Şimdi Ara

Nikon Coolpix p510 Kullanıcıları Kulübü (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
22
Favori
68.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bende bekliyorum keşke cumartesi sipariş etseymişim diye kızıyorum kendime sabırsızlık bastı gelsede bir yoklasam makinayı.:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MUSAZ

Evet bende bekliyorum keşke cumartesi sipariş etseymişim diye kızıyorum kendime sabırsızlık bastı gelsede bir yoklasam makinayı.:)

yalnız ben kırmızı olacağını bilmiyordum bu sabah satıcıya sorduğumda öğrendim siyah istiyordum nasıl olacak bilmiyorum kırmızı iyimidir karar veremedim
  • Hayır ben kendim istedim kırmızı olarak daha seksi diye:))
  • Ellerinde yokmuş siyah zaten bende kırmızı rengini kabul ettim. bakalım kısa zamanda gelir umarım. Dediğin gibi daha seksi şimdi göz aşinalığı olsun diye kırmızı model ile ilgili resim video inceliyorum.
  • Bir zamanlar otomobil için "Kırmızı olsun 1000 lira fazla olsun" gibi bir muhabbet dönerdi memlekette. Bu biraz sizin ve çevrenizin kullandığınız araca bakış açısına göre değişebilen bir tercih bence. Örnek verdiğim otomobilde olay epey bir başkadır. Bir zamanlar duyduğum bir haberde mesela Amerika'da idi sanırım yapılan bir araştırmaya göre otomobil erkekler için cinsel güç göstergesi imiş gibi bir şey vardı ! Hatta diyordu ki yanlış anımsamıyorsam cinsel olarak kendilerini yetersiz, daha az güçlü vb. gören erkeklerin daha büyük, güçlü arabaları tercih ettikleri de haberde vardı. Her ne ise, yukarıda MUSAZ arkadaşımızın da renginden dolayı kamerayı "seksi" olarak nitelemesi hoş tabi. Öyle ya, bu ürünü alıp 2 elinizle çok gerekmedikçe tek elinizle, yani ellerinizde tutuyorsunuz. Ayrıca aman bir şey olmasın diye de dikkatli davranıyorsunuz falan. Yani seksi bir durumla bağdaştırılması pek mümkün. Otomobil için dediğim içerikle örtüştürmeyin birebir. Oradaki örneği sadece "seksi" olması açısından kullandım :) Yanlış anlaşılmasın lütfen.

• http://www.youtube.com/watch?v=HX-temdy4og
    Burdaki tanıtımı izlemeni isterim özellikle kırmızı renkli olanı tanıtıyor.
    Seksi gerçekten alet benim elimde bir kız misali güzel durmalı herkes aynısını ister, bir erkek olarak telefonda kırmızı istemem arabada da aynısı istemem kırmızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MUSAZ -- 8 Nisan 2013; 13:59:12 >
  • vay vay jiddi süper yorumundan dolayı teşekkür ederim. Anlattığına katılıyorum yurt dışında bu işler daha farklı işliyor
    Hani gözümüz alışkındır fotoğraf makinelerinin siyah veya gri oluşuna özellikle slr makinelerin siyah olmasına o sebepten tereddüt geçirdim biraz. Gerçi benim diğer makine canon ixux100 de bakır sarısı şimdi bu makinede kırmızı olunca fotoğraf dünyam bayağa bir renklenecek. Gelsin bakalım merak ediyorum performansını her ne kadar mağazalarda inceleme şansı bulsamda insan kendi sahip olduğu makinede daha farklı inceleme şansı buluyor.

Video yu izliyorum birazdan MUSAZ. Herhalde izlemediğim bir iki viedodan biri bu
    Bu arada senin makine kargo yapılmış mı? Benimkinden ses yok daha...

• quote:

http://www.youtube.com/watch?v=HX-temdy4og
    Burdaki tanıtımı izlemeni isterim özellikle kırmızı renkli olanı tanıtıyor.
    Seksi gerçekten alet benim elimde bir kız misali güzel durmalı herkes aynısını ister, bir erkek olarak telefonda kırmızı istemem arabada da aynısı istemem kırmızı.

bu video benim nikon p510 ile karşılaştığım ilk sahne

• bende uzaybilişimden aldım yeniçarşım sitesinden 769 tl ye %10 word puanla çok uyguna geldi. Benimkininde rengi kırmızıymış bugün kargolandı, adıyamandan 2 günde ulaşır :( çanta alacağım birde hafıza kartı önerilerinizi bekliyorum. hangi markanın çantasını ve kaç gb lık, hangi marka hafıza kartı aliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: iklim85

bende uzaybilişimden aldım yeniçarşım sitesinden 769 tl ye %10 word puanla çok uyguna geldi. Benimkininde rengi kırmızıymış bugün kargolandı, adıyamandan 2 günde ulaşır :( çanta alacağım birde hafıza kartı önerilerinizi bekliyorum. hangi markanın çantasını ve kaç gb lık, hangi marka hafıza kartı aliyim?

sizin kargo bilgileriniz sisteme girdiler mi? benimkini hala sisteme girmediler?
  • quote:

bende uzaybilişimden aldım yeniçarşım sitesinden 769 tl ye %10 word puanla çok uyguna geldi. Benimkininde rengi kırmızıymış bugün kargolandı, adıyamandan 2 günde ulaşır :( çanta alacağım birde hafıza kartı önerilerinizi bekliyorum. hangi markanın çantasını ve kaç gb lık, hangi marka hafıza kartı aliyim?

caselogic çanta ve sandisk 8gb kart öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

quote:

sizin kargo bilgileriniz sisteme girdiler mi? benimkini hala sisteme girmediler?

Ben dün akşam üzeri siparişimi verdim, bugün kargolamışlar, sisteme girişi olmuş ve yola çıkmış, siz ne zaman sipariş verdiniz, dün akşam sipariş verdiyseniz mutlaka verilmiştir kargonuz, mesajlarda belirtmişlerdi bugün yada yarın sabah sisteme gireriz diye ama girilmiş bugün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Ben dün akşam üzeri siparişimi verdim, bugün kargolamışlar, sisteme girişi olmuş ve yola çıkmış, siz ne zaman sipariş verdiniz, dün akşam sipariş verdiyseniz mutlaka verilmiştir kargonuz, mesajlarda belirtmişlerdi bugün yada yarın sabah sisteme gireriz diye ama girilmiş bugün.

siparişi dün akşam verdim bende
    ancak halen daha sisteme kargo bilgileri girilmemiş, gündüz saat 20:00 dan sonra kargo bilgileri girilecek şeklinde mesaj atmışlardı
    ürününüz kargolandı dediler ama bilgi yok kargoya ait...

• quote:

siparişi dün akşam verdim bende
    ancak halen daha sisteme kargo bilgileri girilmemiş, gündüz saat 20:00 dan sonra kargo bilgileri girilecek şeklinde mesaj atmışlardı
    ürününüz kargolandı dediler ama bilgi yok kargoya ait...

Gündüz saat 20:00 nasıl olacak ! O biraz 13'üncü ayın 32'si , kırmızı kar yağınca falan gibi bir tabir olmuş sanki ?!
  • Beyler ne yaptınız siz ya gece gece ne gerek var.
  • quote:

quote:

quote:

yoğunluktan bugün kargoya vereceklermiş. mesajlara da geç cevap veriyorlar. nasıl bir yoğunluktur ki kargo yapılamaz. ben anlamadım. açtım ağzımı yumdum gözümü bende döşedim mesaja. Şikayetimi de yapacağım. siparişimi iptal etmeyi bile düşünüyorum. insanları kullanıyorlar böyle küçücük firmalar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yoğunluktan bugün kargoya vereceklermiş. mesajlara da geç cevap veriyorlar. nasıl bir yoğunluktur ki kargo yapılamaz. ben anlamadım. açtım ağzımı yumdum gözümü bende döşedim mesaja. Şikayetimi de yapacağım. siparişimi iptal etmeyi bile düşünüyorum. insanları kullanıyorlar böyle küçücük firmalar.

sinirlenme derim, güzel makina birde uygun fiyatlı olunca kaçmaz bence, bir sorun vardır mutlaka yada stok sorunu yaşanmıştır, çünkü teknomarketlerde inceleyen çoğu insan, en uygun fiyatı araştırıp genelde sitelerden satın alıyor. Adıyamandan geldiği için 2 günden önce batıya teslim edilmiyor :( yani bende muhtemelen yarın yada yarından sonra teslim alacağım. Hafıza kartı, çantasınıda almak derken 1 haftamı alır makineyi incelemem.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sinirlenme derim, güzel makina birde uygun fiyatlı olunca kaçmaz bence, bir sorun vardır mutlaka yada stok sorunu yaşanmıştır, çünkü teknomarketlerde inceleyen çoğu insan, en uygun fiyatı araştırıp genelde sitelerden satın alıyor. Adıyamandan geldiği için 2 günden önce batıya teslim edilmiyor :( yani bende muhtemelen yarın yada yarından sonra teslim alacağım. Hafıza kartı, çantasınıda almak derken 1 haftamı alır makineyi incelemem.

doğru diyorsunuz sanırım biraz aceleci mi davrandım
    bence hafıza kartı var yalnız çanta ve tripod araştırıyorum.

http://www.hizlial.com/u03.009.9569.0001/vivitar-vpt-1252-132cm-tripod-su-terazili-tasima-kilifi-hediye#comments
    sizin bilginiz var mı tripodlar ile linkteki ürün mantıklı geldi hem normal yükleklikte hemde katlanınca fazla yer kaplamıyor ve makul fiyatlarda

yada bu

http://www.hizlial.com/u03.009.1695.0006/braun-light-weight-3001-tripod#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 9 Nisan 2013; 12:57:17 >

• Evet arkadaşlar benim kargo saat 12:00 da merkez dağıtıma girmiş varış noktasına yola çıkmış buğün alamam herhalde yada gider şubeden alırım.
  • quote:

Evet arkadaşlar benim kargo saat 12:00 da merkez dağıtıma girmiş varış noktasına yola çıkmış buğün alamam herhalde yada gider şubeden alırım.

walla süper benim kide gönderilecek güya
    MUSAZ ilk izlenimlerini hatta fotolarını bekliyoruz. Bu arada bir unboxing yapmayı düşünüyorum bakalım tabi gelirse....
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.