Şimdi Ara

Nikon Coolpix P900 Türkiye 83X ULTRAZOOM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
1.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.facebook.com/groups/188531404893866/

İsteyende facebook grubumuza katılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amdfx41 -- 4 Eylül 2016; 10:10:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanan birini değilim ama Nikon P900 İncelemesi ni izleyebilirsin.
  • P900 hakkında kullanan kişilerden bilgi bekliyoruz.

• O kadar yok yani ha ! Ne gazlamışlardı ama bu aleti 1 sene olduı sanırım... Foruma bakınca tozu dumana kattı sanırdık P900'ü . Soruya gelince 1 gün geçmiş 1 tek kişi cevap vermemiş. Bu bana sanki buralarda bir dolaplar çeviriyorlar gibi geldi şimdi. Hani ürün çıkınca forumlarda görevli elemanlar veriyor gazı millete. Gazı yiyen 3-5 kişi işte (Fazlasıyla söylüyorum bknz. başlığa)

Bu arada sorunuz "Nikon P900 kullanan var mı ?" ise öyle görünüyor ki siz ve bir de berlin007 arkadaş olarak 2 kişi var diyebilir miyiz cevap olarak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 31 Ağustos 2016; 15:23:45 >
  • jiddi kullanıcısına yanıt
    Youtube da izlediğim videolar gaza getirdi beni :)) Gerçekten hevesliyim bu cihaza 2000tl bayılıp sonra pişman olmak istemiyorum. Bu cihazı alan yada almak isteyen herkes gibi bende zoomu yüksek diye almak istiyorum ama net temiz fotolarda bir okadar önemli tabiki.

D90 aldım kendime kullanamadan geri vermek zorunda kaldım bir sorun çıkmıştı onuda çok ucuza buldum diye almıştım.

şimdi düşünüyorum 2000tl p900 e mi versem yoksa dslr mi alsam dediğim gibi zoom önemli benim için.

Not: evet p900 hakkında hiç doğru düzgün bir konu yok buda insanı tedirgin ediyor.
  • Arkadaşlar video alıcam yakında sole diyebilirim Kocaeli'nde marina dan taa karşıdaki otelin arada deniz var otelin camindaki adamı görebiliyorum

13 bin TL likit nikon olan arkadaş hayran kaldi

• Sabah resim atarım Google earth ten mesafeyi birde çektiğim resmi bulunduğum noktayi

• Amdfx41 kullanıcısına yanıt
    Bekliyorum p900 ile akıldaki tüm sorulara yanıt olacak paylaşım yaparsan memnun olurum.Zoom soto foto kalitesi uzak çekim yakın çekim hepsinden atarsan iyi olur.

He birde bununla macro çekim yapılıyormu ? yoksa bundanmı takmak lazım Raynox DCR-250

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 31 Ağustos 2016; 23:27:22 >
  • Yapılıyor makrolar harika

•  Nikon Coolpix P900 Türkiye 83X ULTRAZOOM

• Harika demek bence biraz fazla oluyor. Misal ben şu fotoğrafa bile harika demiyorum. Bir netlik farkına bakın,

White Flower - PL1+14-42 by Ciddi iyi1i, on Flickr

2010'da çıkmış bir makina 12 mp. çözünürlüğü olan + kit lens ile alınmış bir sonuç bu. Nikon P900 16 mp. Tabi özellikle zum ihtiyacı duyduğunuz fotolar çekilecek ise Nikon P900 iyi bir seçenek. Nikon P900'ün zumunu bir lensi değiştirilebilir d-slr yada aynasızda almaya kalksanız Nikon P900'den pahalıya gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jiddi -- 1 Eylül 2016; 12:12:50 >

BULUNDUĞUM NOKTA

ZOOM YAPTIĞIM YER OTEL WELLBORN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amdfx41 -- 1 Eylül 2016; 18:16:26 >

Geminin arkasındaki dağ bayırda olan cami bayrak varmış haha zoom da gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amdfx41 -- 1 Eylül 2016; 20:15:20 >

• Çektiğim resimlerde hava berbat ve yağmurluydu
  • Takip

• 2 tane foto attın gittin bumu p900 konusu olacak.Madem konu açtın biraz ilgilen hacı.

• quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

2 tane foto attın gittin bumu p900 konusu olacak.Madem konu açtın biraz ilgilen hacı.

Bi ara cozcem

• bende yeni makina alacam bunu önerir misiniz?

hiç bilgim yok foto makinaları konusunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

bende yeni makina alacam bunu önerir misiniz?

hiç bilgim yok foto makinaları konusunda

Ben 1 haftadır bu cihazı araştırıyorum izlemediğim okumadım şey kalmadı alman sitelerinde bile araştırdım.Genel olarak çıkan sonuç eğer zooma abanırsan görüntü leş gibi oluyor çamur gibi.Ama belli bir yere kadar zoom yaparsan tatmin edici kalitede fotolar çekilebilir.

2000tl şuan bu cihaz için çok yüksek bir rakam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 4 Eylül 2016; 0:43:40 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.