Şimdi Ara

NFS UnderGround2 Yarişlar bitti nabicam ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
40
Cevap
0
Favori
132.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ardsul

quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

tam hatırlamıyorum ama garajında blacklist menusu olmalı orda gorevlere hızlıca gırebılırsın

o olay most wantedde vardı naptın sen ya

Alıntıları Göster
    Kardeş açılmayan tamir performans vb. yerleri amçmalısın netten nfs undergorund 2 tüm yerler yaz ordan bak açılmayan yerleri aç devam eder bndede olmuştu arkim gösterdi geçti

• kardeş bende de oldu git araba dükkanından bir tane suv araba al yani ya hummer ya ecalade yada hummer hangısı açıksa onu al hummeri almanı tavsiye etmam bu aldığın arabayı modifiye at sadece performans parçalarını tak yeter 3 4 tane yariş gelir ama suv arabasının yarışları onları yap yanı yarışlar gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: mer1166

kardeş bende de oldu git araba dükkanından bir tane suv araba al yani ya hummer ya ecalade yada hummer hangısı açıksa onu al hummeri almanı tavsiye etmam bu aldığın arabayı modifiye at sadece performans parçalarını tak yeter 3 4 tane yariş gelir ama suv arabasının yarışları onları yap yanı yarışlar gelir
    Bn Biliyorum gizli yarıs ların yerni ni ezbere he bide sn jip gorevini yapdınmı ? ondanda olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaM1BeLa

Bn Biliyorum gizli yarıs ların yerni ni ezbere he bide sn jip gorevini yapdınmı ? ondanda olabilir

Alıntıları Göster
    BEYLER BANA BİRİ NFS CARİYER MODUNDA Kİ ŞİFRELERİ SÖLEYEBİLİRMİ COK LAZIM ? BİLENVARSA SÖLESEİN ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: TaM1BeLa

BEYLER BANA BİRİ NFS CARİYER MODUNDA Kİ ŞİFRELERİ SÖLEYEBİLİRMİ COK LAZIM ? BİLENVARSA SÖLESEİN ??

Alıntıları Göster
    Bir suv aracı al modifiye et onların yarıslarınıda bitirmeyi dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumali44

dostum arabanı en son açılan parçalar ile modifiye edip raitingini arttırman lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahibinden Satılık Nick

quote:

Orijinalden alıntı: cumali44

dostum arabanı en son açılan parçalar ile modifiye edip raitingini arttırman lazım

Alıntıları Göster
    yeniden oyna buda bir öneri

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

yeniden oyna buda bir öneri

Alıntıları Göster
    arkadaslar ben garajlara gittidigimde dunyaharitasi yazan yere girdim orda bulamadigim yarislari yaptim tamamlandi yada tamamlanmadi diye yaziyo + son seviye corbon la modifiye falan ettim oyunu 20 kere bitirmisimdir fiyasaya girdiginden beri :D

• quote:

Orijinalden alıntı: MagmaTR

arkadaslar ben garajlara gittidigimde dunyaharitasi yazan yere girdim orda bulamadigim yarislari yaptim tamamlandi yada tamamlanmadi diye yaziyo + son seviye corbon la modifiye falan ettim oyunu 20 kere bitirmisimdir fiyasaya girdiginden beri :D

Alıntıları Göster
    Konu tarihi: 19 Ekim 2008; 2:18:59
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dimox

Konu tarihi: 19 Ekim 2008; 2:18:59

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar allah rızası için yardım en son subaru açıldı full madfiye ettim yarışlar yok rating 10.000 sonuna kadar oldu nabıcam lütfen yardımmmmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirhan152

Arkadaşlar allah rızası için yardım en son subaru açıldı full madfiye ettim yarışlar yok rating 10.000 sonuna kadar oldu nabıcam lütfen yardımmmmm

Alıntıları Göster
    süvari yani hummer gibi araçta ladım modfiye ettim yarış yok yardımm acilll
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirhan152

süvari yani hummer gibi araçta ladım modfiye ettim yarış yok yardımm acilll

Alıntıları Göster
    BYLER BEN ARABAYI ALDIM TUM YARİŞLARI YAPTIM MOTOR RUNIGCISINDENDE HERSEYI TAKTIM UPRAGDE ICIN GARAJA GİDİYORUM HERSEY KİLİTLİ NU NASIL ACICAM
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfs242

BYLER BEN ARABAYI ALDIM TUM YARİŞLARI YAPTIM MOTOR RUNIGCISINDENDE HERSEYI TAKTIM UPRAGDE ICIN GARAJA GİDİYORUM HERSEY KİLİTLİ NU NASIL ACICAM

Alıntıları Göster
    ozaman onu oynuyorduk hala onu oynuyoruz
  • kardesım bu buyuk arabalar varya jıb onlardan al onları yap onlarında yarısları var bende 55 te kaldım ne yarısmaya yarıs var nede dıger araclar bı ben bıde map kaldı :))
  • Yapmak gereken suymus arkadaslar:

Her hangi bir arabayi alip motor modifiyesinde acik olan her seyi uygulamak (level 1, level 2 ler de dahil), dis modifiyede de son acilanlari uygulamak lazim.

Sonra dvd cover geliyor 2-3 tane. Sonra url yarisi geliyor 1 tane. Bunu bitirince yeni sponsor seciliyor ve haritanin en alt sol kosesindeki alan aciliyor ve yeni yarislar geliyor. Ayrica car lot'da lancer evo geliyor. Motor level 3 upgrade'i, yukari acilan kapilar ve ortadan acilan kaput vsvs birden cok sey aciliyor.

Ben henuz burdayim gelismeleri yazicam. Kolay gelsin
  • bende herkes dediği için motoru fulledim ama modifiye etmem lazımmış fakat para kalmadı yarışta yok napacam bem
  • Gelişmeleri merakla takip ediyoruz, acaba konuyu açan arkadaş oyunu bitirdi mi, merak içindeyiz?..
  • selam arkadaşlar 4 harita bitirdim en son parçaları taktım motor modifiye dahil arabaların raiting 10 enson da gizli yarışlarda bitti oyun şuan yüzde 72.5 te herkez bişeyler yazıyor ama gerçekten yardımcı olabşlecek arkadaş varmı enson subarı verdi oda modifiye oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirsef3

bende herkes dediği için motoru fulledim ama modifiye etmem lazımmış fakat para kalmadı yarışta yok napacam bem
    aynen ya araba trade e gitti :(
  • abi ben bunun nedenini buldum kariyer modunda garajdayken dunya haritasi var ordan tamamlanamamış yarışları yapıp oyun tamamlama yüzdesini yükseltebilirsin ben de oyunu karıştırırken farkettim şu an oyunu bitirme yüzdem %100 sen de böyle yapabilirsin umarım yardım olabilmişimdir 

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.