Şimdi Ara

Nike Forma Konusu (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.547
Cevap
4
Favori
90.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Nike forma işinden bence elini kolunu çeksin,tasarım sıfır.
  • Sarı forma özel tasarımmış sanırım. Sabah trt3 de anlatıyorlardı. Pet şişelerden yapılıyormuş, kumaşı özelmiş, bi forma için 8 tane pet şişe kullanılıyormuş, %10 polyestermiş vs vs.
  • beyler asıl özel tasarım olan formalar seneye çıkıcak , 1 sene için bence bu formalar gayet idare eder
  • Bunlar neyin kafasını yaşıyolar ya.

GalatasaraySK Galatasaray Official
    TEŞEKKÜRLER | gsstore.org 'da satışa sunulan yeni sezon formalarına gösterilen yoğun ilgiden dolayı teşekkürler! goo.gl/JsvoQ
  • En yakın zamanda formalardan ben de almayı düşünüyorum. Belkide geçen seneki formalardan alırım. Tasarımını, rengini vs. beğenmiyor olabiliriz ama almayıp tepkimi gösteriyorum demenin faydası kime zararı kime ?
  • aynen ilk satışa çktığı zaman alıcam sarıdan
  • Ben öyle yaptım Burak abi. Dün Adidas parçalıdan kaptım bi tane.
  • gsstore.org'ta neden şortlar yok ?
    ayrıca parçalının altına maçta hangi renk forma giyilecek varmı bilgisi olan

Bunlarıda herkes nike'a yollamalı bence

Nike Forma Konusu
  • Arkadaşlar, formamızın ilk bakışta basit olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ancak bu sene yeterli zaman yoktu ve premium kategorideyiz bundan şüphe olmasın gelecek seneki formalar özel tasarım olucak. Bir ilave daha; formaların canlısını görmelisiniz özellikle parçalımızın, kırmızımız eskisi gibi borda değil! Logomuz ve yıldızlarımız dikiş! Logomuz eskiye göre daha büyük!, Forma üstünüze tam oturuyor adidastaki gibi salaş bir görüntüsü yok! Bunlar çok önemli detay bence kalitesi formamın aşırı derece de artmış her ne kadar nike ın özel tasarımları olmasada formada adidası geçtiğini düşünüyorum. Beğenmeyen arkadaşlar birde store'a gidip görmeli formaları bence, ben dün parçalı formamızı aldım bence 6 aylık süreç içinde gayet güzel formalar olmuş ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: red_blade

Arkadaşlar, formamızın ilk bakışta basit olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ancak bu sene yeterli zaman yoktu ve premium kategorideyiz bundan şüphe olmasın gelecek seneki formalar özel tasarım olucak. Bir ilave daha; formaların canlısını görmelisiniz özellikle parçalımızın, kırmızımız eskisi gibi borda değil! Logomuz ve yıldızlarımız dikiş! Logomuz eskiye göre daha büyük!, Forma üstünüze tam oturuyor adidastaki gibi salaş bir görüntüsü yok! Bunlar çok önemli detay bence kalitesi formamın aşırı derece de artmış her ne kadar nike ın özel tasarımları olmasada formada adidası geçtiğini düşünüyorum. Beğenmeyen arkadaşlar birde store'a gidip görmeli formaları bence, ben dün parçalı formamızı aldım bence 6 aylık süreç içinde gayet güzel formalar olmuş ;)

Hocam haklısın formalar güzel ama biz sadece üç beş değişiklik istedik
    mesela parçalı formada yaka detayı .. nike logosunun siyah olmaması .. arkanında parçalı olması..
    sarı formanın tt yazısının kırmızı olması .. kenarlarda çizgi gibi olsada kırmızı bir renk
    siyah formadada aralarda sarı renkler

yani bunlar yapılmayacak şeyler değildi ama ne yapalım iyi oyun bize formaları konuşturtmaz :)

• @Intelligence Cube Hocam sende haklısın. Bir arkadaş bizim formaların nike'ın standart formaları olduğunu paylaşmıştı. Yani bu sene ki formalar standart, gelecek senekilerin yapımına ekimde başlıcaklar işte o formaların farklı olucağını düşünüyorum. Nike standart formalarında kalıbların dışına cıkmıyor demekki parçalı formanın yakasının bende sarı kırmızı olmasını isterdim ama bunlar zamanla olur. Ve inanın iyiki nike yapıyor formalarımızı logomuzun dikiş ve büyütülmüş olması muhteşem birşey ben burdayım diyor resmen! Eski formalarımız ile karşılaştırdım adidas'a bunca sene iyi dayanmışız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Intelligence Cube

quote:

Orijinalden alıntı: red_blade

Arkadaşlar, formamızın ilk bakışta basit olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ancak bu sene yeterli zaman yoktu ve premium kategorideyiz bundan şüphe olmasın gelecek seneki formalar özel tasarım olucak. Bir ilave daha; formaların canlısını görmelisiniz özellikle parçalımızın, kırmızımız eskisi gibi borda değil! Logomuz ve yıldızlarımız dikiş! Logomuz eskiye göre daha büyük!, Forma üstünüze tam oturuyor adidastaki gibi salaş bir görüntüsü yok! Bunlar çok önemli detay bence kalitesi formamın aşırı derece de artmış her ne kadar nike ın özel tasarımları olmasada formada adidası geçtiğini düşünüyorum. Beğenmeyen arkadaşlar birde store'a gidip görmeli formaları bence, ben dün parçalı formamızı aldım bence 6 aylık süreç içinde gayet güzel formalar olmuş ;)

Hocam haklısın formalar güzel ama biz sadece üç beş değişiklik istedik
    mesela parçalı formada yaka detayı .. nike logosunun siyah olmaması .. arkanında parçalı olması..
    sarı formanın tt yazısının kırmızı olması .. kenarlarda çizgi gibi olsada kırmızı bir renk
    siyah formadada aralarda sarı renkler

yani bunlar yapılmayacak şeyler değildi ama ne yapalım iyi oyun bize formaları konuşturtmaz :)

Tamamen katılıyorum, hatta ıcımden gecenlerı anlatmıssın. Formalar aslında cok guzel, ozellıkle kuması , renk tonlarının canlılıgı ve vucuda oturması.
    Ama sorun surdan kaynaklanıyor asıl;
    Beklentımız daha buyuktu ..

• biraz düzeltme yaptım formaya(paintden anca bu kadar oldu) :

Nike Forma Konusu
  • Bir diğer noktada bu

Nike Forma Konusu
  • İlk başta kötü geldi ama yinede idare eder bence formalar
  • Abi gercek parcali dediginiz ile bu parcali arasinda cok az fark var. Hani bu formalara igrenc,cok kotu diyebiliyorsaniz nasil olurda gercek parcaliya mukemmel diyebiliyorsunuz ki.
    Ne yapsa yaranamaz Nike veya Adidas veya baska bir firma. Cok fazla abartiyorsunuz. Hani cok guzel degiller ama kotude degiller.
  • sarı forma internetteki storede satılmıyor sebebi nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sizler için

sarı forma internetteki storede satılmıyor sebebi nedir

normal storelarda var mı ki?
  • Sarı forma satışına ekimde başlanacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbs1905

Sarı forma satışına ekimde başlanacak.

Beğendiğim tek forma Ekim'de mi satışa girecek şimdi?
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.