Şimdi Ara

Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
20
Favori
42.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Address: No 12 Ekonde Street,

City: Ikirun.

State: Osun state.

Zip Code: 23402

Country: Nigeria. Call +234 706 819 8506. Do not believe!!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +234 802 525 2527 nigeria Dolandırıcı. Korgo yapmayın

• Hocam aynı kansız benide mağdur ediodu son anda kargoyu durdurdum... küfür ediosun yine dioki western union yapayım istersen... dedim bu kadar hakaret ettim yinede istiosun ürünü... dioki insanlar hata yapabilir...

sahibinden.com dan buldu beni.

Suzan Lawson kardeşine Ibadan university e Deborah Lawson a yolluyor hesapta... herşey okey.. mailleri anlık göndermesi beni şüphelendirdi.

mail adresleri ; boapaymentcenter@accountant.com
    prettysuzanlawson@gmail.com - Whats-app +1 516-360-0897

bilgiler ;

Full Name: Deborah Lawson
    Address: No 44, Philipson road, University of Ibadan, UI
    City: Ibadan
    State: Oyo
    Country: Nigeria
    Postal Code: 23439
    Phone: 08088014362

paylaşalım ki herkes aratınca çıksın arkadaşlar...

• bugün sahibinden ilanım üzerine dadandılar bana da. hikaye aynı emanuel david :D

+234 802 345 3940
  • buyrun arkadaslar bugün yazdı baya bi konustuk yarın parayı göndercekmis sözde bende parayı hesapta görmeden hayatta kargolamazdım zaten süphelendim bi yaziyim google a numarasını dedim hemen bu konu çıktı. baya akıllı zannediyorlar kendilerini yani bi insan hesapta parasını görmeden baska bir ülkeye nasıl yollar ürünü

şahsın numarası: +234 810 937 6404

Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavalry123 -- 18 Nisan 2017; 3:57:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cavalry123

buyrun arkadaslar bugün yazdı baya bi konustuk yarın parayı göndercekmis sözde bende parayı hesapta görmeden hayatta kargolamazdım zaten süphelendim bi yaziyim google a numarasını dedim hemen bu konu çıktı. baya akıllı zannediyorlar kendilerini yani bi insan hesapta parasını görmeden baska bir ülkeye nasıl yollar ürünü

Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo

Hocam mesajınızı düzeltip şahsın numarasınıda girerseniz sizin gibi bizi google dan gören arkadaşlar da bilinçlendir.

• Bugün eBay üzerinden nerdeyse dolandiriliyordum nerden ayiktigina gelince ulan dedim bunlarin suyu yok nasil pc alacaklar dedim sonra dedim internete bakayim konuyu gördüm ve hemen kacip kargomu polislerin zoruyla aldim kimse ugrasmasin bunlarla zaten adam olsalar bu durumda olmazlar

• Zabalamotos234@gmail.com

Name Zabala matos

İng bank

Dolandiricidir kesinlikle inanmayin

• Bari karşı ödemeli hıyar falan gönderin.

• quote:

Orijinalden alıntı: universty3

Bari karşı ödemeli hıyar falan gönderin.

Dusunmedim Degil hocam Ama 10 Euro tutuyor

• Arkadaslar sahibinden deki iphone 7 ilanima dadandilar dun gece allahtan bu konuyu buldum konusma detaylarini paylasiyorum. Sakin kanmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crepeer39 -- 10 Mayıs 2017; 10:52:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• İban isim soy isim ve mail yolladim.problem olur mu arkadaslar ? Urun falan yollamadim ama bu bilgilerle soruncikarmazlar degil mi ?

• bu arkadaş da aynı muameleyi deneyenler arasına girdi. numara kayıtlarda olsun ;) ancak benim bu arkadaşa bir süprizim var. kendisine 10 euro kargo parasına kıyıp bir hediye yollayacağım vereceği adrese. baktıkça beni hatırlar. tanıştırayım.. Nijeryanın Bereket Figürü  Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo  Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo

• aliyanginn A kullanıcısına yanıt
    bu arada numaranın tam gorunmedıgını farkettim. +2349074978488
  • Name: Micheal Olatayo

Address: 40,B'Division Police station Area

City: Modakeke-Ife

State: Osun state

Country: Nigeria

bi hiyarda benden

+234 813 032 79 79

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freddysis -- 22 Temmuz 2017; 20:1:47 >

• Arkadaşlar bu dolandırıcılık sistemi ile ilgili bilgileri ve neler yapılabileceğini başka bir konu başlığı altındaki bit mesaj ile toparladım. Bilginize

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=128194583

• Şu anda sanalpazarın kendisi üyelerini kandırıyor. Bu siteden şimdilik alışveriş yapmayın. Bankaları bahane edip ödeme yapmıyor.. Şikayetvar.coma göz atın..

• attoguz A kullanıcısına yanıt
    sokup sokup çıkarmışsınız helal olsun
  • bana da musallat oldu bu çakallar mesajı mı güncellerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bana da bir tanesi geldi.

Snearyo şu:
    - Amerikan askeri, yüzbaşı ve incirlik üssünde görevdeymiş.
    - Şu an görev için Suriye'de imiş
    - Nijeryadaki oğlu için sahibindende sattığım monitörü istüyor
    - PTT kargo ile gönder dedi

Numarası: +1(267)657-8081 bu arada amerikan numarasına geçmişler.

Hikaye serin ama kabul ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.