Şimdi Ara

Next YE-GA 5720, YE-G 525 ,YE-G 545 Navigasyon Cihazları (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
833
Cevap
4
Favori
61.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Çok güzel fiata almışsınız hayırlı olsun

Teşekkürler, gerçekten çok güzel bir cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeday56

quote:

indirim ne zamana kadar geçerli bir bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrvw

quote:

Orijinalden alıntı: jeday56

quote:

indirim ne zamana kadar geçerli bir bilginiz var mı?

Hayır bu konuda onlarında bilgisi yok.
    Torium da kalmamıştı, Bakırköy Electroworld de 3 adet vardı.
  • Vay be o nasıl bir indirimmiş öyle.Hayırlı olsun.
  • hayırlı olsun guzel fiyat...hangi anadolu yakası magazalarında stok vardır bilgisi olan varsa gidip alalım.
    buarada bostancı ew de yoktur.

edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chemucell -- 1 Mart 2012; 15:01:47 >
  • %99 teşhir ürünü almışsınız normal satıştansa hangi mağazadan aldınız acaba soranları oradan almaya sevk ederiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gps.navigation -- 1 Mart 2012; 16:12:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

%99 teşhir ürünü almışsınız normal satıştansa hangi mağazadan aldınız acaba soranları oradan almaya sevk ederiz

Hayır teşhir ürünü değil. Ben Torium EW den son ürünü aldım. Teşhirde başka bi tane duruyor hala.
    Bakırköy ew ye telefon edip sorun isterseniz orada 3 adet vardı en son.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

%99 teşhir ürünü almışsınız normal satıştansa hangi mağazadan aldınız acaba soranları oradan almaya sevk ederiz

Ankara Antares EW de 159 TL Kdv dahil. EW çok ama çok iyi indirim yapmış, ihtiyacı olanların bu fiyata kesinlikle kaçırmaması gereken ürün... Kendi satış sitelerinde bile 250 TL...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 1 Mart 2012; 20:18:16 >
  • ew lerden telefonla stok bilgisi alabiliyormuyuz?
  • ankara mamak anatolıum ew den 159 tl next 525 modelini aldım
  • bu gun bimeksten 189 tl ye 5720 aldım.yalnız soyle bir sorunum var.
    haritayı toolboxtan guncelleyemeyorum.
    yaptıklarım soyle:
    once eski toolbox ı tamamen kaldır dım ve yeni surumu kurdum.toolbox acıyorum 5720 yi usb kablosuyla baglıyorum ve cihazı acıyorum fakat ekranda hic bir degişiklik olmuyor.hala toolbox ekranında cihaz baglayın yazıyor.naviextras sitesinde hesabımda 4 cihaz gorunuyor bunlar benim eski cihazlarım fakat 5720 yi goremiyorum.diger cihazlarımda toolboxta baglantı yaparken hangi ortamı acmam gerektigini soruyordu 5720 de direk acılıs ekranı geliyor.acaba yanlıs yaptıgım yer neresi bilgisi olan varsa sevinirim.
  • Cihazı açıp cihaz ana menüde iken pc ye öyle bağlayın ekranda değişiklik olmuyor ana ekranda kalıyor,daha sonra toolbox'ı açın.Birde ana menüde ayarlar menüsü altında usb seçeneği olması lazım orada Flash/sd kart seçili olmalı

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yaptım sonuc aynı simdi toolbox kaldırıp yeniden kuracagım.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemucell

yaptım sonuc aynı simdi toolbox kaldırıp yeniden kuracagım.....

İsterseniz cihazı pc ye bağlayıp pnd>gps içindeki save klasörünü silin,cihazı pc den ayırıp navigasyona girip kurulumu yapın daha sonra navigasyondan çıkıp cihazı pc ye bağlayıp toolbox'ı çalıştırın görmesi lazım görmemesi için neden yok.
  • toolbox yeniledim.2 adet cıkarılabilir disk geldi.birini tıklayınca disket biçimlenmemiş istiyormusunuz diyor.digerindede disk yerlestirin yazıyor.ne yapayım
  • quote:

toolbox yeniledim.2 adet cıkarılabilir disk geldi.birini tıklayınca disket biçimlenmemiş istiyormusunuz diyor.digerindede disk yerlestirin yazıyor.ne yapayım

Bence biçimlendirmeyin çünki yazılım silinecek yazılım gelen cd de var ama lisans yoktur destek@nextnavigasyon.com a cihazın arkasındaki seri noyu yazarak lisans talep etmeniz gerekir.Hayır diyerek devamedin
  • hayır deyince bir sey olmuyor hatta cıkarılabilir disklerin ozelliklerine baktıgımda 0 byte gorunuyor.yani içine giremiyorum.usb özelliğide bu arada flashdisk modunda
  • quote:

hayır deyince bir sey olmuyor hatta cıkarılabilir disklerin ozelliklerine baktıgımda 0 byte gorunuyor.yani içine giremiyorum.usb özelliğide bu arada flashdisk modunda

Ozaman biçimlendir diyin ve destek@nextnavigasyon.com a cihazın arkasındaki seri noyu yazarak lisans talep edin.Lisans geldikten sonra cihazla gelen CD içindeki pnd klasörünü komple cihaza atar Lisansı da belirtilen yere atar cihazı çalıştırırsınız.
  • tesekkur ederim..yarın perpa taraflarında olacagım forumda takip ettiğim kadar perpada servisi vardı gitsem olurmu?sitesinde goremedim perpa adresini.
  • quote:

tesekkur ederim..yarın perpa taraflarında olacagım forumda takip ettiğim kadar perpada servisi vardı gitsem olurmu?sitesinde goremedim perpa adresini.

Perpadan kendi yerlerine taşındılar sultanbeyli tarafına perpaya gitmeyin dilerseniz dediğim gibi yapın lisans geldimi sorunsuz toolbox a bağlanır cihazınız.
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.