Şimdi Ara

NIKE Airforce 469TL Ciceksepeti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zincir mağaza olmayan satıcıların hemen hepsi bu ürünün çakmasını satıyor.

• Nike'ın yetkili satıcıları bile sahte Nike satıyor. Yarı düz tabanlık yüzünden sadece Nike Airmax giyiyorum, onları da Boyner'den alıyorum sadece. Orda bile sahtesi denk geliyor da en azından bilmeden sattıklarını düşünüyorum.

• Herkes sahte prof’u olmuş ama bir delükanlu da çıkıp, nasıl ayırt edilebileceğini yazmıyor, yersen...

Yutup da videosu var araştırın vs yazacakların şimdiden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasada sahte ürün çok güvenilir yerlerden almak lazım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerros

Herkes sahte prof’u olmuş ama bir delükanlu da çıkıp, nasıl ayırt edilebileceğini yazmıyor, yersen...

Yutup da videosu var araştırın vs yazacakların şimdiden.

Adamlar 60bin dolarlık saatin birebir sahtesini yapıyor. Saatçi ayırt edemiyor.

kıçıkırık ayakkabıyı bakarak nasıl ayırt edelim. "Piyasada sahtesi çok. Güvenilir yerden/ resmi bayiden alın" demekten başka ne yapabiliriz!? Varmı sizin öneriniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aksinaletinsan kullanıcısına yanıt

Benim bir önerim yok, sizin yazdığınıza da bir şey söylediğim yok.

Ama her şeyin sahtesini ayırt edebilen, Nike'in kendi mağazalarında dahi sahte satıldığını iddia eden bir güruh var.

Bu şahıslar çıksın anlatsın, neyi, nasıl ayırt ediyorlar, öğrenelim. Yoksa komşunun yiğeni de aldı, sahteymiş'den öteye geçmiyor.

• KaZAaRa kullanıcısına yanıt

Büyük marka ve satıcılar hariç aynı durumdayım. Sadece Migros, Özdilek gibi avm ya da avmlerin internet satış sitelerinden alabiliyorum. Diğer türlü belki de hepsi imitasyon.

• peki bu sahte ayakkabıların konforu nasıl deneyen var mı?

• qzwxec kullanıcısına yanıt

böyle bişey mümkünmü arkadaşım ya nike bayisi sahteyi o dükkana nasıl sokabilir ya. olacak iş mi. türkiyede adidas türkiye bile sadece kendi mağazaları haricinde sadece boyner morhipo faturalı ürünlere garanti sağlıyor düşün yani. bu mağazadan alıp da bişeyin sahte çıkma ihtimali. senin kendi evinde hırsızlık yapma ihtimalin kadar düşük. bu kadar basit.

• Çiçeksepetinden uzak durun. 25 Ağustos tarihli siparişim halen elime ulaşmadı. Yardımcı olmuyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar cahil olmayalım bu ayakkabı Nike kendi sitesi dahil her yerde (barçın vb) 1000 küsür liraya satılıyor. Sizce bu fiyatın normal olması mümkün mü? Yemin ediyorum bu ülkede zengin olmak çok kolay ya.

Hepsiburada, trendyol falan her yerde bu fiyata satanlar var, ve binlerce yorum var. İçlerinden orjinal ürün falan yazanlar da var yazık bilmeden giyiyor. Avrupa fiyatı bile 100 euro üstü.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.