Şimdi Ara

Nihayet Focusuma kavuştum... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
2
Favori
4.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle hayırlı,güvenli ve keyifli olsun diyelim.

Yeni focus un dış ve iç tasarımı çok çok hoşuma gitti. İki çocuktan ve 188 olmamdan dolayı iç hacim ve bagaj düşündürücü. 1.6 ti vct nin gidişi, yokuşta çekişi, performansı ve kullanımını çok merak ettiğimden takipteyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle araciniz hayirli olsun. Araciniza lpg dusunurseniz , subap eritir vs gibi aklinizi celmeye calisanlara takilmayin. 53.000 kmdir brc lpg'li ti-vct focus kullanicisiyim harika bir uyumu var en ufak sikinti cikarmadi.

• Hayırlı olsun güzel seçim.
  • Derin mavi bu renk, değil mi ?
     Nihayet Focusuma kavuştum...
     Nihayet Focusuma kavuştum...
    Eğer buysa gerçekten çok hoş görünüyor sedanını çok beğeniyordum hatchback olanına eh işte diyordum şu an baya hoşuma gitti Hatchback ve Derin Mavi çok güzel bir kombinasyon olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun.
  • Hayırlı olsun, incelemeyi bekliyoruz.

• Değerli arkadaşlar biraz daha sakin olsak. Arkadaş aldığı arabanın tadını çıkaramadı daha.

Devam ederse konuyu tamamen kapatmak zorunda kalacağım, lütfen sıkıntılı mesajlara cevap vermeyin, alıntı yapmayın; şikayet butonunu kullanın.

Aracı alan arkadaşa hayırlı olsun diyorum, kazasız belasız binin inşallah.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huka Sampos

Değerli arkadaşlar biraz daha sakin olsak. Arkadaş aldığı arabanın tadını çıkaramadı daha.

Devam ederse konuyu tamamen kapatmak zorunda kalacağım, lütfen sıkıntılı mesajlara cevap vermeyin, alıntı yapmayın; şikayet butonunu kullanın.

İyi forumlar.

Bizden yana sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fnlht

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.Bende Titanium 1.6L TDCi 115PS almayı düşünüyorum ilk aracım olacak.Ford personeli yakınla indirimli aldığınızı söylemişsiniz.Benim de bir yakınım ford personeli.Ne kadarlık bir indirim oldu ? Personelin pozisyonu fark eder mi ?

Ekleme : Araçlardan pek anlamam titanium ve style donanım aradaki farka değer mi ?

Emin olun ki aradaki farka kat kat değer. Az daha kıyın mümkünse titanyum alın. Düz vites alırsanız kendi kendine park asistanına kadar sizin oluyor. Hele o konsol ekranı... Tadından yenmez...

• quote:

Orijinalden alıntı: Huka Sampos

Değerli arkadaşlar biraz daha sakin olsak. Arkadaş aldığı arabanın tadını çıkaramadı daha.

İyi forumlar.

Benim mesajlarimi neden sildiniz acaba?

Ben ne Ford,ne de Vag savunuculugu yaptim,Cihanair hepsini sikayet edip(kendi fotosu da dahil)sildirmis.

Zaten yedigi sinirsiz bandan donen bir adamin forum yonetimince ne kadar desteklendigi de acik bir gosterge.

Aranizda Vag hissedari falan varsa soyleyin,bilelim.

Vagcilar herkese giydirebilir ama baskasi onlara gerekli cevabi verince silinir.

Simdi bunu da silersiniz ama neyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı uğurlu olsun hocam. Allah kaza bela vermesin. Ters yorum yazarların çoğu araçlar hakkında hiçbi şey bilmeyen boş beleş troller. Siz aracınızın keyfini çıkarın. Ama videoyu da unutmayın :)

• Bu ne ya, yazdıklarım silinmiş ne hakaret ne bi sey vardı mesajlarimda. Konu sahibine sıkma canını takma bu vosvosculari diyerek insanlık yapmak forum yonetimince suç olmus haberimiz yok

• quote:

Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.Bende Titanium 1.6L TDCi 115PS almayı düşünüyorum ilk aracım olacak.Ford personeli yakınla indirimli aldığınızı söylemişsiniz.Benim de bir yakınım ford personeli.Ne kadarlık bir indirim oldu ? Personelin pozisyonu fark eder mi ?

Ekleme : Araçlardan pek anlamam titanium ve style donanım aradaki farka değer mi ?

Titanium un Style a gore artilari

Otomatik park
    On arka park sensoru
    8"inc dokunmatik ekran
    Sync sesli komut sistemi
    Bluetooth
    Hareketli on kolcak
    Arka kolcak
    Sd kart(Usb zaten en dusukte pakette bile standart,bu ona ilaveten)
    Anahtarsiz calistirma
    Edit:Sony ses sistemi

Zaten esp,hillholder vs butun paketlerde standart oldugu icin yazmiyorum onlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Leopard*** -- 17 Mayıs 2015; 21:04:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pokezoom

Hayırlı uğurlu olsun hocam. Allah kaza bela vermesin. Ters yorum yazarların çoğu araçlar hakkında hiçbi şey bilmeyen boş beleş troller. Siz aracınızın keyfini çıkarın. Ama videoyu da unutmayın :)

Uzun bir vidyo Allah izin verirse mutlaka çekeceğim. Bu işin tekniğini bilen varsa ipucu versin bana

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Otomatik park
    On arka park sensoru
    8"inc dokunmatik ekran
    Sync sesli komut sistemi
    Bluetooth
    Hareketli on kolcak
    Arka kolcak
    Anahtarsiz calistirma

Aradaki farka değer bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhdmr

Bu ne ya, yazdıklarım silinmiş ne hakaret ne bi sey vardı mesajlarimda. Konu sahibine sıkma canını takma bu vosvosculari diyerek insanlık yapmak forum yonetimince suç olmus haberimiz yok

Dostum ben dikkate bile almıyorum. Saygı duyup geçiyorum. Sen de boşver.

• quote:

Orijinalden alıntı: suti0

quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Otomatik park
    On arka park sensoru
    8"inc dokunmatik ekran
    Sync sesli komut sistemi
    Bluetooth
    Hareketli on kolcak
    Arka kolcak
    Anahtarsiz calistirma

Aradaki farka değer bence.

Bencede deger.Ozellikle otomatik park cidden cok faydali,ekran da guzel

Ses sistemi de guzel ancak sanki eski Sonyler daha iyiydi gibi geldi bana

Usb varken,sd cokta gerekli degil bana kalirsa

Bluetooth ve sesli kontrolde hem calisma,hemde anlama bakimindan gayet iyi

• ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Bluetooth, Telefon ile birlikte kullanınca harika olur. Benim aracımda olsaydı spotify premium alıp müziğin keyfini çıkarırdım

• Kazasız belasız binin inşallah

• Bu zamanda LPG opsiyonun açık olması iyidir.
    Hayırlı olsun. Kazasız keyifli sürüşler.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.