Şimdi Ara

Nexus 5 artık resmi : 5 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 800 yongaseti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
2
Favori
2.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G2 ye gore giris fiyati nasil olacak acaba.

g2 nin kirpilmis hali diyorlardi.

• Hani 3000'di bu? Haberi bile vardı forumda? Nexus 5 almamak için iki sebep birleşti; Full HD ve 2300 mAh. Üzgünüm Nexus, benimle değilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Hani 3000'di bu? Haberi bile vardı forumda? Nexus 5 almamak için iki sebep birleşti; Full HD ve 2300 mAh. Üzgünüm Nexus, benimle değilsin.

Aynen. Tam da en kritik yerden kırpmışlar.
  • LG G2 yi almayip bu cihazi bekleyenler sanirim LG G2'ye yonelecekler. Batarya ve kamera yonuyle G2den geri kalmis duruyor. G2'mle mutluyum.

• quote:

Orijinalden alıntı: minuit

quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Insallah g2'deki kamera sorunu bunda da olmaz.

Bataryanın yeterliliği şu an için beni LG G2 almaya yönlendiriyordu ancak sizin bahsettiğiniz sorun nedir? açıklar mısınız.

Kamerada dusuk isikta fps dususu var. Kamera guncellemesi vereceklermis. Kalici bir kronik sirun degil yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil ve kamera g2'den daha kotu olmasi normal. Yoksa g2 yerine herkes nexus alirdi ve lg zorlanirdi. Cok mantikli.

• iPhone 5S'de de 8 MP.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Krone -- 1 Kasım 2013; 20:41:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

iPhone 5S'de de 8 MP.

Aynen katiliyorum

• Nasıl bir fiyattan girer acep ülkemize. nexus 4 gibi 1399 olabilir mi? gerçi full hd ve en güncel yazılımlı telefonu bizim ülkemizde 1399'a yedirmezler gibime de geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Pil ve kamera g2'den daha kotu olmasi normal. Yoksa g2 yerine herkes nexus alirdi ve lg zorlanirdi. Cok mantikli.

Nexus bekleyen adam Nexus'tan başka telefon almaz.
  • S4 ü satip bundan alicam tasarim çok hosuma gitti

• Nexus 4 kullanıcısı olarak. Nexus 5 tasarımını hiç beğenmedim. Nexus 4 bence piyasadaki en şık telefonlardan bir tanesi belki de en şıkı buna Iphone dahil. Ön ve arkada gorilla glass cam, yanların parlak ve mat plastik karışınmı olması çok güzel (bence sırf metal olan Iphone 4'ten bile daha güzel). Şimdi Google klasik piyasada onlarca benzeri olan, ucuz his veren plastik kasaya yönelmiş.
    Google'un yaptığı bence ciddi hata Apple veya Sony gibi bu tarzı bir kaç jenarsyon devam ettirmesi gerekirdi. Ayrıca Nexus 4'ün en zayıf donanımı kamerasıydı. Daha önce piyasaya çıkan S3 bile daha güzel fotoğraf çekiyordu. LG, Sony ve HTC'nin kameraları daha iyiydi. Anladığım kadarıyla Nexus 5'te kamerada yazılımsal haricinde ciddi iyileştirme yapılmamış. Testleri beklemek gerekse de böylelikle Nexus piyasadaki en kötü fotoğraf donanımına sahip üst Düzey Android telefon olabilir. Ekranın ve işlemcinin iyileşmesi güzel ama Nexus 4 de süper hızlıydı. Nexus 5'te Google'dan çok daha fazlasını bekliyordum. Benim için Nexus 4 devam.

• Kit Kat'ın çok iyi bir enerji verimliliği var herhalde; yoksa bunlar deliler mi ki koysunlar 2300Mah batarya... Sanırım deliler :D

• 2300 mah neyinize yetmiyor

• neyseki g2 gibi tuşu orasında burasında degil

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

neyseki g2 gibi tuşu orasında burasında degil

Telefonun önünde de bir tane acma kapatma tusu oldugunu dusunun. O zaman arkadaki tusa kac kere basacaginizi dusunun simdide. Telefonu masanin uzerindeyken cift tiklayip uyandirmak cok guzel, tuslarin arkada olmasini hic yadirgamadim. Kullanmadan bikac kez dokunup elestirmek cok yanlis ve malesef ki forumun en buyuk eksikligi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozeba

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

neyseki g2 gibi tuşu orasında burasında degil

Telefonun önünde de bir tane acma kapatma tusu oldugunu dusunun. O zaman arkadaki tusa kac kere basacaginizi dusunun simdide. Telefonu masanin uzerindeyken cift tiklayip uyandirmak cok guzel, tuslarin arkada olmasini hic yadirgamadim. Kullanmadan bikac kez dokunup elestirmek cok yanlis ve malesef ki forumun en buyuk eksikligi bu.

o özelliği biliyorum çok güzel dusunulmus. ama arkada o tuş olması estetik açısından kötü duruyor yanda olsa ( sevmem ama tepede olsa yani siritmasa çok iyi olurdu)
    bir de sanal tuslar garabeti var ona hiç girmek istemem ona da savunacak bir yer bulursunuz siz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vash The Stampede

quote:

Orijinalden alıntı: Luaz.

Niye herkes mpe takmış ki? Bence 8mp gayet yeterli ki önemli olan kamerada kullanılan mercek vs değil mi?

şşşşş çaktırma, milletin haberi yok bundan. konuşsun dursunlar mp hakkında.

Eğer iyi bir mercek yanında iyi bir CMOS sensor kullanılırsa MP önemli. Bakınız 1020 nikon 41MP sensor, Carl zeiss lens.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 3 Kasım 2013; 18:16:13 >
  • Yav arkadaşlar burada millet birbirini yiyiyor ios android ama ben aylarca bir elimde nexus diğerinde iphone kullandım inanın ios başka birşey..
    Apple pahalı olayıda kalmadı artık, sağolsun tüm üreticiler el birliğiyle 2000'in üzerine sabitlediler fiyatları.
    Ben 5S ile devam edeceğim kalanlara sabır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ten_don -- 3 Kasım 2013; 21:12:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 2350 mah batarya tft ekranla bile az geliyor bana bu ekrana bu batarya şaka gibi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.