Şimdi Ara

Nexus 5 artık resmi : 5 inçlik Full HD ekran, Snapdragon 800 yongaseti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
2.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kitkat nexus4 ve galaxy nexusa ne zaman gelir bilgi varmi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kotu bir haberim var galaxy nexus sahiplerine. 4.4 guncellesini bize vermeyecekmis adi google. :( gelde isyan etme.
    http://www.engadget.com/2013/10/31/google-galaxy-nexus-kitkat/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wikileaks -- 31 Ekim 2013; 23:40:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: web101

1000-1200tl arası fiyat bekliyorum

Daha cok beklersin arkadaslar keske dediginiz gibi olsa ama avrupa fiyati baz aliniyor, abd fiyati degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Nexus 5 provides 17 hours of talk time and 8.5 hours of Internet browsing on a Wi-Fi network, with seven hours on an LTE network.(bkz:computerworld)

mealen; 17 saat konusma süresi 8.5 saat wifi üzerinden internet gezintisi, 7 saat de LTE ağı üzerinden internet süresi sunuyormus batarya.

lafta oldugu kadarsa gayet iyi degilmi 2300 lük bataryaya göre

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatay2023

bu arada galaxy nexusa 18 aylık periyodu doldurduğu için güncelleme gelmeyecekmiş. E senin diğerlerinden ne farkın kaldı Google?

18 aylık süre üretimden kalktıktan sonraki süre sanırım. Bir çok marka yeni cihazını bile desteklemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cagatay2023

bu arada galaxy nexusa 18 aylık periyodu doldurduğu için güncelleme gelmeyecekmiş. E senin diğerlerinden ne farkın kaldı Google?

cidden şimdi ben nexus 5 i almak istiyorum yarın birgün ona da böyle kazık atmayacağını nereden bileceğim kaldı ki seneye 64 bit chipsetler ve 4 gb ram ler gündeme gelecek o zaman da key lime pie (yada sıradaki ana sürüm ne olacaksa) onu çıkarıp "kusura bakmayın nexus 5 bu güncellemeyi kaldıramaz biz bunu 64 bit e entegre ederek yaptık" derse herhangi bir markadan alınmış telefonla arasında hiçbir fark kalmaz nexus 5 in ve bu durumda cidden lg g2 daha iyi bir seçenek olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: azsussan

Insallah g2'deki kamera sorunu bunda da olmaz.

Bataryanın yeterliliği şu an için beni LG G2 almaya yönlendiriyordu ancak sizin bahsettiğiniz sorun nedir? açıklar mısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wikileaks

Arkadaşlar kotu bir haberim var galaxy nexus sahiplerine. 4.4 guncellesini bize vermeyecekmis adi google. :( gelde isyan etme.

Evet kara haber tez duyulurmuş
    Donanım gücünün yetmesine rağmen telefona destek vermemeleri kapitalist düzeni açıkça gözler önüne seriyor.Yeni telefon al güncel kal diyor adamlar resmen.Ama onlara şu an klavye ile yapamayacağım bir hareket gönderiyorum.Adi herifler
    Anladığım kadarıyla nexuslar 18 aylık sürede 1 büyük güncelleme ve ara güncellemeler dışında tek bir resmi destek alamayacak.

• Gaywt iyi telefon

• fiyat müthiş Lg g2 1500 lira eğer buna yakın bi fiyattan gelirse satmaz 1200 lirayı gecmemeli

• Batarya sağlam olsa efsane olurdu.

• quote:

Üzgünüm ama çok beklersiniz.Çıkış fiyatı 1399'dan az olursa gelin beni vurun. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Daha cok beklersin arkadaslar keske dediginiz gibi olsa ama avrupa fiyati baz aliniyor, abd fiyati degil.

Bir çok firma yetkilisi Dh forumlarını takip ediyor en azında safımızı belli edelim

• Deniz Ali D kullanıcısına yanıt
    Forumdaşımı vururmuyum hiç telefon sana feda olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Orijinalden alıntı: sangreal_1905

32 gb 1300 1400 civarı olursa mükemmel olur:) Herkes batarya demıs HTC One la batarya performansı aynı olucaktır.

1300-1400'e gelse G2 varken bunu almak cok mantiksiz.2300 mah batarya cok yetersiz.Google bataryasi gitsin diye ozel optimizasyonlar yapacagini sanmiyorum.Fiyati uygun olursa alinabilir ancak.

G2 32 gb versiyonu 1700 1800 TL civarı 1350 TL 32gb Nexus 5 girerse bence alınası olur
  • Cihaz güzel ama nexus 4 ü değiştirmek için bir sebep göremiyorum.
  • bosa hayal kurmayin bence. abd de 300-350$ olan nexus 4 1500tl den turkiyeye girmisti. ustelik o zamanki dolar kuruda simdikinden cok daha dusukken. turkiyede tum fiyatlari distributorler belirliyor. 1600-2000tl bandindaki modellere denk bir telefonu hayatta 1200-1300tl olmaz. kendi piyasasini oldurur. bir lg fiyat kirdi yeni g2 de. oda marka imaji zayif oldugundan. biraz imaj yapsin lg nin yeni modelleride ne fiyattan geliyor gorun. burda suclu lg, samsung yada google degil, bilakis turkiyede ac kurtlar ve onlara canak tutan devlet. su pasaport imei sacmaliklari olmasa fiyatlar nasil olurdu. bide onu dusunun. 2000tl ye telefon satabiliyorlarmiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkaura -- 1 Kasım 2013; 0:26:34 >
  • Google'a tek diyeceğim "Başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin"dir.

Bir telefona micro sd kart girişi koymamanın amacı nedir?Hadi telefonlarına koymuyorsun tabletlerine niye koymuyorsun?Apple cihazlarını bu yüzden almadığım gibi nexus cihazları da almıyorum.Androidde özgürlüğü vadederken bir yandan kısıtlamalar koymak hiç hoş olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 1 Kasım 2013; 0:28:09 >
  • sangreal_1905 kullanıcısına yanıt
    1400 1500 olsa bile alınası olur ne zaman türkiyeye geliyor bilginiz varmı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.