Şimdi Ara

Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
20
Favori
42.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konuya cep numaralarını metin olarak yazıp ifşa edelim arkadaşlar. İnsanlar google da arattığında bulsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forum sitelerini çok okumama rağmen (konular eninde sonunda polemiklere, tartışmalara ve yanlış anlamalara neden olduğundan) genelde yazı yazmam. yıllardır ara ara okuduğum donanimhaber.com'a da sadece bunu yazabilmek için üye oldum.

sahibinden.com a verdiğim ilan ile ilgili whatsapp tan +234 902 900 7835 ulaştılar. Adının Muhammed Kabir olduğunu yazdı. Muhtemelen alışveriş sitelerinden alınan ekli profil fotoğrafı mevcut.

Alıcı ve adresi: Akeem Sodiq, Oke Ola, Ikirun, Osun State, Zip Code 23402 Nigeria

bofacustomer@accountant.com dan resimdeki gibi Kargo yaptıktan sonra ödemenin hesaba geçeceğine dair e-posta geldi. Araştırdığımda Nijeryalı dolandırıcıların bu yöntemi kullandığını öğrendim. Kargo yapmadım.

Dikkatli olunması için konu günceldir.

Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo

• O zaman operasyon Nijerya 🇳🇬
  • Peki ürün yurtdışına çıkmışsa geri nasıl alacaksınız? Var mı bir yolu yardımcı olalım bilgilendirelim herkesi. Mesela Nijerya'yı mı aramak lazım?
  • Bir tanede benden gelsin. Dün iletişime geçti ib.nenin teki Telefonu : +234 706 819 8506
  •  Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo
  • Kargo param yok diyip kargo parasını adamlardan alın, sonra salatalık kargolayın.
  • MassiveDeviL kullanıcısına yanıt
    Malesef o raddeden sonra bir bardak soğuk su içiyorsunuz
  • ‪+234 703 909 3931‬

Kargo istediği adres

Name : David smith

Address : opposite central mosque ikirun

State :osun state

City : Ikirun

Country :Nigeria

Zipcode 23402

This is my wife shipping address Okey

Bugün musallat oldu sahibinden den WhatsApp ile.

Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo

• Bana da yazdı, hemen araştırdım ve gerçeği öğrendim. şimdi bir oyun mu yapayım yoksa sattım diyip başımdan def mi edeyim? ayrıca şahsi fikrim, imkanı olan herkes ptt leri bilgilendirsin nijeryaya gönderim yapacak olan vatandaşlarımızı uyarsın. Yazık günah milli servet, türkün parası malı gitmesin. whatsapp resmini koydum.
    bana verdikleri adres ;
    Name: Sulayman Kayode
    Address: No12 Ekonde street.
    City: Ikirun
    State: Osun state
    Country: Nigeria
    Zip Code: 23402
     Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo

• gencmert61 G kullanıcısına yanıt
    Küfür edin Hocam sağlam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

‪+234 703 909 3931‬

Kargo istediği adres

Zipcode 23402

This is my wife shipping address Okey

Bugün musallat oldu sahibinden den WhatsApp ile.

Al bir tanede benden 2 el analog bir kamera için bana mesaj attı.
    Kamera 200 tl 200 tl de kargo parası verecekmiş güya.
    Ben amerikadayım ve askerim diyor.İyi ama bu kamera antika dedim amerikada bunlar çok daha ucuzdur.
    Orduda vaktim yok dedi. Peki amerikadasın hiçmi akraban yok dedim onlar halleder.
    Sapırdamaya başladı. watsapptan mesaj yazdığı numara
    +234 906 523 32 25 Peki telefon numaran neden (usa alan kodu)+1 değil dedim. Hat nijeryadan alınmış eşiyle görüşmesi için.
    Bana +1 li numaradan dön dedim. Mesaj kesildi. Muhtemelen hat arıyor :))
    hiç inandırıcı değil.  Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo
    Alın ifşa ediyorum.
    Zipcode 23402

He is cheater.!

Lütfen herkes uyanık olsun herkes en az 20 arkadaşını bilgilendirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musty_braves -- 22 Ocak 2017; 9:50:12 >

• Eyvallah kardeşim.. +234 706 819 8506. nijeryalı şerefsiz az daha benide kandırıyodu..sayende dahada emin oldum.yarın kargomu çekiyotum sabah ilk saatlerde inş..allah razı olsun kardeşim

• Teşekkür ediyorum uyardığın için... +234 706 819 8506 bu dolandırıcı nigerialı.. Kargomu geri çekiyorum

• M

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/531482/7fbfcabe-d29b-469b-95d8-27c8dec0a688.jpg[/simag

• +234 813 032 7979 buda 2. Nigeryalı dolandırıcı numarasıdır..sakın ha sakın kargo yollamayın..bank of america adı altında ödeme diye bişi yok...uyarıları dikkate alın uyanık olun...bu tarz ödeme şekli yok. Kesinlikle kanmayın..mail adresleri sahte

L.

• İşte nigerialı sözde dolandırıcı resmi

• Bir nigeryalı dolandırıcı daha

• Hepsi de aynı yerden.

• BU BİR DOLANDIRICI ADRESİ VE TELEFONUDUR...+234 706 819 8506 Name: Sulayman Kayode

Address: No 12 Ekonde Street,

City: Ikirun.

State: Osun state.

Country: Nigeria.

Nijeryalı dolandırıcılar geri döndü! Sanal Pazar üzerinden hemde. (Herkes okusun bilinçlensin) nijerya kargo Payment Notification

Transaction code : 2BQ755953P442081R

Dear Memet Polat,

We want to let you know that (CAPT. SULAYMAN KAZIM) has made the payment and we have sent you an approval confirmation email to notify you that the transfer as been made with the details of your bank information for the payment, to assured you that the transfer is going to your account. once the transfer as been approved is not POSSIBLE for CAPT. SULAYMAN KAZIM to CANCEL or REVERSE the transaction again once our transfer machine has program the transfer.

DETAILS OF THE PAYMENT BELOW:

Item Paid for: Laptop

Amount paid : ‎₺ 2.100:00 TL (Shipping charges included)

So to protect both the buyer and the seller we will need to confirm the shipment before we transfer your money to your account. Kindly go and make the shipment NOW with PTT KARGO and get back to us with the Shipment Scan Receipt which contain Shipment Tracking Number for us to verify and confirm the shipment.

Once the shipment as been confirmed we will notify you and transfer your money to your account after the verification process.

Go ahead and Ship out the item and send us the shipment tracking number as soon as possible Today.

Send the Shipment Tracking Number to our customer care for the Shipment verification.

You will have to be patient till when the Shipment Verification Process will be over.

***HERE IS THE SHIPPING ADDRESS BELOW***

Name: Sulayman Kayode

Address: No 12 Ekonde Street,

City: Ikirun.

State: Osun state.

Country: Nigeria.

**PLEASE NOTE**

Your Bank Account will be activated with the money immediately you send the shipment details and that has been verified. This measure is taken in order to protect both seller and buyer interests and to reduce the occurrence of fraudulent activities.

Also if you have any question you can contact the Bank of America direct with this email address for further inquiring through the following email: BankOfAmericaMoneyOnlineTransfer@accountant.com

***ATTENTION***

The order has been approved, you can now ship the item to the buyer's shipping address. You are expected to make the shipment once you receive this Transfer Payment Approval Notification and get to our Transfer department/Technical Dept. with the tracking number for Shipment Verification.

Copyright 2016@ BANK OF AMERICA. All rights Reserved. BOFA Limited Registration Number: 1986/004794/06. Authorized financial services and registered credit provider NCRCP7

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwLvz7PgLBpFATDAmVoiJ7zjw26ijFZ1t-HWaKTsNnJhtetgd8pw&t=1

The order has been APPROVED, you can now ship out the Merchandise to the buyer's shipping address. You are expected to make the shipment within 48 Hours of receiving this Transfer Payment Approval Notification and get to our Transfer department/Technical Dept. with the Tracking Number for Payment Verification.

Deluxe Satisfication<br /><br /> Guarantee

Turkey Field Office

Federal Bureau of Investigation

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.