Şimdi Ara

Next YE-GA 5720, YE-G 525 ,YE-G 545 Navigasyon Cihazları (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
832
Cevap
4
Favori
61.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osman_goksel

480x272 yetiyor navigasyon için, sonuçta full hd bir görüntü almıyoruz.

545 almıştınız siz değil mi 525 öneriniz önemli tşkler
  • Sayın @akademi51

480x272 Çönünürlük ile 800x480 çözünürlük arasındaki farkı anlamak için cihaza 20cm.'den bakmanız gerekir; bu normal navigasyon kullanım koşullarında imkansızdır.

Daha önce de yazdım; BT önemiyse Next 545, Önemli değilse Next 525 ideal cihazlardır. Bazı platformlarda konularınızı gördüm, haklı olarak hassas davranıyorsunuz ama Next YE-G525 sizin için son derece yeterlidir.

Saygılar :)
  • Bimekse gittim ürünleri göreyim diye , ancak 525 275 TL gibi abuk bi fiyattaydı . Bende uygun bir kılıf aldım artık netten de navigasyonumu alıcam gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

Bimekse gittim ürünleri göreyim diye , ancak 525 275 TL gibi abuk bi fiyattaydı . Bende uygun bir kılıf aldım artık netten de navigasyonumu alıcam gibi görünüyor.

Yeni cihaz alan arkadaşlar; öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. sn.dejaay, sn.Revolutions, sn.akademi51 Primo 1.2 yazılım versiyonu yeni olan mı? Bilgilendirme yaparsanız seviniriz. Şu an; 9.2.1.187046 var sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 31 Ocak 2012; 23:49:09 >
  • Yardım>HAKKINDA> kısmında yazan yerdeki bilgi aynen seni yazdığın gibi. Primo 1.2 nerde yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: starr

arkadaşlar her zaman alışveriş sitelerini konrol edemiyoruz, next 525 ya da 545 için kampanya gören duyan arkadaşlarımız olursa paylaşabilirlerse memnun oluruz....şimdiden teşekkürler.

• 545 i 250 tl ye 12 taksitle aldım nasıl fiyattır
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankarametinerr

545 i 250 tl ye 12 taksitle aldım nasıl fiyattır

Güzel bir fiata almışsınız .Ayrıca sitelerinde açıkladılar Tüm next navigasyon cihazlarında artık güncellemeler ücretsiz olacakmış yani üç yıl ücretsiz sınırlamasını kaldırmışlar.Buda bonus oldu sanırım
  • quote:

arkadaşlar her zaman alışveriş sitelerini konrol edemiyoruz, next 525 ya da 545 için kampanya gören duyan arkadaşlarımız olursa paylaşabilirlerse memnun oluruz....şimdiden teşekkürler.

bimeks internet alışverişinde bugün next 525 215 tl..
    next 545 hd 254 tl görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: levent06y

quote:

Böyle bir kısmet olamaz ya . Gittim hb den aldım 229 a ürün de geldi ,bugünde indirim diyorlar. Adamlara birde mail attım hb de böyle böyle fiyat en iyi fiyat garantiniz var ne diyorsunuz diye. İnternet fiyatı bizi bağlamaz dediler ,insan indirim var yapıcaz der bari .
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

quote:

quote:

Böyle bir kısmet olamaz ya . Gittim hb den aldım 229 a ürün de geldi ,bugünde indirim diyorlar. Adamlara birde mail attım hb de böyle böyle fiyat en iyi fiyat garantiniz var ne diyorsunuz diye. İnternet fiyatı bizi bağlamaz dediler ,insan indirim var yapıcaz der bari .

Hayırlı olsun.Almışsınız artık kafaya takacak fiyat farkı yok zaten unutun gitsin fiyatını.Cihazı güzel güzel kullanmaya bakın bence.

• quote:

quote:

quote:

Amma kasıyorsunuz yaw. 10TL pahalı, 20 TL ucuza almışsiniz çok mu önemli? Bu kadar irdelemeyin hayati. Görende hayat meyat meselesi sanır! Yok kafayı duvara vurmalar falan anlamsız tripler.

Kaça almışsan almışsin tak aracına keyfine bak. Bu saatten sonra neyin hesabini yapıyorsunuz?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: pininfarina

quote:

quote:

quote:

Amma kasıyorsunuz yaw. 10TL pahalı, 20 TL ucuza almışsiniz çok mu önemli? Bu kadar irdelemeyin hayati. Görende hayat meyat meselesi sanır! Yok kafayı duvara vurmalar falan anlamsız tripler.

Kaça almışsan almışsin tak aracına keyfine bak. Bu saatten sonra neyin hesabini yapıyorsunuz?

Arkadaşım trip falan attığım yok ! öncelikle benim neye sinirlendiğimi anlayamamışsın . Teknolojik ürünleri gerçek bir mağazadan almayı tercih ederim .Sebebi şu ki bir sorun çıkar iade etmek istersen gidip birşey sormak istersin gidecek yerin vardır. netten alınca böyle bir şeçeneğin yokki Allah'tan bir sıkıntı yok gözüküyor şuan . Yoksa ne 10 ne 100 TL için sıkıldığımız yok. Ama benim yerime siz dert etmişiniz teşekkürler.

• Next 525 İnceleme

Buda benden pek yoktu böyle bişey.

Next 525 Ekrana Film Kaplama

TÜM RESİMLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akademi51 -- 2 Şubat 2012; 21:40:47 >

• Burdaki yorumları okuyup ben de bir Next 525 sipariş ettim HB dan. Sabırsızkla bekliyorum.
    Selam ve saygılar...
  • 525 siparişi verdim. Ancak tutacak ile ilgili çekincelerim var: izmirin sıcağında silikon eriyor. Kışın da donup tutmuyor. Havalandırma ızgarasına takabileceğim bir şey yok mudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

525 siparişi verdim. Ancak tutacak ile ilgili çekincelerim var: izmirin sıcağında silikon eriyor. Kışın da donup tutmuyor. Havalandırma ızgarasına takabileceğim bir şey yok mudur.

Hiç bişi olmaz merak etmeyin, olursa da durumu bildirin firmaya yenisini gönderirler.
  • quote:

525 siparişi verdim. Ancak tutacak ile ilgili çekincelerim var: izmirin sıcağında silikon eriyor. Kışın da donup tutmuyor. Havalandırma ızgarasına takabileceğim bir şey yok mudur.

525'in bağlantı aparatının bir özelliği var. Arka kısmında açılabilen bir ayağı mevcut. O ayağı açar, havalandırma ızgarasına sokarsınız. Taşıyıcı kızağı da çift taraflı bant ile alttan ve üstten ince bir şerit olarak kesip sabitlemek için kullanırsınız. Gayette güzel olur, ben o şekilde kullanıyorum. Cam yapıştırma vantuz kısmına gerek kalmaz.

Sökmek gerekirse de bantı temizlemek kolay olur. Bu şekilde yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, hiç bir problem yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

525'in bağlantı aparatının bir özelliği var. Arka kısmında açılabilen bir ayağı mevcut. O ayağı açar, havalandırma ızgarasına sokarsınız. Taşıyıcı kızağı da çift taraflı bant ile alttan ve üstten ince bir şerit olarak kesip sabitlemek için kullanırsınız. Gayette güzel olur, ben o şekilde kullanıyorum. Cam yapıştırma vantuz kısmına gerek kalmaz.

Sökmek gerekirse de bantı temizlemek kolay olur. Bu şekilde yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, hiç bir problem yok...

teşekkür ederim. Arabamın sürüş pozisyonu ne yüksek ne alçak, bu yüzden istanbul gibi oradan buradan yayanın arabanın fırladığı bir trafikte camın önünde her hangi bir şey istemiyorum. Yazın da izmirde kalıyorum slikon gün boyu güneşe ve 45 dereceye varan araç içi sıcaklıkta kalıyor iyicene mayışıyor kışın da istanbulun dağında donuyor şekil almaz hale geliyor. Dediğinizi deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

quote:

Bimekse gittim ürünleri göreyim diye , ancak 525 275 TL gibi abuk bi fiyattaydı . Bende uygun bir kılıf aldım artık netten de navigasyonumu alıcam gibi görünüyor.

Yeni cihaz alan arkadaşlar; öncelikle hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. sn.dejaay, sn.Revolutions, sn.akademi51 Primo 1.2 yazılım versiyonu yeni olan mı? Bilgilendirme yaparsanız seviniriz. Şu an; 9.2.1.187046 var sanırım.

Benden daha bilgili kişiler vardır aramızda eminim onlarda bilirler bunada eminim, fakat genede uyarmak lazım diye düşünüyorum. Bu sistemde versiyon bilgileri değil derlenme tarihleri önemlidir.Mesela Mayıs derlemesi olan bir üründe versiyon 9.2.1.187046 ama Agustos derlemesi olanda 9.2.0.45343 ise Ağustos olan derleme daha yenidir.Biz buna engine update diyoruz Yani sistemin versiyon no'su değil kullanılan o motorun derlenme tarihi çok daha önemlidir.

Örneğin Next'in kullandığı ilk 9.2.1 ile başlayan versiyon Primo 1.2.0 olmasına rağmen son partide gelen cihazları 1.2.1 versiyon ama 9.2.0 dır. Zaten bir süre önce NNG bu sistemde değişiklik yaptığını partner'lerine duyurmuştu

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.