Şimdi Ara

Next 515 vs Next 555 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sorun o zaten olduğu gibi yazmayın orada en altta nasıl olacağı yazıyor büyük soru işareti var tıklayın 515xxxxxxxx olanı yazacaksınız kayıtta
  • Linkteki açıklamaya göre girerseniz olması lazım.

http://www.nextnavigasyon.com/naviclub/serial.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

Linkteki açıklamaya göre girerseniz olması lazım.

Arkadaşlar, burada belirttiği gibi yazıyorum zaten. Yine de kabul etmiyor. Ekstra bir numarası mı var yoksa kayıtlarda olmayan bir cihazı aldık da bize mi denk geldi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dIsAstEr -- 8 Aralık 2012; 22:03:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dIsAstEr

quote:

Arkadaşlar, burada belirttiği gibi yazıyorum zaten. Yine de kabul etmiyor. Ekstra bir numarası mı var yoksa kayıtlarda olmayan bir cihazı aldık da bize mi denk geldi?

destek@nextnavigasyon.com a cihazın seri nosunu ve kayıt olamadığınızı yazın kontrol edilsin oradan gelen bilgiye göre kayıt işlemini tamamlarsınız.

• quote:

quote:

quote:

destek@nextnavigasyon.com a cihazın seri nosunu ve kayıt olamadığınızı yazın kontrol edilsin oradan gelen bilgiye göre kayıt işlemini tamamlarsınız.

Öyle yaptım az önce son çare olarak. Bakalım. İlginiz için teşekkürler.

• Sorun çözüldü. Next desteğe teşekkürler buradan, hızla hallettiler. Seri kodunu başkası kullanmış, kayıdı düşürdüler. Next alacaklar, aldığı yerlere dikkat etsin bundan sonra. Bimeks'e benden -10 puan.
  • quote:

Sorun çözüldü. Next desteğe teşekkürler buradan, hızla hallettiler. Seri kodunu başkası kullanmış, kayıdı düşürdüler. Next alacaklar, aldığı yerlere dikkat etsin bundan sonra. Bimeks'e benden -10 puan.

Başkası seri numaranızı normal şartlarda kullanamaz... Bunun iki yolu var:

1- BİMEKS daha önceden müşteriye satılıp iade alınmış bir ürünü size göndermiştir. (Bunu bir arkadaşıma ve 2 defa da bana yapmaya çalıştılar)

2- Mağazada teşhir ürünü olarak satılan bir ürünü size göndermiştir. Teşhir ürünün seri numarasını bir müşteri kaydedip kullanmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

quote:

Sorun çözüldü. Next desteğe teşekkürler buradan, hızla hallettiler. Seri kodunu başkası kullanmış, kayıdı düşürdüler. Next alacaklar, aldığı yerlere dikkat etsin bundan sonra. Bimeks'e benden -10 puan.

1- BİMEKS daha önceden müşteriye satılıp iade alınmış bir ürünü size göndermiştir. (Bunu bir arkadaşıma ve 2 defa da bana yapmaya çalıştılar)

2- Mağazada teşhir ürünü olarak satılan bir ürünü size göndermiştir. Teşhir ürünün seri numarasını bir müşteri kaydedip kullanmıştır.

Her durumda bir çakallık olmuş ama şu an bir problem yok. Güncellemeleri de yapabildim, cihaz güzel çalışıyor. Tavsiye ederim alacaklara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş-ım

quote:

3- Biri yazarken 1-7 veya farklı görüp girer banada oldı çünki :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

3- Biri yazarken 1-7 veya farklı görüp girer banada oldı çünki :)

](Önceki mesajım nedense uçmuş, bunu ikinci defa yazıyorum)

Bakın bunu hiç düşünmemiştim, yani bir başka kullanıcının seri numarasını yanlış girme olayını... Başıma böyle spesifik bir şey de gelmedi.

Bir keresinde de Bimeks bana kullanılmış Next navigasyon göndermişti, bilgisayara bağlayıp "NaviExtras Toolbox" ile baktığımda cihazın aylar önce uyduya bağlandığını ve Naviextras'a kaydedildiğini görmüştüm.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ulaş-ım -- 11 Aralık 2012; 22:58:13 >

• Bimeks işi tuhaf, zaten sizin yazdıklarınıza hayır demedim ki sadece ekledim madde. Allahtan onlarda kayıt var olmayanlar ne yapsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.