Şimdi Ara

----Nikon Coolpix P500 Kullanıcıları---- (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
166
Cevap
1
Favori
38.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Satmayı düşünen varsa talibim beyler. Özel mesaj atın, buraya yazın, hiç farketmez. Yeter ki satın :)
  • Bu makinanın 2. Eli aşağı yukarı ne kadara alınmalı? Gerçi bi kaç tane daha varda aklımda bakalım hangisi kısmetse artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiddi ( 23 Aralık 2011; 0:15:42 )

Ölü burası :) laf var görüntü yok :) 2'inci sayfaya gelmesi bile şaşırtıcı bu başlığın bence

Zum yapmayı fotoğraf çekmek zannediyor birileri demek ki. Fotoğraflar 800x600 pixel = 480.000 pixel = yarım megapixel (bile değil hani) ! Makina 12 megapixel bölelim 12'yi 0.5'e = 24 kat ufaltılmış hali yani şu az yukarıda paylaşılan fotoğraflar. Buna rağmen net olmaktan uzaklar ! Yanlış anlaşılmasın, makina kötü çekiyor demek istemiyorum. Olabilir diye de düşünüyorum hatta , makina bu paylaşılanlardan daha iyi fotoğraflar çekebilecek yetenektedir belki de. Fakat iyi olduğunu iddia edip de delil olarak ortaya konulan fotoğraflar makinayı yermek isteyen birisinin bulup paylaşacağı fotoğraflar olabilirdi ancak herhalde !

Diğer yandan ürün de kendisini aslında bu başlıkta kanıtlamış. 3 sayfaya ulaşabilen başlıkta paylaşılan fotoğraf adedi 9 tane ! Ben zamanında demişim ne olabileceğini !.. Benim mesajlar sebebi ile başlık 3'üncü sayfaya ulaşmıştır belki de !..

• Bu makineyi satan var mı alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benim Nikon COOPLIX P500 fotoğraf makinam var. 1* dalgıcım

Sualtı Dalış fotoğrafı çekimi yapmak istiyorum. Maksimum 35-45 metreye kadar. Su Geçirmez fotoğraf makinası kılıfı almak istiyorum. Hangi modeli alırsam Nikon COOPLIX P500 cihazıma uygun olur.yardımlarınız için teşekkürler
  • acaba ses ayarları nasıl benimkinin sesi yok da

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.