Şimdi Ara

NFS: Shift 2 Unleashed Video İnceleme (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
23.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancancan1907

quote:

Orijinalden alıntı: CAN KIRIKLARI

ABİ BU OYUN NASIL OYNANBİLRLİKTEN 8 ÜZERİ PUAN ALIR AKLIM ALMIYOR DANDİRİK OYUNU ÖVE ÖVE BİTİREMEMİŞSİNİZ 8 DK LIK İNCELEME Mİ OLUR NERDESİN ERDİNÇ NERDE GEL ARTIK

Erdinç bey haziran gibi dönecekmiş merak etme
    ayrıca kim gelirse gelsin bu oyuna iyi puan verir sen rahat ol

Ben rahatım kardeş eyw.
    laf soktugun için alemin bileni sizlersiniz tabikide bize laf düşmez demi paşam

bu oyunu ps3 te ve pc de oynadım ps3 e lafım yok ama pc de hiç oynanmayacak kadar berbattı araba dönüşlerde resmen sek sek oynuyor ve dönmüyor direksiyon seti olacagınıda biliyorum onuda merak etme sana zahmet bi ea ye mail atıver veya ordaki arkadaşlarını arıyver de pc için klavyeden düzenleme yapıversinler paşam tövbe tövbe ortalık akıllı dan geçilmiyor uzun uzun yazmayalaım diyoruz ama işte akıllımız çok

• nfs hot pursuıt ...cok kanım kaynadıgında oynadıgım oyun ..shift den daha guzel bence ..ama artık doydu ınsanlar ..yanı artık kesmıyo kımseyı ..hep farklılık beklenıyo .. su olsun bu olsun .. bugun nfs underground serısı gıbı bır oyun cıkarsa o zamanda yıne aynı seyler farklı bısı yapsalardı derler.. bence artık guzel cırkın ıyı kotu olayının suyu cıktı ..adamlar yatırım yapıyorlar sen ben begenmıyoruz yada begenıyoruz farketmez .. onlar ıyı kotu planlarını ve kazanacakları meblaları cok ıyı bılıyorlar.. tamamen duygusal durumlar yanı ..

.. kendnı kanıtlamaya calısan bır fırma olsalar .. o zaman basarısız olduk dıye dusunurler .ama kaygıları yok bence .. masalarında prolarını tutturerek banka hesaplarını kontrol edıyorlar ..ve muhendıslerı catır catır maaslarını alıyorlar.. ılkbaharda ınternetten tatıl adalarını koyları korfezlerı ınceleyıp rezervasyon yapıyorlar...:) ..

..porshce gıbı kendı oyunumuzu kendımız mı yapsak ..:!!!!!!
  • o zaman gidelim hızla giderken tek dokunuşla virajımızı aldığımız oyunlara dönelim
  • felaket köyü iğrenç bi oyun
  • Şimdi yorumum + alsın diye bu oyun çok güzel süpermi demeliyim yani?!! Arkadaşlar yorum yerinin amacı her önümüze kolanı beğenmek, süper mi demektir?!? ben bu oyunu beğenmedim arkadaş ... sizin insanlara saygınız yok, her beğenmedim diyeni - liyorsunuz. İnsanlar beğenmeyebilir, GT5 le karşılaştırabilir ne var ?!? EA nin yapımcısı değilmiydi sürekli GT5'e yersiz yersiz çatıp prim yapmak isteyen, elbetteki GT5'i karşılaştıracaz! Fazla puan bile almış adamın biri 9.9 almalıydı diyor ve siz buna + veriyorsunuz. Bukadar fanatik olmayın ya... bide kalkmış BSC yi suçluyorsunuz, bence önce saçma yorumlarınızı ve tek taraflılığınıza bakın. GT5 8.5-9 arasında giderken bu oyunun bu puanı alması büyük lutuf. NOKTA. Not. Busırada GT5'i alamayanlarında 3 platformda olan bir oyunu sırf bu sebepten dolayı savunmasıda kabak tadı verdi...
  • bolum sonu canavarında videoları niye izleyemiyorum videolar beyaz ortada video yok .s ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

Bu oyunu kötüleyen arkadaşlara sesleniyorum siz hiç araba kullandınız mı? Yada hiç araca bindiniz mi diye sormalıyım sanırım...Neymiş fizikleri iyi değilmiş, araba dönmüyormuş, durmuyomuş! Siz gidin pes yada crysis tarzı oyunlar oynayın bırakın da bu oyunları bu işten anlayanlar oynasın bilip bilmeden yorumlar yazmayın.Bu oyun Gran Tourısmo 2 den sonra oynadığım en gerçekçi araba yarışı diyebilirim.NFS serisi arcade oynanışın çok ilerisine gitmiş ve sizin gibi bebelerin oynayamayacağı hale getirmiş.Siz gidin sağa sola çarpıp virajları 300 km hızla alın.Araçlara arkadan çarpıp kahkahalar atın.
    Ancak böyle zevk alırsınız bunun ötesine geçemezsiniz.Oyundaki beni o kadar çok cezbeden kısım var ki bunları size saysam onlar ne oluyor ki dersiniz.
    Ama bir tane söylemeden edemeyeceğim; aracıkullanırken vereceği tepkileri bilememek çok güzel bir özellik.Bu sadece bir tanesi.Ayarları yapınca oyun o kadar oynanır hale geliyor ki siz bunu 2 tur atıp oynayamayınca bıraktığınız için bilemiyorsunuz doğal olarak.Ses, görüntü ve sürüş dinamiği yeterli seviyede ama daha ileri seviyeye taşınabilirdi.Mesela egsoz değiştiği zaman motor sesinin değişmesi gibi özellik olabilirdi.Air intake takınca pıs pıs diye ses gelebilirdi.Neyse eksileri var ama kesinlikle oynanmamayı haketmiyor.

Laguna Seca pistini bilenler bilir bu pisste hiç değişiklik yapılmamış bir Honda S2000 ile dün gece kendi rekorlarımı geçmeye çalıştım ve en iyi derecem 1.55.903 oldu.Ayrıca tüm özellikleri devre dışı bırakıp öyle yarış yapıyorum.Herşey off konumunda abs bile.

Sizin gibilere bu oyunu anlatmak deveye hendek atlatmakla aynı düzeyde olduğu için hiç uğraşmıyacam ama bilip bilmeden anlamadan yorum yapmayında kendinizi ezdirmeyin bari.

Dostum süper yazmışsın. İşte her oyunu saçma sapan oynayan insanlar çok. Arabanın ruhundan anlamayıp araba yarışı oynayanlar dolu.
    Keşke herkes senin gibi olsa.
    Mesela ne yalan söyliyim oyunu ilk oynadığımda bu ne lan böyle dedim bütün oynadığım oyunların %90 ını araba yarışı olmasına rağmen oyunda hata filan var sandım. Arkadaşım oyunu bir daha oyna farkı anlarsın dedi. Ondan sonra dedim ADAMLAR YAPMIŞ BE !. Gerçekten çok gerçekçi sürüşü dinamiği var tebrik ettim EA Games'i

• bosversenıze ..sızın kadar sanalda gercekcılık pesınde kosmaya ne gerek var madem bu kadar ıstıyorsunuz trafıge cıkın .. fırmaların test suruslerıne katılın .. bu oyun guzel degıl kardesım bu kadar basıt ... zevkelr beklentıler renkler tartısılmaz.. sen guzel dıye yorum yazıbılıyorsan bende degıl dıye yazıyorum .. konuyu oyundan yada arabadan anlayıp anlamamaya getırmek yanlıs...

...ben rpg de oynarım fps de oynarım .. araba yarısıda oynarım futbolda oynarım ... sımdı ben sna sorayım hayatında kackere orjınal oyun aldın ... 2 sı hayatında kac kere oyun bıtırdın ... 3 su sen arabalardan ne kadar anlıyorsun sen ne kadar trafıge cıktın kac km yol yaptınn ... ????

...sırf olayı bu noktaya getırdın dıye ayzıyorumm benım altımda bmw z3 var 4 yıldır ... gerceklıgı ben onda yazıyorum .. ben pc de sadece gerceklık degıl aynı zamanda gercekde olmayanlarıda ararım olmsını ısterım ...
    ... ınsanların dusuncelerı sana uymadıgı ıcın onları bu ısden anlayan yada anlamayan olarak sınıflandıramassın ... bırısı cıkar bıraz ukalaca bıle olsa boyle yazar ıste ... hayatında z3 kullandın mı ???? ... ben bu maılı z3 un kokpıtınden yazıyorum sana .. kahvemı yudumlarken ..!!!!!!!

• ben ps3 cafeye g27 simulasyonla bi oyun alıcam gt5 mi alsam mfs shift 2 uns. zevkini başlangıçtan itibaren versin malum müşteri param gidiyor bu oyun sıkıcı der bölüm atlamaz kalkar gider uygun oyun hangisidir ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaos680

ben ps3 cafeye g27 simulasyonla bi oyun alıcam gt5 mi alsam mfs shift 2 uns. zevkini başlangıçtan itibaren versin malum müşteri param gidiyor bu oyun sıkıcı der bölüm atlamaz kalkar gider uygun oyun hangisidir ???

hocam dirt 3 ü tavsiye ederim
  • dirt 3 biraz çocuk oynu gibi diyolar ? grafik felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaos680

dirt 3 biraz çocuk oynu gibi diyolar ? grafik felan

alakası yok hocam. grafikler, sesler, hele bide farklı hava koşullarında yarış harika. BSC de video incelemesini bulabilirsin
  • Kardeşim size batıyorsa ne eksiliyorsunuz ?
  • Videoda konuşan adamda diyor buz üstünde gider gibi oluyo diye çok kötü yapıo oyunu grçeklilik duygusu kayboloyu. virajlarda veya düz yolsa hafif kırmalarda,arabanın arkası dönüyo gibi.anlatamadım ama,yani ön ile arkada dönüyo MostWanted veya UNderground da böyle bişey yok sanırım.Dirt3 tede aynısı var
  • nfs inin duyduğum kadarıyla daha doğrusu yapım aşamsında olan undergraund 3 ilerleyen zamanda gelebilir piyasaya
  • Bence de daha fazla puan hak ediyor
  • beş para etmez
  • Teşekkürler.
  • @bloodTime
    Sanane Kardeşim isteyen alır bence grafik ve oynayış muhteşem hemen kendi açından değerlendirme bazı arkadaşlarda saçma şeyleri eksiliyolar mesela bir arkadaş müziğin ismi ne demiş 6 eksi almış :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.