Şimdi Ara

nfc çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
10.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iphone 7 plus var. Bankalara online hesap acabilmek icin nfc istiyorlar. yeni çipli kartımı telefonun arkasına koyuyorum. tanımıyor arkadaslar. 7 plusta yokmu nfc..yada bi ayarı mı var

• sevemem1985 S kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında iPhone 7, NFC destekliyor ancak NFC Reading için bir uygulama gibi şeyler gerekiyordu tam hatırlamıyorum ama biraz araştırıp yazarım.

nfc çalışmıyor

Hocam iPhone'unuz bunu malesef kendi kendine okuyamayacak bunun için üçüncü parti bir uygulamaya ihtiyacınız olacak ve bunlar nasıl çalışıyor tam bilmiyorum. Yani banka uygulamasına nasıl okutucaksınız hiçbir fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 2 Haziran 2021; 21:36:45 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Ben bugün yenilenen kartımın ulaşmaması sonucu müşteri hizmetlerini aradım. iPhone ile olmayacağını bilmediğim için önce boşa çabaladım. Sonra android telefonda da 10 defa kimliğin arka tarafını okurturken sorun çıktı. Tripot mu gerekiyor bilemedim.

• internet hesabınızı nfc tanımlıyorsunuz cep telefonunuz kart gıbı oluyor.. kartı telefona tanımlama yok...

cep telefonu kart gıbı kullanmak ıcında onlıne bankacılık acık olacak ve ınternet baglantısı olacak...garantıde boyle idi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.