabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lyzard -- 9 Haziran 2017; 0:17:20 >
  • Daha önce Amazon.de den alan varmı çünkü 50€ gümrük istiyor ne kadar iade edildi amazon komisyon aliyor fazlasını iade ediyor ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lyzard kullanıcısına yanıt
    ben ve benim gibi 3d özelliğini sevmeyen ve kullanmak istemeyen kullanıcılar için gayet tatlı bir konsol bence. özellikle new 2ds ler aşırı güzel duruyorlar
  • Up
    Hocam 3d gerçekten gözleri yoran bişey.Yani şöyle diyim 3d ye bakarken düşünüyosun lan bişe olmuyo çok rahat diye ama bi süre sonra sebepsiz bi zihinsel yorulma vb bişeler oluyo.Bunu 3d için çok derler zaten.Benim gözlerde de bi sorun yok ama böyle.Hele normal 3ds te azcık oynatsan 3d bozuluyo.Bence new 2ds ler çok mantıklı ve ben ondan almayı düşünüyorum.Son olarak yine eski 3ds lerde 3d açıkken pokemon x,y,omega ruby,mario 3d land,mario kart 7 gibi oyunlarda fps düşüyo
  • Oozed kullanıcısına yanıt
    eskilerin kotu oldugunu biliyorum, bende yeni var her oyunda 3d oynuyorum (destekliyorsa) hic gozlerim falan agrimadi. biraz da aliskanlik meselesi sanirim
    Sende olmuyor diye kimsede olmayacak diye birşey yok malesef. bende 3d modunda oynayamıyorum kuzende var mesela. 2ds xl çok şık ve güzel olmuş. nintendonun olayı exc oyunlarıdır 2d 3d olması değil. new 3ds bu arada kullandıgım. neden 200tl fazla versin 3d kullanmak istemeyen.

2ds xl ile 3ds xl donanım vb özellikleri herşeyi aynı olup sadece 3d farkı mı var ?
  • amazon.com'da ürünün sayfasına girince Türkiye'ye yollanır diyor fakat vergi hesaplama şeysinde Türkiye seçince yollanamıyor diyor. Bu aleti en ucuza getirme yolu nedir harbiden bilen var mıdır?
  • Upppp

Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

2DS ve 3DS almayı düşünüyorum.

Uygun fiyatlı olarak nerede bulurum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theasus

Upppp

Konu hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

2DS ve 3DS almayı düşünüyorum.

Uygun fiyatlı olarak nerede bulurum?

Amazon.com ve Amazon.de ye bakın. Geçen sene black Friday ya da cyber Monday de 2ds 90 euro ya satılmıştı galiba o zaman almadım pişmanım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.