Şimdi Ara

NFS: Shift 2 Unleashed Video İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
23.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simulation tarzı yarış oyunlarından tiksiniyorum hic zevk vermiyor .
  • BSC'nin Video İncelemelerinden sıkılmaya başladım, bu ne ya, hiç mi güzel oyun çıkmıyor inceleyenlere göre?
  • silinebilir.

oyunun berbat olduğunu bile bile sırf artistlik olsun diye iyiymiş gibi davranıp oyunun iyi olduğunu kanıtlayamayıncada bana laf atmaya başlayanlara acıyorum. sizce biliyorsunuz oyun başarısız boş yere numara çekip artist yorumlar yazıp durmayın hepsinin yalan olduğunu biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waltran -- 23 Nisan 2011; 17:27:07 >
  • YOrumun yarısı gene silinmiş gitmiş. şurda4bin karakter diyor 4binden az yazıyoruz gene yok arkadaş gidiyor yorum siliniyor !
  • ya arkadaşlar karşınızda nfs shift 2 gibi bi oyun varken sizin o saçma sapan yorumlarınızı kim dikkate alır ki söyledikleriniz gerçekçi değil ....ne demek bu oyun 5 puan 6 puan alır mantıklı mı bu oyun ses grafık ve oynanış olarak en az 9 puanı hak ediyor ...
    millet salak mı gerizekalı mı bu oyunu beğenip almış iyi puan vermiş....elinizde nasıl oyunlar varda böylesi bi oyuna 5 puan veriyosunuz.... biri çıkar merak eder sorar arkadaş sen hangi dünyada oyun oynuyosun da shift2'ye 5 puanı layık görüyosun....
    crysis 2 oldugunda kz3 polemikleri (crysis 2 yerden yere vurulur)
    nfs oldugunda GT5 polemikleri (shift yerden yere vurulur)
    3DS oldugunda psp polemikleri (3DS yerden yere vurulur)
    bırakın artık bu saçmalıkları millet sizi tanıdı ...kim dinler sizi..
  • Bu oyunu bide 3D gözlükle oynucan offff
  • bence güzel bi oyun shift 2 ben zaten nfs nin prostreet ve shift ini sevmiştim. shift in yükleme süreleri çok fazlaydı o yüzden çok oynamamıştım. prostreet de krallar vardı onları yenmeye çalışıyoduk falan bayağı sarmıştı. shift 2 de beni bayağı götürür.
  • Orijinalden alıntı:bloodTime

ya arkadaşlar karşınızda nfs shift 2 gibi bi oyun varken sizin o saçma sapan yorumlarınızı kim dikkate alır ki söyledikleriniz gerçekçi değil ....ne demek bu oyun 5 puan 6 puan alır mantıklı mı bu oyun ses grafık ve oynanış olarak en az 9 puanı hak ediyor ...
    millet salak mı gerizekalı mı bu oyunu beğenip almış iyi puan vermiş....elinizde nasıl oyunlar varda böylesi bi oyuna 5 puan veriyosunuz.... biri çıkar merak eder sorar arkadaş sen hangi dünyada oyun oynuyosun da shift2'ye 5 puanı layık görüyosun....
    crysis 2 oldugunda kz3 polemikleri (crysis 2 yerden yere vurulur)
    nfs oldugunda GT5 polemikleri (shift yerden yere vurulur)
    3DS oldugunda psp polemikleri (3DS yerden yere vurulur)
    bırakın artık bu saçmalıkları millet sizi tanıdı ...kim dinler sizi.

helal olsun :D birinin artık bunları söylemesi gerekiyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: qoweq2

Simulation tarzı yarış oyunlarından tiksiniyorum hic zevk vermiyor .

Banada arcade oyunları çok kötü geliyor çocuk oyunu gibi sağa sola vurup sonra öndeki arabaya çarpıp sevinen gülen çocuklar geliyor aklıma :))
  • nfs serisi benim için pist lere taşındığı andan beri bitti ben sokak yarışlarından daha çok zevk alıyodum en son oynadığım nfs oyunu carbon du artık sokak yarışı oyunlara çıkarsalar daha iyi olur....
  • İncelemeye laf atanlar siz yapında görelim...!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cafraline

İncelemeye laf atanlar siz yapında görelim...!

Az kaldı. Yakında oda olacak.
  • İyi güzel de; şu baştaki reklamı değiştirseniz ya artık. "ohh vahh ahh" diyorlar ev ahalisi yanlış anlıyor her seferinde!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

İyi güzel de; şu baştaki reklamı değiştirseniz ya artık. "ohh vahh ahh" diyorlar ev ahalisi yanlış anlıyor her seferinde!

Aynen kesinlikle katılıyorum
  • quote:

İncelemeye laf atanlar siz yapında görelim...!

İlkokullu detected!
  • ABİ BU OYUN NASIL OYNANBİLRLİKTEN 8 ÜZERİ PUAN ALIR AKLIM ALMIYOR DANDİRİK OYUNU ÖVE ÖVE BİTİREMEMİŞSİNİZ 8 DK LIK İNCELEME Mİ OLUR NERDESİN ERDİNÇ NERDE GEL ARTIK
  • quote:

Orijinalden alıntı: waltran

silinebilir.

oyunun berbat olduğunu bile bile sırf artistlik olsun diye iyiymiş gibi davranıp oyunun iyi olduğunu kanıtlayamayıncada bana laf atmaya başlayanlara acıyorum. sizce biliyorsunuz oyun başarısız boş yere numara çekip artist yorumlar yazıp durmayın hepsinin yalan olduğunu biliyorum.

bi git şurdan allahın bebesi.sübyanlar doldu taştı forumun tadı kaçtı.

istediğin oldumu bak gene sana karsı cıkan bırısı oldu.buda yenı moda oldu forumda.olumsuz yanıtlar vererek okları uzerıne cekmek.muhattap almamam lazımdı ama yaptık bır hata.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CAN KIRIKLARI

ABİ BU OYUN NASIL OYNANBİLRLİKTEN 8 ÜZERİ PUAN ALIR AKLIM ALMIYOR DANDİRİK OYUNU ÖVE ÖVE BİTİREMEMİŞSİNİZ 8 DK LIK İNCELEME Mİ OLUR NERDESİN ERDİNÇ NERDE GEL ARTIK

Erdinç bey haziran gibi dönecekmiş merak etme
    ayrıca kim gelirse gelsin bu oyuna iyi puan verir sen rahat ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA3FC8585 -- 26 Nisan 2011; 23:12:56 >
  • Bu oyunu kötüleyen arkadaşlara sesleniyorum siz hiç araba kullandınız mı? Yada hiç araca bindiniz mi diye sormalıyım sanırım...Neymiş fizikleri iyi değilmiş, araba dönmüyormuş, durmuyomuş! Siz gidin pes yada crysis tarzı oyunlar oynayın bırakın da bu oyunları bu işten anlayanlar oynasın bilip bilmeden yorumlar yazmayın.Bu oyun Gran Tourısmo 2 den sonra oynadığım en gerçekçi araba yarışı diyebilirim.NFS serisi arcade oynanışın çok ilerisine gitmiş ve sizin gibi bebelerin oynayamayacağı hale getirmiş.Siz gidin sağa sola çarpıp virajları 300 km hızla alın.Araçlara arkadan çarpıp kahkahalar atın.
    Ancak böyle zevk alırsınız bunun ötesine geçemezsiniz.Oyundaki beni o kadar çok cezbeden kısım var ki bunları size saysam onlar ne oluyor ki dersiniz.
    Ama bir tane söylemeden edemeyeceğim; aracıkullanırken vereceği tepkileri bilememek çok güzel bir özellik.Bu sadece bir tanesi.Ayarları yapınca oyun o kadar oynanır hale geliyor ki siz bunu 2 tur atıp oynayamayınca bıraktığınız için bilemiyorsunuz doğal olarak.Ses, görüntü ve sürüş dinamiği yeterli seviyede ama daha ileri seviyeye taşınabilirdi.Mesela egsoz değiştiği zaman motor sesinin değişmesi gibi özellik olabilirdi.Air intake takınca pıs pıs diye ses gelebilirdi.Neyse eksileri var ama kesinlikle oynanmamayı haketmiyor.

Laguna Seca pistini bilenler bilir bu pisste hiç değişiklik yapılmamış bir Honda S2000 ile dün gece kendi rekorlarımı geçmeye çalıştım ve en iyi derecem 1.55.903 oldu.Ayrıca tüm özellikleri devre dışı bırakıp öyle yarış yapıyorum.Herşey off konumunda abs bile.

Sizin gibilere bu oyunu anlatmak deveye hendek atlatmakla aynı düzeyde olduğu için hiç uğraşmıyacam ama bilip bilmeden anlamadan yorum yapmayında kendinizi ezdirmeyin bari.

• oyun iii baksana bence 9,9 verilmeli :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.