Şimdi Ara

NIGHTWATCHERS PRO TEAM (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
0
Favori
7.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Maxipro gibi güçlü bir takımı yenerek kupa almanız büyük bir başarı tebrikler. Veteran Turks olarak bir takım problemlerimizi halledelim şu lige de katılacağız. Orada güzel maçlar yaparız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozbuta

Arkadaşlar Maxipro gibi güçlü bir takımı yenerek kupa almanız büyük bir başarı tebrikler. Veteran Turks olarak bir takım problemlerimizi halledelim şu lige de katılacağız. Orada güzel maçlar yaparız.

Teşekkurler hocam. Açıkcası bekliyoruz sizide lige dh nin en iyi takımlarından birisi veteranlar biz eğlenmek için lig kuruyoruz kavga cart curt için değil zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XII.Nicksiz

quote:

Orijinalden alıntı: cozbuta

Arkadaşlar Maxipro gibi güçlü bir takımı yenerek kupa almanız büyük bir başarı tebrikler. Veteran Turks olarak bir takım problemlerimizi halledelim şu lige de katılacağız. Orada güzel maçlar yaparız.

Teşekkurler hocam. Açıkcası bekliyoruz sizide lige dh nin en iyi takımlarından birisi veteranlar biz eğlenmek için lig kuruyoruz kavga cart curt için değil zaten.

+2011 Evet hocam herkesi lige bekliyoruz amacımız sadece eğlence

• selam,

ben de takiminiza katilmak isterim. Overall'im 79. yas 25+. simdilik isim olmadigi icin sabahlara kadar ps3 basindayim.

eklerseniz PSN= javiflorez
  • quote:

Orijinalden alıntı: javiflores

selam,

ben de takiminiza katilmak isterim. Overall'im 79. yas 25+. simdilik isim olmadigi icin sabahlara kadar ps3 basindayim.

eklerseniz PSN= javiflorez

Hocam tam aradığımız özelliklerde bir oyuncusun ekliyorum psn e
  • selam millet. bir gun ayarlayip, toplanip da mac yapsak yaw. bu gece olur mu mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: javiflores

selam millet. bir gun ayarlayip, toplanip da mac yapsak yaw. bu gece olur mu mesela?

Bu gece 23 de toplanıyoruz ... Zaten her gece 23 de toplanıyoruz psn den ekledim
  • tamamdir. saat 23 gibi psnde olmaya calisacagim. malum valide tv keyfi vs.
  • net gitti benim yeni geldi

psnden ekledim seni ghimco. artik bir dahakine bulusuruz.
  • benimde ovr 88 st de psn ozzy1905 takıma girmek istiyorum
  • Ben LW'de Oynuyorum LW'de 82'yim.PSN fenerbahceli96 Takıma Girmek İstiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy1905

benimde ovr 88 st de psn ozzy1905 takıma girmek istiyorum

hocam ghimgoyu ve benı ekle bu gece online olursan bir deniyelım sonra başkan karar verır ama buyuk bı ıhtımal olur zaten şimdi başkan olmadıgı ıcın kesın cevap veremıyorum ben sana gece gel hocam o karar versın
  • saat 23.00 de klup önünde toplanmak üzere herekesi bekliyoruz
    kadro şekillendirmesi yapılacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: elhussoo

saat 23.00 de klup önünde toplanmak üzere herekesi bekliyoruz
    kadro şekillendirmesi yapılacaktır

evet beyler artık kadroyu oturtuyoruz
  • Arkadaşlar beni de alırsanız memnun olurum ,her mevki de en az+85 oyuncum gk hariç.Defansta oynuyorum bu aralar psn:deltuna86 ,geceleri kesin girerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duncan21

Arkadaşlar beni de alırsanız memnun olurum ,her mevki de en az+85 oyuncum gk hariç.Defansta oynuyorum bu aralar psn:deltuna86 ,geceleri kesin girerim.

hocam psnden ekle bızı bu gece 11 de toplanıyoruz yanı 5 dk sonra
  • fenerbahceli96 ,ozzy1905,duncan21,javiflores takıma alındılar ilk sayfadaki resme isimleri eklendi ... Hayırlı olsun ... Ayrıca tüm takım birbirini psn den eklesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghimco -- 6 Kasım 2010; 3:38:38 >
  • başgan bizim taktiği çift forvet ve rm,lm bölgesi olucak şekilde düzenlesek güzel olucakDün akşam iyidik ya beraberlik yada galibiyet aldık ama oynadığımız takımlarda 4000,5000 civarı puanlı takımlardı sonuçta
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReoxTR

başgan bizim taktiği çift forvet ve rm,lm bölgesi olucak şekilde düzenlesek güzel olucakDün akşam iyidik ya beraberlik yada galibiyet aldık ama oynadığımız takımlarda 4000,5000 civarı puanlı takımlardı sonuçta

Gün geçtikçe takım daha iyi olacak bide ortalama overall 80 olsa
  • evet arkadaşlar malum hepimiz yogunuz ohuyanlar var aramızda misal Arda gibi ama oyuncularımızı geliştirmeye özen gösterelim.
    Bu akşam saat 23.00 de toplanıyoruz ve artık taşların yerine oturmasını sağlamalıyız.
    Dün akşam aramıza katılan arkadaşlarımızla çok daha güçlüyüz.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.