Şimdi Ara

*** Nikon SLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi *** (1334. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61.727
Cevap
91
Favori
2.392.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koolandgang

*** Nikon SLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi ***

atoxi burda millete atıp tutuyordun yok ışık azmış,biraz daha alçaktan çekilseymiş vs....
    Şimdi yapsınlar yorumları iki cihan da görürsün gününü

yapsınlar dostum yaa yapsınlarki hatalarımı görüp ders çıkarayım sen esirgemişsin ama yorumunu

çerçeve farklı olmuş ama ve hoş ayrıca net bir çekim olmuş güzel bir kare
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

quote:

atoxi burda millete atıp tutuyordun yok ışık azmış,biraz daha alçaktan çekilseymiş vs....

yapsınlar dostum yaa yapsınlarki hatalarımı görüp ders çıkarayım sen esirgemişsin ama yorumunu

Aaa olur mu daha kafadan yaptım ben.Ama öbür cihan da
  • koolandgang son f4,8 olur oda sana, ışık için o saatte yapacak bir şey yoktu (otobüste giderken gördüm, inip öyle çektim, sanat aşkı) teşekkürler....
  • Orijinalden alıntı: koolandgang

Aaa olur mu daha kafadan yaptım ben.Ama öbür cihan da

hocam biliyorsun tek taraflı çalışınca olmuyo bu cihanın hem orası hemde burası önemli çok teşekkür ettim ben kullanıcı adına bakmamısımda
  • quote:

yorumlarınızı bekliyorum..rawdan işlendi ;)

her iki cihandada yorumlarsanız sevinirim

http://www.fotokritik.com/2185680

hocam ben çok begendim bu resmi. aynı resimlerden bi iki kere çekmeye çalıştım ama güneş daha tepede oldugu için olsa gerek pek verimli olmadı benimkiler :)

burda exposure'ub kaç aldın acaba?

bu arada sigma 70-300 dg macro 324TL fiyat verdi benim dükkan, 2 yıl garantili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 20 Mart 2010; 21:29:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya5789

quote:

yorumlarınızı bekliyorum..rawdan işlendi ;)

her iki cihandada yorumlarsanız sevinirim

http://www.fotokritik.com/2185680

hocam ben çok begendim bu resmi. aynı resimlerden bi iki kere çekmeye çalıştım ama güneş daha tepede oldugu için olsa gerek pek verimli olmadı benimkiler :)

burda exposure'ub kaç aldın acaba?

bu arada sigma 70-300 dg macro 324TL fiyat verdi benim dükkan, 2 yıl garantili.

ayrıca değerli yorumun için çok teşekkür ettim
    dostum sigma apo değil ama sanırsam apo olmayan iş yapmaz forever apo exposure dediğin pozlama herhalde yanılıyor muyum ? :S exposure başka anlamı varsa bilmiyorum açıklarsan dostum bende öğrenmiş olurum

f / 8
    1/500 ile çektim ;)
  •  *** Nikon SLR İnceleme ve Paylaşım Merkezi ***

bugünden birkaç kare.. renkler istediğim gibi oldu sonunda :)
  • Ben de bugün D5000 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. (kaya5789 sağolsun )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Ben de bugün D5000 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. (kaya5789 sağolsun )

iyi oldu iyi oldu. hadi hoşgeldin topağmza

atoxi, hocam valla apo değldi heralde. apo olsa söylerdi adam. istersen vereyim yerin numarasını kendn sor. fiyatları uygun ve garantili. exposura da EV değeri de deniyo galiba aynı zamanda. hani +5 ve -5 arasında değiştirebildiğimiz bir deger var ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 20 Mart 2010; 22:12:13 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sylargray

Ben de bugün D5000 alarak aranıza katılmış bulunmaktayım. (kaya5789 sağolsun )

iyi oldu iyi oldu. hadi hoşgeldin topağmza

atoxi, hocam valla apo değldi heralde. apo olsa söylerdi adam. istersen vereyim yerin numarasını kendn sor. fiyatları uygun ve garantili. exposura da EV değeri de deniyo galiba aynı zamanda. hani +5 ve -5 arasında değiştirebildiğimiz bir deger var ya.

hımm ok EV değeri dersen anlarımda exposur diye duymamıstım walla ben foto çekerken ev değerini pek kurcalamıyorum ama
  • bu arada bugun tanıştık teknika-tufan abi ve by@li-ali abiyle. kcRasco-kemalle de tanışıyoduk msnden filan ama o güzel yüzüyle de tanışmış oldum

hepsine teşekkür ediyorum güzel bi gün oldu. bir de aramıza ekstradan bir nikoncu kattıgımız için gururluyuz, bkz. sylargray :)
  • quote:

bu arada bugun tanıştık teknika-tufan abi ve by@li-ali abiyle. kcRasco-kemalle de tanışıyoduk msnden filan ama o güzel yüzüyle de tanışmış oldum

hepsine teşekkür ediyorum güzel bi gün oldu. bir de aramıza ekstradan bir nikoncu kattıgımız için gururluyuz, bkz. sylargray :)

bugün hayyam işleri nasıl gitti bişeyler aldınız mı
  • Ben de hayyama uğradım bugün, Alex'le karşılaştık forumdan bir arkadaşla tanıştık
  • ben 55-200 VR aldım ve mutluyum tam istediğim gibi keskinlik olarak da memnun etti renk olarak da. ama 18-55ten sonra baya bi dar geldi, herşey burnumun dibinde :)

bugun bu lensle çektiğim bir kaç fotoyu ekliyim:

• D90 ile bende buralardaym. En kısa zamanda fotoğraflar eklemeye başlarım.
  • quote:

bu arada bugun tanıştık teknika-tufan abi ve by@li-ali abiyle. kcRasco-kemalle de tanışıyoduk msnden filan ama o güzel yüzüyle de tanışmış oldum

Güzel bir gündü gerçekten. Biz de aranıza katıldığımız için mutluyuz efenim

quote:

Ali abi de çıkmış arkada
  • quote:

ben 55-200 VR aldım ve mutluyum tam istediğim gibi keskinlik olarak da memnun etti renk olarak da. ama 18-55ten sonra baya bi dar geldi, herşey burnumun dibinde :)

55-200 ucuz ve güzeldir :) güle güle kullan
  • kaya5789

dostum ilk fotodan niye bu lensi istediğini anladımşaka bi yana gerçekten başarılı kareler çıkarıyormus yaa bu lens dostum lensi kaça aldın ?sıfır mı 2.el mi ?peşin mi kredi kartına taksitle mi vs vs =?
  • tufan abi sarı greenpeace ciyi gorunce senin sarılar geldi aklıma yüklemezsen ahım kalır

topak senlensin bi koy da
  • Burak(sylargray) ben bilerek aldım olum orda Ali abiyi kadraja, ne sandın

quote:

Orijinalden alıntı: ademyagiz

quote:

ben 55-200 VR aldım ve mutluyum tam istediğim gibi keskinlik olarak da memnun etti renk olarak da. ama 18-55ten sonra baya bi dar geldi, herşey burnumun dibinde :)

55-200 ucuz ve güzeldir :) güle güle kullan

sağolasın abicim aynen dediğin gibi ucuz ve güzelmiş :) malzeme kalitesi biraz kötü ama. zoom yaptıkça büyüyen lens pek de şık durmuyo plastik haliyle.

quote:

kaya5789

dostum ilk fotodan niye bu lensi istediğini anladımşaka bi yana gerçekten başarılı kareler çıkarıyormus yaa bu lens dostum lensi kaça aldın ?sıfır mı 2.el mi ?peşin mi kredi kartına taksitle mi vs vs =?

Lensi toplam 385TL'ye aldım. 85'i karttan çektik, gerisi nakit. Sıfır ve 2 yıl ithalatçı firma garantili.

edit:bu arada üstüne bir de uv filtre hediye etti sağolsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya5789 -- 20 Mart 2010; 23:52:57 >
  • 
Sayfa: önceki 13321333133413351336
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.