Şimdi Ara

nfs mw yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar ben blacklist 6 ya kadar geldim ama şu milestone görevlerini bir türlü geçemiyorum bu seviyeye kadar hiç zorlanmıyordum. aniden zorlaştı ve 10 polis aracı hemen etrafımı çeviriyor anlamadım bu bana özel mi yoksa sizin için de geçerlimiydi

• zorlaşacak tabi arkadaşaım. Yoksa ne zevki çıkar.

Sen daha beyaz polis arabalarıyla tanışmamışsın. Ağlatıyorlar..
  • Hehehe walla oyun asıl şimdi şenlenecek 15 dakikalık takiplerin olacak daha yani çok uraşacaksın ama çok ta zevk alacağını umuyorum. hele oyunun sonunda bi akip var ki anlatılmaz
  • Beyler imzadaki sistemde full görsel ayarda 1024 * 768
    takılmalar oluyor
    Normal ayarda bile var
    Sizce bu normal mi?

Fazla oyun donanımdan anlamam
    Oyun için almadım zaten ama almışken de deneyeyim dedim
  • ben sahsen bizzat kendim 4 kis de klavyeyi parcaladim ama sonunda finish simdi yeniden basladim 3 deyim
  • ne guzel 2. kısıdeydım kı bende o beyaz polsılerde takıldım.porche la gelıyorlar bı turlu kurtulamıyorum.onların yuzunden golf um gıttı yaa.ama neyse kı save dosyasını tekrardan acıp gerı aldım arabamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi passat1905 -- 11 Haziran 2006; 12:47:05 >
  • sonlara dogru deli ediyor ediyor resmen kafayi yiyordum nerdeyse
    en kolay yollarından biri surekli kacak oynamak nasıl olsa barikat neyin cıkarak alıyosun diger milestone ları pesinde 10 dan fazla araba olmicak ki rahatlayasın yoksa ne oldugunu anlamadan etrafında set oluyolar
  • Bu oyunu bitirmiş biri olarak söylüyorum ki daha yolun başındasın. İlerde yarım saat felan dolaşman gerekecek bölümler olacak. + oyunun sonlarına doğru polislerden kaçma şansın oldukça zor olacak. Bu oyun gelmiş geçmiş en iyi oyundur bana göre. Oynayın zevkini çıkartın sonuna kadar
  • ya ben oyunu yüklüyorum çalışmıyor oyun yükleniyor açılmıyor
  • arkadaşlar blak edition ı yükleyin polisler sizinle uğraşsın
  • kurukafa olan dosyayı masaüstü ne at,çift tıkla, hide seçeneğini tıkla sonra oyunu aç. eğer açılmazsa restore, tekrar hide,oyun açılana kadar tekrarla
  • hakkatten güzel mi black edition? Diğerinden farkı nedir_
  • quote:

Orjinalden alıntı: tiske

Beyler imzadaki sistemde full görsel ayarda 1024 * 768
    takılmalar oluyor
    Normal ayarda bile var
    Sizce bu normal mi?

Fazla oyun donanımdan anlamam
    Oyun için almadım zaten ama almışken de deneyeyim dedim

o oyunun bir bug'ı sistemden değildir version 1.3 ü yükle geçer
  • ya o beyaz polislerbence çok kolay ya biraz sen hızlan aniden ters bir manevra yap salaklar kendileri birbirine girior ondan sonra sana beleşten puanlar gelior bende hemen garaja giriorum bittio bu kadar basit ya miles stone kolay bence ama oyunun sonundakı rakipte ben nerede ise 2 vea 3 gün ugraştımda adam bir yere tosladı orada geçtim yoqsa hala geçmeye öalışıordum
  • black edition gerçekten süper.denemeniz gerek. no2,para,bounty,polis,upgrade herşey kontrol altında
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.