Şimdi Ara

NFS Underground'da en hızlı araba hangisi ve de arabaları nasıl modifiye ediyorsunuz...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
57.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arabaları modifiye ederken en sondaki parçaları mı takıyoruz. bşr de u işaretli parçalar daha mı iyi ki.
    teşekkürler

• u ısaretlerı parcalar uniqeu parcalarıdır onları satın alamassın ozel yarıslar sonucunda kazanırsın
    tabiki daha iyidirler
    en hızlı araba grag için 240sx nissan
    draft için subaru impreza baya iyi oluyo
    normal yarıslarıda 206 ıle oynadım ok?
  • nissan skyline>>> unique upgrade'lerin hepsi hızı artıranlar olacak
  • Bence ilk zamanlarda (dodge neon) arabalar hızlanmaya başladığında (RSX)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bahad1r

nissan skyline>>> unique upgrade'lerin hepsi hızı artıranlar olacak

• Nissan skyline gtr v-spec en hızlısı. Bütün ibreler sona yapışıyor oyun sonunda.
  • quote:

Orjinalden alıntı: #1

her zaman Honda cıvık

honda civik en kotulerden biri arkadaşım ya oyunu oynamadın yada saka yapiyon
  • benim bildiğim en iyi hız mazda miata mx5 ile yapılmıştı nerde okudum hatırlamıyorum..ama öyleydi..
  • Kesinlikle -> Acura RSX
    Önceleri Skyline diodum ama sadece Acceleration iyi Acura RSX e göre. RSX in grip performansı çok daha iyi..
  • Fikrinizi değil yaa, gerçeği söyleyin. En hızlı araba (tüm modifiyelerden sonra) Skyline'dır...
  • nissan skyline

bütün upgrade ve unique upgrade'lerden sonra top speed sona vuruyor keza acceleration da ve handling'de sona yakın oluyor
    yani araba çabuk hızlanıyor maksimum hızı fazla oluyor yoluda süper tutuyor>>>gelsin rekorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahad1r -- 9 Aralık 2004, 21:17:15 >
  • Gelde anlat işte. Acurayı skyline ile karşılaştırmak f1 de ferrari ile jaguarı karşılaştırmaya benzer
  • bende ferrari ile sauber'i (abartmak)
  • RX-7 yi kendim oynayabildigim kadarı ile tek geçerim ..

Kaç kişiyi ezdik onunla kimbilir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Negative -- 9 Aralık 2004, 20:47:50 >
  • +1 helmark
  • kesinlikle rx7 direk ilk onla başladım hep onla devam :)
  • RX-7 tek geçerim
    yanlız acemiler için deildir
  • rx7 ilerde ortada civic başlarda dogde neon rsx nerde hızlı bi kalkışı iyi kızdırmayın adamı
  • nissan skyline
  • rx7 ile başlayıp onunla bitirir ve diğer arabaları da denemezsem bence de rx7 bilmiyorum bişeyler anlatabildim mi?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.