Şimdi Ara

NFS: The Run, 30 FPS'de Çalışacak (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
9.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Şaka bir yana benim düşüncem bu. L.A Noire den sonra şimdi de bu oyun 30 FPS. Rage desen kaplama sorunları ile çıktı piyasaya PC yi kimse iplemiyor artık son zamanlarda bu bir gerçek.
  • 30 fps düşük sistemliler için baya iyi gerçi konsoldada 30 fps
  • Çok çok saçma bir durum maalesef.
  • Kesinlikle katılıyorum, şu milleti konsola yönlendirmeye çalışmaktan vazgeçsinler artık. Konsol güzel birşey tamam ama PC'nin yeri ayrı. Bende PS3 ve PC var fakat asla bir PC kadar hiç bir konsola hakim olamıyorum. Resmen Adminim kralım! ama konsolda öyle değil.
  • yau nfs sen bırak artık bu işleri..git underground falan için kafa patlat..git gerekirse 2-3 sene oyun çıkarma..ama adam gibi 1şey yapda bizde işte bu diyelim..bi pog yenilik yapmadan 3-5 seriyi geçirdin zaten..ulan midnight serisi bile daha iyi..

UNDERGROUND istiyoz laaaan underground.. sağırmı kör mü bu herifler ?!?!?!?
  • 30 FPS 60 FPS miş boş işler müdürleri.Bi oyun sana güzel gözüküyoza.oynadığın oyundan zevk alabiliyosan.Seni içine çekiyosa olay bitmiştir.Uncharted 3 30 fps 60 fps arıyomuyum.aramıyorum.Boş işler boş işler.Közünüze iyice kara perde çekmişsiniz.Eskiden ps1 zamanlarında böyle fps tartışması mı vardı oyunları zevkle oynuyoduk.Bırakın artık bu gereksiz zırvalıkları oyunun kalitesine bakın.
  • bende diyorum fraps açıyorum ama neden 30 fps :D gözüme oyun akıcı da gelmedi ama oyunu bitirdim seneryo farklı daha once boyle bir oyun modu denenmişti ama birdaha oynanması insanı sıkar. :
  • Doğru düzgün optimizasyon yapmıyorlar sırf Frostbite 2 ile yapıldı diye çok fazla sistem istemesi uzerine söylemiştim bunu ve gördüğümüz gibi optimizasyon yok yani...
  • Frostbite 2 bu oyuna gitmemiş tamam grafikler güzel göz alıcı ama bu oyuna olmamış high ayarlarda 1920-1080 hd 5830 extreme 30 fps overclock yaptım ekran kartına yinede geçemedim 30 fps yi adamlar sabitlemiş :D

.
  • 30 Kare/Saniyenin Üstünü Göz Algılamıyor Diyenlerin Boğazını Sıkasım Geliyor 30 Kare Sınırlamanın Hic Bi Mantigi yok !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuradinBronzeBeard -- 18 Aralık 2011; 17:20:44 >
  • Şu an oyunu oynuyorum ve gerçekten tepki süresi çok geç oyunun. ve ben oyunların 60 fps den aşağı düştüğünde rahatlıkla farkedebiliyorum. bu oyun denildiği gibi 30 fps de çalışıyor. Bir yarış oyunu için çok saçma bişey. 5000 lira verip pc topluyoruz ama lanet oyun firmaları sınır getiiriyor ssss. koyun oyun ayarlarına istediğimiz fps yi secelim :S....
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.