Şimdi Ara

NIGHTWATCHERS PRO TEAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
0
Favori
7.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 32
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 99
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 gün 23 saat 32 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ghimco (99 mesaj) XII.Nicksiz (40 mesaj) elhussoo (33 mesaj) ReoxTR (23 mesaj) towyedi (21 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (38 mesaj) Mobil (10 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> FIFA Serisi >> NIGHTWATCHERS PRO TEAM
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3219 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Black Rosé Immortal

ben hamleyi maçlarda veriyorum dk 90 da
    |
    |
  • Yarbay
    3498 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Yine başarılarla dolu bi geceyi geride bıraktık
    |
    |
  • Binbaşı
    1441 Mesaj
    Gökhanım hayırlı olsun.
    Dikkat edin boş kaleye atamaz..
    |
    |
  • Yarbay
    3867 Mesaj
    BEYLER ÖNEMLİDİR:

Fifa forumlarında, V-pro oynarken oyunun donması, elektrik kesintisi ve hatalı kapatmalar sonucu Be A pro oyuncusu silinen kişiler yardım yardım diye yanıp tutuşuyor, bu durumun önüne geçmek için şu aşağıda anlattıklarımı yaparsanız böyle bir durumda uzun uğraşlar sonucu bir yerlere getirdiğiniz oyuncunuzu tekrar kurtarabilirsiniz.

1-Öncelikle virüssüz ve güvenebileceğimiz bir USB BELLEĞİ ps3'e takıyoruz.
    2-Playstation'da "Game" menüsü altında "Ps3 Data Saved Utilty" klasörüne giriyoruz.
    3-Burda "FIFA11" ile ilgili dosyalar içinde "FIFA PROFİLE SETTINGS" dosyasını buluyoruz
    4-Dosya üzerindeyken basıyoruz, sağda açılan menüden, "Copy" seçeneğini seçiyoruz.
    5-Nereye kopyalanacağını soracak, burda "usb mass storage" seçiyoruz (yani 1.adımda taktığımız usb belleğimizi gösteriyoruz)

Bu işlemleri yaptıktan sonra, V-pro oyuncumuzun yanı sıra oluşturduğumuz taktiklerin, kontrol ayarlarının'da yedeğini almış oluyoruz, herhangi bir nedenden dolayı kayıp yaşarsanız, tekrar USB BELLEĞİ ps3'e takarak içindeki profil dosyanı kopyalarak tüm kaybettiklerinizi geri getirebilirsiniz.

iki defa bu durumla karşılaşmış birisi olarak şiddetle, ara ara yedek almanızı öneririm.

NOT:Bu işlem oyun açık değilken yapılır.
    DİKKAT: "PROFILE SETTINGS" DOSYANIZI KESINLIKLE SILMEYIN BUTUN HERSEYINIZ GIDER.

Saygılar
    Gökhan
    |
    |

• Yarbay
    3498 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: GkhnFB

BEYLER ÖNEMLİDİR:

Fifa forumlarında, V-pro oynarken oyunun donması, elektrik kesintisi ve hatalı kapatmalar sonucu Be A pro oyuncusu silinen kişiler yardım yardım diye yanıp tutuşuyor, bu durumun önüne geçmek için şu aşağıda anlattıklarımı yaparsanız böyle bir durumda uzun uğraşlar sonucu bir yerlere getirdiğiniz oyuncunuzu tekrar kurtarabilirsiniz.

1-Öncelikle virüssüz ve güvenebileceğimiz bir USB BELLEĞİ ps3'e takıyoruz.
    2-Playstation'da "Game" menüsü altında "Ps3 Data Saved Utilty" klasörüne giriyoruz.
    3-Burda "FIFA11" ile ilgili dosyalar içinde "FIFA PROFİLE SETTINGS" dosyasını buluyoruz
    4-Dosya üzerindeyken basıyoruz, sağda açılan menüden, "Copy" seçeneğini seçiyoruz.
    5-Nereye kopyalanacağını soracak, burda "usb mass storage" seçiyoruz (yani 1.adımda taktığımız usb belleğimizi gösteriyoruz)

Bu işlemleri yaptıktan sonra, V-pro oyuncumuzun yanı sıra oluşturduğumuz taktiklerin, kontrol ayarlarının'da yedeğini almış oluyoruz, herhangi bir nedenden dolayı kayıp yaşarsanız, tekrar USB BELLEĞİ ps3'e takarak içindeki profil dosyanı kopyalarak tüm kaybettiklerinizi geri getirebilirsiniz.

iki defa bu durumla karşılaşmış birisi olarak şiddetle, ara ara yedek almanızı öneririm.

NOT:Bu işlem oyun açık değilken yapılır.
    DİKKAT: "PROFILE SETTINGS" DOSYANIZI KESINLIKLE SILMEYIN BUTUN HERSEYINIZ GIDER.

Saygılar
    Gökhan

Hocam yararlı bilgiler için çok teşekkür ederiz
    |
    |

• Yarbay
    3867 Mesaj
    Rica ederim hocam, buarada kulubünüz tekrardan hayırlı olsun, başarılar.
    |
    |
  • Binbaşı
    1737 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HAKAN32BURSA

Gökhanım hayırlı olsun.
    Dikkat edin boş kaleye atamaz..

hahaha saol hakan abı gecen gun hakkaten boş kaleye atamadım hahahaha
    |
    |
  • Binbaşı
    1156 Mesaj
    Gökhan abiyi gerçekten çok severdim hala da seviyorum.Keşke bizim kulüpte oynama devam etseydi.Özellikle karakter ve kişilik açısından çok müthiş bir insan.

Dua edin bizim kulüpte kalması için zorlamadık.Sonra M.Topuz'un transfer olayına dönerdi.

Tabi bunlar işin şakası...Gökhan abiye ve NightWatcher's başarılar...
    |
    |
  • Binbaşı
    1737 Mesaj
    saol caner kralsın bu aralar süperiz ama oyuncuya ıhtıyacımız var başgan biraz aktif olsa sayfamız bile gecekondu gibi gece mac yapıyoruz
    |
    |
  • Yarbay
    3219 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Black Rosé Immortal

başgan beni satılık listesine koymuş
    |
    |
  • Teğmen
    164 Mesaj
    bende oynaya bılırım adamım st overal 71 yenıo bır karakter

psn: vbstyle

isim : volkan
    |
    |
  • Yarbay
    3498 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kbuzkan

Tamam hocam benim psn adresimi ekle imzamda mevcut
    |
    |
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj
    başgan Selçuk'u neden satılık listesine koydun aç karnına oynatıyon bizi hemde kovalıyon yeter başkan yeter
    |
    |
  • Yarbay
    3498 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Olm Selçuğun adamı satıp yerine bi kereste dikicem forvete biz şut çekince çarpar girer belki
    |
    |
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj
    quote:

hoşgeldin
    |
    |
  • Binbaşı
    1737 Mesaj
    Ve kupa finalinde saatler 03:25 gösterdiğinde rakip MaxiPro. Çok güzel geçen karşılaşmayı üstünlüğümüz sayesinde 2-1 kazandık. Tebrik ederım arkadaşlar ali ağolu sağolsun. Kupa bizim olacak! Yaptım olacak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XII.Nicksiz -- 3 Kasım 2010; 3:45:55 >
    |
    |
  • Yarbay
    3498 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tüm oyuncularımızı teker teker tebrik ediyorum Forumumuzun en iyi kulüplerinden olan Maxi Pro kulübünü kupa finalinde yenerek olanaksızlıklara rağmen büyük bir başarıya imza attılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghimco -- 3 Kasım 2010; 3:46:18 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    520 Mesaj
    başkan bu kupayı afrikalı çocuklara armağan ediyoruz
    |
    |
  • Teğmen
    164 Mesaj
    sucuk ekmek 1 lıra :D
    |
    |
  • Binbaşı
    1737 Mesaj
    quote:

sucuk ekmek 1 lıra :D

yapma bunu ali ağaoglu
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
triple negative breast cancer
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.