Şimdi Ara

Nike SBF Field 2 Askeri Taktical Bot 840 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
5.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yds giyen kaç asker kaldı tüm birlikler lowa giyiyor sallamayın diyorsun da bölük komutanıyım 60 uzmanım var 50 si lowa giyiyor kalanı vogel koca bölükte yds modeli giyen bi ben varım

Zeytin dalı barış Pınarı bahar kalkanı hepsinde bulundum lowa ağırlıklı o da 1400 tl oldu sen kışlada oturup er eğitimde karargahta olan askerleri kast ediyorsan onlar istihkak örsel giyse de sırıtmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 28 Haziran 2020; 13:18:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fast rope içinde uygun olsa taban efsane olur ama yurt dışı imkanı olmayan arkadaşlar için gayet uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yds yer malı yurdun malı herkes bunu kullanmalı :-)

• Yds de çok benzeri var parayı yurt dışına yollamayın, Yds'den beğenirseniz ordan alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 yılında vanda görev yaparken kışın ağır geçtiği bir dönemde eski botlardan er botu dediğimiz botlardan vardı ayağımda kışın-25 derece falan kamera direğinde çalışıyorum ayaklarımın donduğunu ilk başta farketmedim. sonra bi çay içeyim diye içeri girince anladım donduğumu. görev dönüşü columbianın botunu almıştım 2012 yılı fiyatı 680 liraydı %50 indirime girmişti. hala kullanırım o botu. parası olan acımasın alsın. ayak rahatlığı ve sağlığı başka birşeye benzemiyor
  • Parali asker botu

• HK-416 kullanıcısına yanıt
    hocam yanlış anlama ama, hangi bölük komutanının 60 uzmanı var? cidden merak ettiğime soruyorum, yanlış anlama.
  • photo_canon1 P kullanıcısına yanıt
    Komando bölüğü kardeşim sadece Subay astsubay ve uzmanlardan kurulu

Komando kol ve bölükleri adını bildiğiniz büyük tugaylarda profesyonelleşme sonrası sadece bu 3 zümreden kuruluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 28 Haziran 2020; 22:56:7 >
  • Ayakkabiya bakmadan once cevaplari okudum sonra dedim bir bakayim heralde cok begenecegim, saglamligini kalitesini bilememde tipini hic begenmedim direk kapattim (Askerler icin olabilir gorevde onlara kalmis). Saglamlik soguktan yagmurdan koruma anlaminda da goretexli outdoor markalari var yani neden nike?

• HK-416 kullanıcısına yanıt
    Orsel ler insanlim suçu.normal karargah personeli yds giyse de bozulmuyor dağılmiyor...Ozel harekat dağ taş gezen abim de km lerce yürüyüş vs icin her botu denediklerini sadece yds nin bozulmadigini soylemisti.yds giyiyorlardi..bende 10 yildir ayni botu giyiyorum ama onlae gibi degil

• quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

şehir içi kullanım + kışın motosiklet içinde önerebileceğiniz hangi ürün daha mantıklı beyler bayanlar ? :
    https://www.columbia.com.tr/urun/fairbanks-omni-heat-erkek-bot-30458/siyah
    https://www.ydsshop.com/yds-extreme-gtx-kahverengi-37?c=107
    https://www.hepsiburada.com/lowa-renegade-gtx-mid-black-ayakkabi-p-HBV000001JKWG
    Lowa tabiki.

• Lowa dan öte bot yok 2 günde 40 km yol yürüdük. Gram şikayetim yok.

• İnstagram PARS BOT Bir bakın.

• Nike kendi sitesinde 5 üzerinden 2.6 almış. Başka söze gerek yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli bot olarak Vaneda fırtına modelini deneyen/bilen var mıdır? Lowa ya benziyor ama kalite olarak nasıl acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

1 yorum var ama yeterli intibayı sağlıyor.https://www.hepsiburada.com/vaneda-firtina-dry-tex-suet-col-botu-p-HBV00000T0QZF?magaza=KORKMAZER%20OUTDOOR&wt_gl=cpc.68xx.shop.all.genel-all-products&gclid=EAIaIQobChMIpbrA8e-o6gIVCqoYCh1pgQUOEAYYBCABEgI6WPD_BwE
    Hocam n11 de yorumlar iyi gibi ama özellikle forumdan tecrübe sahibi birileri var mı ki?

• piyasada ne olduğu belli:

Vibram taban
    Gore tex tekstil

bu iki malzemeyi alıp sanayideki usta gibi saçma sapan dizaynlarla birleştiren firmalara para kaptırmanın anlamı yok. merrill, columbia ıvır zıvır bin türlü marka var. hiçbiri beş para etmez. lowa'yı rafta değil ayakta görmeniz lazım. onun dışında kanada markaları var adlarını anmaya gerek yok bilen biliyor. ayakkabı çok farklı bir dünya. çoğu markanın arge'si yok. north face bile gerçek doğada dandik kalıyor. birkaç mont gibi pro ürünleri var ama fiyatını görünce insan yine başka markalar alır.

nike bu üründe muhtemelen sıcak bölge taktik botu yapmış. su geçirmezlikten ziyade sağlamlık ve çekiş odaklı gibi gördüm. arkadaşın dediği gibi şu andan itibaren kışa kadar bizim coğrafyada iş yapar. kayalık yerlerde botlar öyle bir patlar ki. kendin 80-90kg arası olsan üzerinde 30kg yük olsa hoplama zıplamayı geçtim çakıl taşında 2 gün yürüsen çoğu bot darmadağın olur. zemin düz olmadıktan sonra marka faktörü devreye girer. çapraz çapraz 110-120 kg yere basınca ortada hiçbir şey kalmıyor.

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    İlk defa anlayan biri çıktı adamlar goretex diyor yaz günü Suriye de goretex bot giyde çok değil 10 km tam techizatlı bi yürüyüş yap.

Kış günü zaten giyemezsin bunu katılıyorum sana

Lowa diyenler 1400 tl alsında bi kayaların üzerinde gezsin kuru kaya da bile buz pateni yapınca anlar 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HK-416 -- 1 Temmuz 2020; 0:4:37 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.