Şimdi Ara

Nihayet Focusuma kavuştum... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
2
Favori
4.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.6 benzinli Allah sabır versin keşke bi 150 daha koyup 5.20 d alsaydınız en azından 4 sene sonra zararsız satardınız.
    Hocam kimseyi takmayın renk harika araç harika kazasız belasız sürüşler dilerim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam renk ve aracın süper bakma passat Cilara sen aracın süper keşke tdi alsaydin binerdin 10 sene valla

• Hayirli olsun hocam kazadiz belasiz binin

• Otomatik şanzumanla alakalı mı bu yakıt farkı bilemiyorum ama 2011 model focus 3 style donanımlısı kuzenimde var, arabanın yakıtından gayet memnun. Brc kitli lpg ile kullanıyor tabi.

Makyajlı kasada style pakette bazı donanımlar gitmiş, bazıları eklenmiş. Deri direksiyon, kol dayama falan şu an standart sanırım.

Evet dışarıdan ne kadar devasa dursada iç hacim olarak astra ve focusun dar olduğu bir gerçek. Alan arkadaş elbette bunun mukayesesini yapmıştır, ala ala bunu mu aldın diye üzerine yüklenilmesi, özellikle daha ilk mesajlarda böylesine aksi tavırlar sergilenmesi terbiyesizlikten başka bir şey değil.

Tip olarakta en beğendiğim c sınıfı modellerinden.Fiyatını da kıyaslayınca neredeyse dolu donanımlı b sınıfı, focusun yanından bile geçmeyecek araçlar varken bu fiyata gayet mantıklı.

Hayırlı uğurlu olsun.

Düzeltme:Renk seçiminiz gayet başarılı. Beyaz ve grinin dışında her ne kadar farklı renkler beğenilse de insanımız malesef tercih etmez oldu, cesaretinizden ötürü kutluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oznk40 -- 17 Mayıs 2015; 13:36:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: turbobenzin06

panjurunuz krom mu plastik mi acaba ? direk kromlayın plastikse + kapı kolları, plakanın üstü ve bagaj altını kromlayın derin mavide hoş duruyor arkadaş yaptı hakkatten hem sırıtmıyor hem cayır cayır parlıyor park sensörü hediyenizi aldınız mı acaba birde :)

Aldım tabi. Kaçırır mıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: oznk40

Otomatik şanzumanla alakalı mı bu yakıt farkı bilemiyorum ama 2011 model focus 3 style donanımlısı kuzenimde var, arabanın yakıtından gayet memnun. Brc kitli lpg ile kullanıyor tabi.

Makyajlı kasada style pakette bazı donanımlar gitmiş, bazıları eklenmiş. Deri direksiyon, kol dayama falan şu an standart sanırım.

Evet dışarıdan ne kadar devasa dursada iç hacim olarak astra ve focusun dar olduğu bir gerçek. Alan arkadaş elbette bunun mukayesesini yapmıştır, ala ala bunu mu aldın diye üzerine yüklenilmesi, özellikle daha ilk mesajlarda böylesine aksi tavırlar sergilenmesi terbiyesizlikten başka bir şey değil.

Tip olarakta en beğendiğim c sınıfı modellerinden.Fiyatını da kıyaslayınca neredeyse dolu donanımlı b sınıfı, focusun yanından bile geçmeyecek araçlar varken bu fiyata gayet mantıklı.

Hayırlı uğurlu olsun.

Düzeltme:Renk seçiminiz gayet başarılı. Beyaz ve grinin dışında her ne kadar farklı renkler beğenilse de insanımız malesef tercih etmez oldu, cesaretinizden ötürü kutluyorum

Teşekkür ederim dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: turbobenzin06

panjurunuz krom mu plastik mi acaba ? direk kromlayın plastikse + kapı kolları, plakanın üstü ve bagaj altını kromlayın derin mavide hoş duruyor arkadaş yaptı hakkatten hem sırıtmıyor hem cayır cayır parlıyor park sensörü hediyenizi aldınız mı acaba birde :)

Panjur plastik. Şu an durumum el vermiyor ama ilerleyen dönemde düşünebilirim

• hayırlı olsun kazasız belasız
  • Hayırlı olsun. Güzel renk seçimi yapmışsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black-Viper

1.6 benzinli Allah sabır versin keşke bi 150 daha koyup 5.20 d alsaydınız en azından 4 sene sonra zararsız satardınız.
    Hocam kimseyi takmayın renk harika araç harika kazasız belasız sürüşler dilerim :)

Durduk yere gülme krizine girdim.

• Rengine baktım da çok güzel durmuş o araçta.Hayırlı olsun hocam kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • Bu aracı çok merak ediyorum, inşallah bir sonraki aracım bu olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hayırlı ugurlu olsun Allah Kaza bela vermesin inşallah Bu arada bence araciniz çok güzel şanzımanida

Önemli olan icinize sinmesi binecek olan sizsiniz Ford Opel wv seat Skoda hepsi kaliteli araçlar önemli olan bindiğinizde o hisin olmasi e bide isteklerinizi karşılayacak ozellellikleri olacak tabi

Tekrardan hayırlı olsun

• Hayirli olsun. Keyifli ve guvenli sürüşler dilerim.

• Hayırlı olsun, hangi bayiden aldınız fiyat uyunmuş.

• Hayirli olsun hocam tekerleginize tas degmesin bu 180 bg olan ecoboostmu oluyodu acab ti-vct dediginiz

• Hayırlı olsun aracınız kazasız belasız binmek nasip olsun , güzel renk seçimi yapmışsınız , bence focusa en çok yakışan mavi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pilavyer

Hayırlı olsun, hangi bayiden aldınız fiyat uyunmuş.

Otokoç Eskişehir

• quote:

Orijinalden alıntı: 19onur19

Hayirli olsun hocam tekerleginize tas degmesin bu 180 bg olan ecoboostmu oluyodu acab ti-vct dediginiz

Ecoboost aşırı beslemeli olan. Bendeki atmosferik

• suti0 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.Bende Titanium 1.6L TDCi 115PS almayı düşünüyorum ilk aracım olacak.Ford personeli yakınla indirimli aldığınızı söylemişsiniz.Benim de bir yakınım ford personeli.Ne kadarlık bir indirim oldu ? Personelin pozisyonu fark eder mi ?

Ekleme : Araçlardan pek anlamam titanium ve style donanım aradaki farka değer mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fnlht -- 17 Mayıs 2015; 17:40:15 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.