Şimdi Ara

New FiFa 11 Pro Club LeGenDary Turks

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
3.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yeni bir club kurdum Legendary Turks isminde katilimlarinizi bekleriz Suanda Takimdaki isimler Kaptan:Frozen-Arrow123 RF:90 Monster_Tr:93 Sevinckan RM:81 Marlendo: CAM:90 Eski Topcu LM:82 Kerem_Tr ANY AMA CDM:81 KATILIM YAPCAK ARKADASLAR İCİN BİR DUYURU:80 USTU OLAN HERKEZ TAKIM A GELEBİLİR İSTİSNA MEVKİLER SAG BECK SOL BECK SOL STOPERDİR BUNUN HARİCİ 80 OLMALİ VE BİR AKSİLİK OLMADİĞİ SURECE HER GUN ONLİNE OLABİLEN ARKADASLAR OLURSA İYİ OLUR BU İSTİSNA DEDİGİM MEVKİLERE GELİCEK ARKADASLARİN GOREVLERİNE YARDİM EDERİM HİC PROBLEM DEGİL FORUMDA FAZLA TAKİLMİYORUM AMA BC2 DEN COGU ARKADASİ TANİRİM BASVURACAK ARKADASLAR İCİN PSN İM Frozen-Arrow123 tur
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• slm bende katılırım ama gecelerı pek giremıyom
  • hayırlı olcak inş.beraber başarılara imza atacağız :) kerem-tr
  • fro ekle canım
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkagan -- 9 Mart 2016; 0:51:45 >
  • ok o problem diil memo seni taniorum takimda tecbureli isimler var gorevlerini tamamlamaya yardim ederim CB RB Karisti O problem değil ayrica gece fazla online olmana gerek yok bnde ise gidip geliorum aksam saat 7:00 11:30 Arasi Online durumunuza gore mac yapariz ayrica bu saatler hafta sonu gece 3 e kadar yolu var onumuz kurban prolarimizi en az 85 e getirmeye calisalim arkadaslar
  • Hayırlı olsun fro eski veteran turks kulubunün en önemli oyuncuları toplanmış .
  • bu akşam ki son maçımızda 6-1 lik bir farkla galip geldik takıma katılacak arkadaşların katkısıyla daha neler yaparız bilemiyorum :D MoNsTeR_TR
  • Hayırlı olsun arkadaşlar. Her işte bir hayır vardır derler baktım burdaki tüm arkadaşlar zaten 2 hafta önce 4000 puan yapan Veteran Turks takımının as oyuncuları. Zaten oynamasını ve eğlenmesini bilen arkadaşlardan da böyle bir oluşum beklenirdi. Başarılar sahada olamasam da kalben her zaman yanınızdayım.
  • cozbuta bir gün senide aramızda görmek isteriz klubumuz sana her zaman açık :)
  • eywallah cozbuta yakın bir zamanda aramiza gelirsin biz eğlence icin oynuyoruz
  • vay bütün tkım arkadaşlarım burda :)

hepiniz zaten çok iyi oynuyorsunuz klubunude h.olsun az sevinip az üzülmedik sizle :)

inş güzel sonuçlar alırsınız hep
  • Konu fifa forumuna açılmamış mı bana mı öyle geliyor?
  • yok acmadim oraya kardes noldu
  • gurur senide takim a bekleriz takımdaki kişi sayısı gittikce arttı gucumuze guc katiyoruz eger butun arkadaslar overalllarini 85 ustune tasisa cok ii maclar yapicaz takimlar arasi turnuva basliyana kadar hazir olmamiz lazim
  • bilmeyen arkadaslara solim edit teams die bir secenek var ordan edit player create a player ypp kaleci yapın ondan sonra 2-3 defan yapın 0.5 yıldızlı takım a koyun bu oyuncuları ondan sonra gorevlere bkın ingilizcenz iise zaten problem yoktur taktigi edit team management tan 2 defansa getirin sonrada accomplishment toplamaya baslayin kurbandan sonra 85 alti olmayalim rica ediorum kaptan:fro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Promurder

yok acmadim oraya kardes noldu

Çünkü konuyu FİFA bölümüne açman gerekirdi o yüzden.
  • Takımınız hayırlı olsun. DH'de turnuva yapılabilecek kadar pro takımı oldu sanırım. Eğer herkes ok derse pro takımlardan oluşan bir turnuva yapalım. Ne dersiniz?
  • bnim icin uygun maksat heycan olsun ayrica bn forumda yeniyim yienim nasil fifa foruma tasicam nasi yapcaz bilmiorum solersen sevinirim
  • cesitli mevkilerde eksiklerimiz var ama problem deil zaten cok kısa surede takım 7-8 kisi oldu en onemli eksiK KALECİ VE SAG BECK SOL BECKTE BULDUK SAYILIR
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.