Şimdi Ara

Nike Ebernon Low Erkek Spor Ayakkabı 211,97 TL Kargo Ücretsiz (Boyner

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
4.518
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siyah ve beyaz iki ayrı renk bulunuyor. Numaralar sınırlı. Alacak olan var ise Hopi kullanmayı unutmasın, 10 paracık veriyor. Olanlar paracık ta kullanılabilir.

Nike Ebernon Low Erkek Spor Ayakkabı 211,97 TL Kargo Ücretsiz (Boyner

https://www.boyner.com.tr/nike-lifestyle-ayakkabi-744050

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 25 Kasım 2019; 16:34:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu her başlığın altında artık moda oldu. Direkt kötüleme yazan yorumlar var. Hangi başlığa bakarsanız bakın. Durum bu. Artık iyice kabak tadı vermeye başladı .

Adam 50 TL de maximum 10tl de hopi alırsın diyor ayakkabı neredeyse 150 liraya geliyor. Kinetix de değil sonuçta. Ayıp yahu. Sırf yazmak için yazmayın.
  • 250 ye tamamlarsanız işbankasında da 50 tl indirim var.

• Çok rahatsız ayakkabı

• kundura gibi ayakkabı
  • Yahu her başlığın altında artık moda oldu. Direkt kötüleme yazan yorumlar var. Hangi başlığa bakarsanız bakın. Durum bu. Artık iyice kabak tadı vermeye başladı .

Adam 50 TL de maximum 10tl de hopi alırsın diyor ayakkabı neredeyse 150 liraya geliyor. Kinetix de değil sonuçta. Ayıp yahu. Sırf yazmak için yazmayın.

• aradığım numara kalmamış kaçırdım :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

250 ye tamamlarsanız işbankasında da 50 tl indirim var.
    Nasıl katılıyoruz ona? 50 tl puan mı vercek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taban düz, yorar bu

• grezcar G kullanıcısına yanıt
    Peki size bir sorum olacak. Giymesi çok rahatsız, takoz gibi ayakkabıyı sırf 150 TL ye nike diye giyer misiniz? Ayakkabı önemlidir rahatını bulun biraz pahalı olsun.

• Valla çok teşelkür ederim ayakkabı ve bir gömleği 200 e aldım,yalnız hopiyi ekleyince maximum kampanyasını iptal etti ben de maximum 50 tl indirim yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zimilanga -- 26 Kasım 2019; 10:50:56 >
  • breakpunkt kullanıcısına yanıt
    Hiç olur mu? Sonuçta markası NIKE olsun takoz bile giyerler. Takozu ayakkabı şeklinde çevir nike logosu ekle sat bunlara. Bizim milletimiz böyle, kötüyü söylersen hemen bir savunmaya geçiyorlar. Almak isteyen zaten alsın, yorumu merak eden yorumları okur.

Ne insanlar var şu forumda ya.
  • Hayatında adam gibi ayakkabı giymemiş gelmiş burada bana tatava yapıyor.

Hadi yürü işine bak. Boş boş konuşma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grezcar -- 26 Kasım 2019; 18:39:3 >
  • grezcar G kullanıcısına yanıt
    Hayatında adam gibi ayakkabı giymemiş dediğin kişi nike air max ve reebok ayakkabı giyiyor. Kanıt istersen onu da atarım.

Şimdi kimin boş yaptığını görüyorum.

• bu ayakkabı zaten 211 tl daha fazla etmez
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.