Şimdi Ara

Nightwing (????) | Chris McKay |

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
5
Favori
1.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lego Batman filminin başarısından sonra WB, Chris McKay'e Nightwing filmini emanet etti.

http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/warner-bros-plotting-nightwing-movie-lego-batman-movie-director-978737

• Müthiş haber. Yalnız bu kadar film hangi ara çıkacak ben anlamadım bir an önce açıklamaları lazım şu çıkış tarihlerini
  • Çok beğendiğim bir karakter yanlız bu filmde batmanda olması lazım zira Nightwing Batman'in bir nevi yardımcısı yada farklı bi şeyler mi göreceğiz umarım erken bi tarih belirlenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film çekiliyorsa rol tanınmış birinindir. Ben Kit Harington diyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rüyalaaar gerçek olsaaaa

• The Man in the Suit kullanıcısına yanıt
    Bence inanılmaz potansiyeli olan bir karakter Nightwing. Bu zamana kadar filmi olmaması tuhaf olan bence. Büyük olasılıkla batman solo filminde altyapısı hazırlanır. Gişede de iyi iş yapacağını düşünüyorum
  • hasomen kullanıcısına yanıt
    Karakterin potansiyeli varda WB nin potansiyeli yok

• Adamların hiçbir planı programı yok kafaya estikçe takvime film ekliyorlar.

Nightwing (????) | Chris McKay |

• Umarım adam gibi biri oynar.

• Ben Affleck ile bir yere kadar giderdi zaten ileride Dick'i Batman olarak görebiliriz. Tabi önce 1-2 filmde sidekick olarak görmek de lazım
  • Detaylar güzel. İyi bir film olacağına inanıyorum. The Batman'de ufak ufak görürüz muhtemelen.
  • Thomas Mcdonell da cuk oturur bu arada. Cok sürmez castın açıklanması bence.

• Genç bir adam oynar umarım ian somerhalder aslında tam uyuyor ama o vampir bozması herifi sevmiyorum
  • Ian Somerhalder oynasa gişe de kafadan +500m dolar

Şahsen oynamasını isterim tip olarak uyar oyunculuğu da iyi ileride batman de olabilir

fanları falanda fazla dceu ya çıta atlatır

• hasomen kullanıcısına yanıt
    Batman solo filmi cikarsa tabi.

• köşe mindere yerleşelim
  • Ian'i sevmem ama harbi iş yapar

• Chris McKay'in bu işin altından başarıyla kalkacağını düşünüyorum. Umarım oyuncu seçimi de iyi olur. Yerimizi alalım.

• Chris Mckay:Benim düşünceme göre Bruce Wayne ayrıcalıklı olarak Dünya ya geldi ve bence bu yüzden daha kasvetli ve kızgın. O kendine özgü bu havalı özellikleriyle kendisini beğendiğimiz kişi oldu. Dick Grayson bu tür şeylerden gelmedi. Dick Grayson sirk ailesinden geldi. Esasen zengin olmayan ve kendi kendine bir yerlere gelmiş insanlar. Onlar şovmenler. Onlar jimnastikçiler. Bu insanlar karnını zor doyuran kişiler ve bu olaylar Grayson un hayat görüşünü oluşturdu. Dick bana büyüleci bir insan gibi görünüyor çünkü Bruce a olan şeyler onun başına da geldi. Bruce Wayne ile aynı olumsuz özelliklere onun toplumsal bakış açısına sahip ve tüm bunlar sonrası Bruce Wayne nin hayatına dahil oldu. Ama Dick hayatına bu yaşam tarzında başlamadı. Tüm bu olumsuzlukların yanında bir de bu tarz olumsuz şeyler üzerine eklendi hem de tüm kalıntılarla. Bunlar Dick Grayson u sevmemin , niçin Nightwing filminin fikrinden hoşlandığımın nedenleri

• Ne kadar iyi bir tercih; tartışılır. Benim çok hoşuma gitmedi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.