Şimdi Ara

Nihayet Focusuma kavuştum... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
4.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun, Allah nazardan korusun güle güle kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • golf ve üsütün teknoloji şanzımanı DSG varken , ford almak hata
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

quote:

Orijinalden alıntı: outlook1

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: outlook1

quote:

10 litre benzin. 60 küsür bin lira. aracınız hayırlı olsun. Allah sabır versin.

1.2 tsi dsg almak bu kadar zor mu? hiç kimse şuna bakın demedi mi. tekrardan sabır diliyorum. bu yakıt fiyatlarıyla 50 kuruş yakarsınız. oysa ki 1.2 tsi alsaydınız düzgün kullanımda 30 kuruş civarı yakardınız.

en kötü garanti uzatıp binerdiniz. 4 yıl sonunda zarar etmeden satardınız.

sana kalırsa zaten herkes vw alsın başka marka araç almasın ortalık vw dolsun lütfen boş konuşmayın kimsenin zevkine karışamassın adam focusu sevmiş almış iyi de yapmış sizi doğuş mu yolluyo ne yapıyor anlamıyorum.

hocam bagajı bir acayip daracık bir bagaj, arka koltukları b sınıfı gibi daracık ben ne anladım bu işten. ford'un bölge müdürü aile dostumuz. vw gibi olsa da keşke övsem. ama acayip bir araba arada kalmış gibi. kimse kusura bakmasın. ben objektif davranıyorum

evet bagaj kötü orada haklısın.ama arkadaş almış hayırlı olsun demek düşer ve bu kadar dert yapmanıza gerek yok demek ki alan arkadaşa yetiyor da alıyor.sedan olarak zaten focus 1. sırada benim gözümde sakın jetta'yı övecek bir şey yapma ha pardon övülecek yeri bagajı onun harici foss

hocam iç mekan güzel, konfor iyi. neresi fos. cruise control falan yok ama onun harici kral araç. 2. el almayanı dövüyorlar. ne diyeyim.

piyasada 10 litre yakan japon kore araçları, renault araçlar ve ford kaldı. onun harici yani vw 7 civarı yakıyor. işini bilen vw alır geçer. israf yapmak isteyen bunları alır.

Jetta ile focusa birer yil binmis biri olarak jettanin focusa genislik disinda ustunluklerini anlatir misiniz biraz? Ya da focusu kullandin mi yoksa dar oldugunu test videolarinda mi izlediniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyaz renk tercih etmediğiniz için tebrik ediyorum hayırlı olsun.
  • Allah iyi günlerde binmeyi, kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hayırlı olsun hocam

Yahu herif aracını almış yok şunu alsaydın yok bunu alsaydın ne demek bunu diyen sanki kendi binecek adamın yerine..

• Hayırlı olsun gayet güzel seçim
  • Aracımı hayırlayan, kaza bela olmamasını temenni eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Allah cümlemizi kazadan, beladan, sapık ve manyaklardan korusun.

• Hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: suti0

Daha önce siparişini vermiş olduğum focusu teslim almış bulunmaktayım. Araç renk olarak derin mavi hatchback. renk canlı olarak resimlerde göründüğünden daha güzel. Önümüzdeki hafta sonu donanımhaber kullanıcılarına özel olarak vidyolu inceleme hazırlamayı düşünüyorum. bazı arkadaşlara faydası olur diye. nelere dikkat etmemi yazarsanız ona göre bir çalışma yapacağım... cevapları bekliyorum...

not: konuyu vw konusuna çevirmeyelim. zaten araç alındı.

hayırlı olsun. konunun girişine aracın detaylarını yazsaydın keşke
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    hayırlı olsun hocam aracın
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • milletin zırvalarına takılma geçen yıl focus3 vardı bizdede çok yakıyordu tüp attırdık tüp göstergesinide kaput açma kolunun üstündeki çekmeceye koydurduk araça ilk tüp takıldığında aracı teslim aldım tüplü olduğunu anlayamadım. göstergeyi aradım bulamadım.(çekmece fikri benim değildi oraya koyulduğundan haberim yoktu.) neyse aracı aldım yolda kendini belli eder dedim nasıl olsa. ama yine anlayamadım nihayet eve geldim kaputu açınca brc beyni gördümde inandım tüp atıldığına. o günden sonrada yakıt derdimiz olmadı hiç.
    ama bizimki powershiftti sarsıyordu bazen, servis çok ilgilendi sağolsunlar doğuş gibi berbat değiller.sonra bizde sattık ve şu an superb biniyoruz.
    iki aracında anahtarını verseler al biri senin olsun dese bizim ailede superbin yüzüne kimse bakmaz. yani aldığınız araç kalite olarak bir üst segmente göz kırpan bir araç. yol tutuş olarak superbden iyi olduğunuda söyleyebilirim.
    velhasıl aracınız hayırlı olsun. golftü poloydu ıvır zıvırla uğraşmamanız iyi olmuş.

• Başlığı görünce istemsizce ben heyecanlandım. Bomba gibi araç hayırlı olsun

• Hayırlı olsun. Kazasiz belasiz surusler.

• Focus 1.6 ile Golf 1.2tsi arasında şehir iiçinde en fazla 1 litre yakit farki var. Teknik verilerdeki yalanlara cidden inananlar var demekki.

Teknik verilerdeki yalanlara inanmak yerine Oturun, 1.2tsi'nin ne kadar yaktığını güzelce araştırın. Verilere bakilirsa Passat 1.4tsi de 6 litre yakıyor sehir içinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ned_Starkk

quote:

Orijinalden alıntı: suti0

Daha önce siparişini vermiş olduğum focusu teslim almış bulunmaktayım. Araç renk olarak derin mavi hatchback. renk canlı olarak resimlerde göründüğünden daha güzel. Önümüzdeki hafta sonu donanımhaber kullanıcılarına özel olarak vidyolu inceleme hazırlamayı düşünüyorum. bazı arkadaşlara faydası olur diye. nelere dikkat etmemi yazarsanız ona göre bir çalışma yapacağım... cevapları bekliyorum...

not: konuyu vw konusuna çevirmeyelim. zaten araç alındı.

hayırlı olsun. konunun girişine aracın detaylarını yazsaydın keşke

Küçük de olsa bir ekleme yapıldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: frood

milletin zırvalarına takılma geçen yıl focus3 vardı bizdede çok yakıyordu tüp attırdık tüp göstergesinide kaput açma kolunun üstündeki çekmeceye koydurduk araça ilk tüp takıldığında aracı teslim aldım tüplü olduğunu anlayamadım. göstergeyi aradım bulamadım.(çekmece fikri benim değildi oraya koyulduğundan haberim yoktu.) neyse aracı aldım yolda kendini belli eder dedim nasıl olsa. ama yine anlayamadım nihayet eve geldim kaputu açınca brc beyni gördümde inandım tüp atıldığına. o günden sonrada yakıt derdimiz olmadı hiç.
    ama bizimki powershiftti sarsıyordu bazen, servis çok ilgilendi sağolsunlar doğuş gibi berbat değiller.sonra bizde sattık ve şu an superb biniyoruz.
    iki aracında anahtarını verseler al biri senin olsun dese bizim ailede superbin yüzüne kimse bakmaz. yani aldığınız araç kalite olarak bir üst segmente göz kırpan bir araç. yol tutuş olarak superbden iyi olduğunuda söyleyebilirim.
    velhasıl aracınız hayırlı olsun. golftü poloydu ıvır zıvırla uğraşmamanız iyi olmuş.

Cevabınız için teşekkür ediyorum. Sizin gibi ılımlı arkadaşlar için yapacağım bu amatör incelemeyi.

• Aracınız hayırlı olsun. Kimseye kulak asmanın tercih sizin zevk sizin. Bende olsa focus alırdım o küt gibi tasarımlı jetta yada golf almazdım ki jetta ile golf arasında kalita farkı baya yüksekken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Google Chrome

Başlığı görünce istemsizce ben heyecanlandım. Bomba gibi araç hayırlı olsun

Teşekkür ediyorum. Ben focus aldım Allah size mondeo nasip etsin. Hem de titanyum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.