Şimdi Ara

Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
945
Cevap
22
Favori
68.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deniz_ksk

Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü

bende bugün bir deneme yaptım... sonuç müthiş... her gören hayran kalıyor...
    videosunuda youtube a ekleyeceğim paylaşırım...

Harika.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -N4N0

quote:

Orijinalden alıntı: deniz_ksk

bende bugün bir deneme yaptım... sonuç müthiş... her gören hayran kalıyor...
    videosunuda youtube a ekleyeceğim paylaşırım...

Harika.

kesinlikle paylaş arkadaşım tavsiyey örneğe ihtiyacım var. peki fotoğraf çekimlerinden nasıl memnunmusun. ayrıca cihazın lcd ekranı size bulanık geliyormu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jiddi

quote:

Orijinalden alıntı: emresandukk

Sa Arkadaşlar Ben Bir Makine Alıcam Nikon P510 ve Nikon D3100 arasında kaldım.
    Hangsini Önerirsiniz.

Bir Yandan Nikon P510'u almak istiyorum ama nikon p510 yarı pro. diyorlar almışken tam pro al diyorlar

Siz hangisini önerirsiniz bir yardımcı olsanız.

Lafa değil işe bakın
    Mesela 800 ISO, düşük ışıklı ortamlarda daha da yükseğe çıkabilirsiniz.
    * TIKLAYIN BAKIN *
    -
    ISO 100'de çekerim derseniz bile fark var,
    * TIKLAYIN BAKIN *
    Yani, biri ne diyora gerek yok hiç. Makina ne yapıyor kendi gözlerinizle görür tercihinizi yapabilirsiniz aslında.

Eywallah Kardeşim Çok Sağol

• kesinlikle bulanık değil; netlik ve renkler çok güzel
  • Bu arada bugün kampanya var yeniçarşımda. Cihaz epey uygun durumda 769 tl miydi neydi, sabah baktığımda öyle birşeyleri yazıyordu. Almayı düşünen varsa kaçırmasın bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 850 tl ye gittigidiyordan aldım +85 tlde bonus verdi; bonuslada çanta yedek batarya aldım miss :)

bu arada güzel kare yakalayan arkadaşların resimlerini bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

http://www.yenicarsim.com/nikon-coolpix-p510-dijital-fotograf-makinasi/dijital-fotograf-makineleri/id/1884052/?utm_source=adwords&utm_medium=nikon-p510&utm_campaign=urunListeleme&utm_content=paid&utm_term=Kategori-Fotograf-Kamera

arkadaşlar ürün 769 tl yeniçarşımda sizce buradan mı almalıyım. akıl fikir verin lütfen :)

Ben oradan aldım ve bir sorun yaşamadım hem taksit de yapıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

http://www.yenicarsim.com/nikon-coolpix-p510-dijital-fotograf-makinasi/dijital-fotograf-makineleri/id/1884052/?utm_source=adwords&utm_medium=nikon-p510&utm_campaign=urunListeleme&utm_content=paid&utm_term=Kategori-Fotograf-Kamera

arkadaşlar ürün 769 tl yeniçarşımda sizce buradan mı almalıyım. akıl fikir verin lütfen :)

Ben oradan aldım ve bir sorun yaşamadım hem taksit de yapıyorlar.

Artık almak istiyorum bir makine bu kadar araştırma yeter diye düşünüyorum fiyat da iyi bakalım akşama halledebilirim tekrar bir mağazada inceleyelim

• şu makineyi alırsam fotoğrafla donatacağım burayı yıkacağım
  • Aslında 1-2 gündür fotoğraflar çektim, gerçi kısmen işimle alakalı ama yine de paylaşırım burda. Daha kendim bile bakmadım nasıl çıkmış diye. Bu arada bir şey dikkatimi çekti. Cihazın ekranında fotolara bakarken ilk açıldığı an değil de bir iki saniye sonra bakmak gerekiyor çünkü o zaman keskinleşiyor fotoğraf. Yani ilk anda hafif bulanık olup sonrasında netliyor.

• Bugun vatan bilgisayara gittim ve ekranı inceledim hic de bulanık gelmedi gayet iyiydi, gecen gidişinde neden oyle bir izlenim kali bende anlam veremedim. Ekran konusu ok sorun yok

Sonra Canon sx50hs inceledim bir makinenin malzeme kalitesi bu kadar mı kotu olur bildigin plastik her neyse hosuma gitmedi Canon dışı icerigi guzel özellikler iyi hic ama panorama yok olay sırf zoom dan ibaret. Canon U eledim böylelikle.

Sonra vatandaki eleman fuji hs33(hs30) U gösterdi aklımı karıştırdı özellik olarak daha fazla farklı makine slr gibi birsey büyük dış ergenimisi super ötesi nikondan daha iyi kesinlikle. Özellik bakımından daha iyi gibi fiyat 1300tl yenicarsim.com da 1100 tl. Manuel zoom felan her neyse oda aklımın bir ucunda. Sonra pili nihayet sarj olan p510 a goz attım guzel a icim ısındı makinaya kalıbının makinesi bence özellik zoom hersey icinde gayet guzel. Sanırım aksama siparis vereceğim p510 U

Acaba hs30 mu arada 300 fark var hmmm ????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bir zoom çalışması. ilk fotoğraf zoomsuz çekildi, ikinci fotoğrafta arkada görülen kaya mezarlarına zoom yapıldı

bir kaç tane de hayvan çalışması

tospalar trencilik oynarken yakaladım
    bu da denizde denk geldiğim piliç

DSİ'nin mini görüntü çekim helikopteri

kekova sarkofage tipi mezarlar

• güzel kareler
  • Ve siparişi verdim en nihayetinde hadi bakalım :))
  • Arkadaşlar bir kaç gündür yorumlarınızı arakadaşımızın tanıtım videosunu izledim yeni çarımdanda siparişini verdim.
    Kırmızı versiyonunu aldım umarım pişman olmam gerçi yaptığınız çalışmaları görünce pişman olmuyacakmışım gibi izlenim var, ayrıca akşam üstü çekilen videoların kalitesini çok merak ediyorum benim için çok önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUSAZ

Arkadaşlar bir kaç gündür yorumlarınızı arakadaşımızın tanıtım videosunu izledim yeni çarımdanda siparişini verdim.
    Kırmızı versiyonunu aldım umarım pişman olmam gerçi yaptığınız çalışmaları görünce pişman olmuyacakmışım gibi izlenim var, ayrıca akşam üstü çekilen videoların kalitesini çok merak ediyorum benim için çok önemli.
    akşam üstü normal fotoğraftan bahsediyorsunuz sanırım. aslında biraz karanlık yada açık çekecek olursa arkadaki dört tuşun orda sağdakine basılarak ışık dengesi yukarı aşağı yönde seçilebiliyor. dolayısıyla fotoğrafın çekim durumuna göre ordan kolaylıkla bir ayar yapılabilir. denemedim açıkçası ama fırsatım olursa dener paylaşırım burda. bende diyaframın hızlı seçilip süratli nesnelerin fotoğraflarını çekmeye çalışırken karanlık çıkıyordu bende o tuşla yukarı yönde bir seçim yapıp bunu tolore ettim ve oldu. dolayısıyla problem olacağını sanmıyorum. sadece bazı spesifik durumlar için biraz ön çalışma yapıp hangi hallerde hangi ayarlarda kullanılması hususunda bir ön çalışma yapıp bunu benimsemek gerekiyor.

• quote:

Arkadaşlar bir kaç gündür yorumlarınızı arakadaşımızın tanıtım videosunu izledim yeni çarımdanda siparişini verdim.

arkadaşım bende sipariş verdim yeniçarsımdan. ne kadar aldın=?
  • 769 tl kırmızı model
  • quote:

769 tl kırmızı model

aynı ücrete aldım bende uzaybilişim den. bugün kargoya verirler diye bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.