Şimdi Ara

Nikon Coolpix P900 Türkiye 83X ULTRAZOOM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
1.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pinarbey

arkadaşlar selam, konuyu canlandırmış olayım

Nikon P900 için tavsiye edeceğiniz mağaza, internet sitesi vb. var mı?
    güvenilir, ama uygun fiyat (hepsiburada en iyi fiyat olarak görünüyor ama, sizce uygun mudur)

Hepsiburda mediamark vatan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amdryzen A kullanıcısına yanıt
    Evet aliekspesten bir kaç kişi ile irtibat kurdum lens adaptörü ile olduğu söyledi bende sipariş ettim.gelince size bilgi verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Haberci1981

Evet aliekspesten bir kaç kişi ile irtibat kurdum lens adaptörü ile olduğu söyledi bende sipariş ettim.gelince size bilgi verebilirim

Geldimi

• Maalesef gelmedi.

Zaten geçen bir kaç gün önce de makinayı sattım.Bir çok forum sitelerinde bir üst model olan nikon p1000 veya nikon p950 adı ile bir çok bilgi paylaşılmaya başlandı.Optik zumun 100x veya 125x olarak geleceği kesin olarak bakılıyor. Bekleyip göreceğiz..

• hortlatayım konuyu..

beklendiği gibi p900 den sonra herhangi bir p950 veya 1000 gibi modeli çıkmadı..

ayrıca alalı 2 yıl olduğu halde hala canavar gibi çekimler yapabiliyorum, p900 iyidir.
  • Ultrazum makine kullandim. Zum özelliği cok güzel ve kullandigim makinede makro+ özelliği de vardi. İster en yakın minnacik şeyleri ister en uzaktaki cisimleri cekmek cok kolay.

Dslr-Like makinelerin en büyük dezavantajı ise 1/2,3" (yani en küçük, mercimek tanesi kadar) sensörun kullanilmasidir ve bu da imaj kalitesinin düşük olmasinda etkendir.

İmaj kalitesi cok sorun edilmez deniliyorsa, daha üstününde gözüm yok yillarca kullanirim dursun bir köşe de deniliyorsa alınabilir ama fiyatina baktim 3.000TL yazık gunah yahu cok para!

1.000 TL olsa tmm ama 3 kati nedir yahu minnacik sensöre üç bin tl...

Bende aldim aldim da 480 TL vermistim Kodak Max z990'ima. Raw formatında bile çekim yapabiliyordu.

• Arkadaşlar bende şöyle birşey oldu . Wi-fi ile telefona resimleri atiyordum problemsiz ancak 2 gündür wifi'yi açmaya çalışıyorum makinede Erişim Yok hatası veriyor bunun nedeni nedir bilen varmi ?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.