Şimdi Ara

Nike Forma Konusu (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.546
Cevap
4
Favori
90.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazar Formasına 100TL Para İstiyorlar Lan. Ben Kendi Tasarladığım Formalardan Diktirmeye Gidiyorum Konfeksiyoncuya Falan. İsteyen Varsa Bana Ulaşsın Kendi Formalarımızı Kendimiz Üretelim En Fazla 40-50 TL Masrafı Olur.
  • Baktıkça iyi ki almışım diyorum. Çok süper değiller belki ama Galatasaray forması. Kulübe destek vermiş oldum
  •  Nike Forma Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seka_1905

Baktıkça iyi ki almışım diyorum. Çok süper değiller belki ama Galatasaray forması. Kulübe destek vermiş oldum

Hocam arma ve yıldız dikiş mi?Ayrıca rica etsem fotolarını çekip koyabilir misin?

Sarı forma ve Ardanın üzerindeki muhteşem ikili olur
     Nike Forma Konusu

• quote:

Baktıkça iyi ki almışım diyorum. Çok süper değiller belki ama Galatasaray forması. Kulübe destek vermiş oldum

hocam hangilerini aldın ? kumaşı kaliteli mi?

bide resimlerini koyarsan iyi olur gerçekte nasıl göründüğünü merak ediyorum
  • Abi kim tasarlıyor bu formaları ya ??? Birde tasarımcı olucak.. Gözü yokmu bu insanların ya .. Aşırı sinirim bozuldu..
  • Kırmızı İle Sarı Bildiğin Açık Şu Ardanın Üstündeki Polarda. Apaçiler Giyiyor Ya. Ya Da Işıktan Öyle Geliyor. Aman Yarabbim Çıldıracağım Ya.

Adidas Zamanındaki Sarı Portakal Rengine Yakındı.

Siz Devam Edin Pollyannacılığa.
  • Sırt taraftaki reklam aşağı tarafa çekilecek diyorlardı ne oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

Sırt taraftaki reklam aşağı tarafa çekilecek diyorlardı ne oldu?

oda benim dikkatimi çekti. hatta tffden açıklama falan varmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GDOlu insan

quote:

Orijinalden alıntı: d4ng3r

Sırt taraftaki reklam aşağı tarafa çekilecek diyorlardı ne oldu?

oda benim dikkatimi çekti. hatta tffden açıklama falan varmıştı

O Açıklama ilk önce FIFA veya UEFA'dan gelmişti. Daha sonrada TFF'de kulüplere bildirmişti ama ne oldu bilmiyorum.

• Meraklısına
  •  Nike Forma Konusu
     Nike Forma Konusu
     Nike Forma Konusu

• sarı forma neden ekimde çıkacak?

insana zorla siyah forma aldırtacaklar
  • quote:

Orijinalden alıntı: E®TAŞ

Meraklısına

Adam fena koleksiyon yapmış ama helal olsun.. Adidas ve umbro formaların arasından 4-5 tane beğendim ben.

• http://imageshack.us/photo/my-images/215/resim665.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/804/resim666.jpg/

Formaların tasarımının çok güzel ve kalitesinin çok yüksek olduğunu söyleyemem fakat geçen senekilerden aşağı kalır bir yanı yok. Hatta tasarım olarak daha iyiler. Nike'ın elit takımları içinde olmamız ve önümüzdeki sene daha iyi formalar sahip olacağımızı düşünerek aldım. Her şeyden önce kulübüme bir katkı olarak görüyorum. Biz kendimizi istediğimiz kadar büyük görsek de 2000'li yılların üstünde çok sene geçti. Bazı şeyleri tekrar kazanmamız lazım yoksa geçmişiyle gurur duyan fakat geleceği parlak olmayan bir kulüp oluruz. Daha önce de dediğim gibi zaman destek zamanı. Bazı kişilerin tutumlarını anlamıyorum. Her sene yapılan formadan bir eksiği yok. Bu anlaşma sayesinde kasamıza 5 milyon€ para girdi ve önümüzdeki sene tasarımların daha iyileşeceği söyleniyor. Yani daha ne istiyorsunuz? Hep eleştirmek için eleştiriyorsunuz ama iş destek vermeye gelince kimse yanaşmıyor. Paran yoksa git en azından bir t-shirt al. Bir hafta sigara içmeyerek bu parayı çıkarırsın hem sana hem de kulübe katkın olur. Sanki her sene çok güzel çok kaliteli formalarımız oluyordu da bu sene nike gelip bitirdi sanarlar. Nike'ın elit takımları arasında olmak bile son derece gurur verici; umarım doğrudur. Siz forma almamak için kendinizi avutun. Adidas'tan alacağım diyenlerin kaçı alacak acaba çok merak ediyorum. Bizim milletimiz çok sever akıl vermeyi. Her şeyde bir sorun arar, çözümün değil; sorunun bir parçası olur. Gerçekten anlayamıyorum bazılarını

• quote:

quote:

Alıntı yapmayı unutmuşum, fotoğraflar bir üstteki mesajımda =)
  • quote:

quote:

quote:

Alıntı yapmayı unutmuşum, fotoğraflar bir üstteki mesajımda =)

saol hocam resimler için bende siyah formayı almayı düşünüyorum en yakın zamanda

• formaları beğendim sade olması gayet iyi olmuş beğenmeyen arkadaşlar sanırım mor ve pembe tarzı bişeyler bekliyorlardı sanırım,bu seneki satışlar geçenseneye göre çok daha iyi olacak geçenseneki kesekağıdı aslanlı ve pembe formalar hala satılmadı gs storların depolarında onbinlerce var olaya bu açıdan bakın şuan çok yeni ve taze olduğu için göze hoş gelmeyebilir ama oyuncular sahaya çıkıp formaları terlettikce formaların değerini anlıyacaksınız ayrıca sezon ortasında 1 veya 2 yeni forma daha gelebilir
    bu arada unutmayın nike sadece forma tasarlamıyor antreman ürünlerinden kamp malzemelerine kadar yüzlerce çeşit ürün tasarlannıyor ve bu tasarım süreci 1 2 ayda yapılacak birşey değil iyi tasarım aylarca sürer,2 günde yaptım oldu bitti olmaz bu işler dediğim gibi yüzlerce ceşit ürün var ve bukadar kısa sürede bukadar çıkıyor bu tasarımlar ve bence sade olarak tasarlamalrı gayet mantıklı ve iyi olmuş

• Parçalı forma her sene var zaten. Birçok GS taraftarı da önceki senelerin parçalı formasını almıştır büyük ihtimalle. Diğer formalar berbat. Siyah forma Nike'ın futbol t-shirtlerine benziyor. Bende bir tane var. Buraya resmini koyarım görürsünüz. Yanına iki şerit çekip GS armasını basmışlar. Sarı forma da orta okulda atlete boyayla numara yazdığımız sınıf takımı formamız gibi olmuş. Siyah ve sarı formların GS'ye özel ne bir özelliğe, ne de bir tasarıma sahip olduklarını söyleyebiliriz. Olmamış...

Şimdi bazı arkadaşlar klübe destek olmaktan bahsedecekler. Klübe destek olmak istiyoruz ama 100TL'yi de körü körüne düz bir formaya verecek değilim. Yönetimin forma konusunda FB ve BJK'yi incelemesi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ata

Parçalı forma her sene var zaten. Birçok GS taraftarı da önceki senelerin parçalı formasını almıştır büyük ihtimalle. Diğer formalar berbat. Siyah forma Nike'ın futbol t-shirtlerine benziyor. Bende bir tane var. Buraya resmini koyarım görürsünüz. Yanına iki şerit çekip GS armasını basmışlar. Sarı forma da orta okulda atlete boyayla numara yazdığımız sınıf takımı formamız gibi olmuş. Siyah ve sarı formların GS'ye özel ne bir özelliğe, ne de bir tasarıma sahip olduklarını söyleyebiliriz. Olmamış...

Şimdi bazı arkadaşlar klübe destek olmaktan bahsedecekler. Klübe destek olmak istiyoruz ama 100TL'yi de körü körüne düz bir formaya verecek değilim. Yönetimin forma konusunda FB ve BJK'yi incelemesi gerekiyor.

Of biraz daha abartsan sandalyeden düşecektim. Siz okulda o kalitede bir mataryelden yapılmış bilmemkaç DÜNYA KULÜBÜNÜN kullandığı formalardan alıp çoğaltıp kullanıyorsanız bravo . Tasarıma birşey diyemem bunlar düşünülmüş yapılmış .

SİZLERE YARANMAK MÜMKÜN DEĞİL AYNI GRUP GEÇEN SENE PEMBE FORMAYA SALLIYORDU EVET HAKLIYDILAR '' KLASİK RENKTE DÜZ FORMALAR YAPAMIYOR ŞU APTAL ADİDAS'' DEYİP DURDUNUZ. Sonuçta forma siz istediniz sade klasik formalarımız geri geldi şimdi onlarada bok atıyorsunuz .

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.