Şimdi Ara

Need for Speed Underground 2 tam ekran sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
21.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nostalji için Need for Speed Underground 2 indirdim. Ama oyun tam ekran olmuyor nasıl tam ekran yapabilirim ?

• Bir yardımcı olsanız.
  • Buna sebep olan bir durumda teamviwer programı. Onu kapatıp deneyebilirsiniz.
  • ALINTIDIR.....

http://www.sanalmercek.com/2014/09/windows-7-ve-8-icin-oyunlarda-tam-ekran-sorunu-cozumu.html
    site patlamış olursa diye çözümü aşağıyada yazıyorum. Belki birgün bana tekrar lazım olur :)

1) Öncelikle başlat menüsüne "regedit" yazarak enter'a basıyoruz.
    2) Açılan regedit için aşağıdaki yolu izliyoruz.
    “HKEY_LOCAL_MACHINE - SYSTEM - ControlSet001 - Control - GraphicsDrivers - Configuration - LGD02100_00_07D9…… - 00 - 00”
    3) "00" klasörünün içinde "Scaling" yani türkçesi ölçeklendirme olan dosyayı göreceksiniz. Dosyayı açın ve içindeki değeri 3 yapın ve ondalık seçeneğini tıklayın ve tamam sekmesini tıklayınız.

• Wüstenkönig W kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Bende "LGD02100_00_07D9……" ile başlayan bölüm yok.

Hangi NFS oyununu yüklesem tam ekran olmuyor yanlarda büyük boşluklar oluyor. Oyun içinden ayarlasak nafile
  • Wüstenkönig W kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu söylediğin.

Arkadaşlar orada bahsettiği LG02100_..... ile başlayan dosya her bilgisayarda farklıdır. Siz Configuration kısmına kadar gelip içerisinde olan dosyalardan hepsinde 00 olanların içindeki "Scaling" olanları 3 yapın. Ve keyfinize bakın.
  • Alt + Enter deneyin.
  • Arkadaşlar most wanted`ın ilk oyununda da tam ekran olmama sorunu vardı acaba bu çözümle düzeliyor mu ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.