Şimdi Ara

new balance erkek spor ayakkabı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
2
Favori
24.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşım bu barefoot denilen bir ayakkabı. İlk önce barefoot ayakkabı-destekli ayakkabı nedir onları bir araştır. Çünkü bu koşu ayakkabısı her zeminde gitmez ayrıca ayak kasların ve bağların zayıfsa sakatlanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R1Tech -- 23 Mayıs 2013; 0:39:24 >
  • http://www.ebay.com/itm/New-Balance-Minimus-MT20RB2-Barefoot-Trainer-/400413561480

ben de bunu almayı düşünüyorum. fiyatı yaklaşık 110 tl oluyor. bilgisi olanlar nasıl fiyat sizce?
    teşekkürler. kaslar fena değil:)
  • 5 yıldır New Balance giyerim. Nike - Adidas - Reebok - Tiger - Asics - Puma dahil neredeyse 100 ayakkabım olmuştur ayakkabı alma manyaklığım nedeniyle. İçlerinde hem günlük kullanım için hem de koşu vb. sporları için New Balance açık aradır rahatlık bakımından. En son sabah 7- akşam 10 çalışan babama ilk defa new balance aldırttım, Nike-Adidas'ı kenara bıraktırıp, adam akşam eve her geldiğinde ilk cümlesi Allah razı olsun oğlum senden diyor :D
  • @ stentor ;
    Bu ayakkabı toprak veya yumuşak zeminde koşan tecrübeli koşucular için tasarlanmıştır, sana uygun değil.
  • 2 numara büyük alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc_karizma

2 numara büyük alın.

tamam
  • Nike'ın rahatlığını new balance'da bulamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LithuM

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

58 liraya geldi haber veren arkadaş sağolsun

nasıl 58 liraya geldi bide hangi model hocam ?

19 mayıs parafcard anında 50 lira indirimi vardı

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=sporgum400lsg&categoryId=27045582

üstteki model 58 liraya geliverdi

• çok tipsiz bir model
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitxen

çok tipsiz bir model

sizin görüşünüz.çoktan aldım ve kullanıyorum.gören beğenip alanda çok oldu ve gayet rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsdrgn

quote:

çok tipsiz bir model

sizin görüşünüz.çoktan aldım ve kullanıyorum.gören beğenip alanda çok oldu ve gayet rahat.

aynı model mi benim aldğım ile dostum
  • quote:

quote:

quote:

çok tipsiz bir model

aynı model mi benim aldğım ile dostum

ben konuyu açtığım başlıktaki ayakkabıyı aldım

• quote:

agüle güle giyin zaten zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaş niye öyle dedi hayret..
  • quote:

quote:

agüle güle giyin zaten zevkler ve renkler tartışılmaz arkadaş niye öyle dedi hayret..

Sağlamlık açısından nasıl peki? Kolay yıpranabilecek bir model mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben sadece salonda koşarkken ve vücut geliştirme yaparken kullandığım için az dayanıcakmış gibi durmuyor.tabi fileliler hakkında bayaa bir olumsuz yorum okudum ama ayakkabı gayet rahat ve hava alıyor.ayaklarda terleme sıfır,ağrı yok ben gayet memnunum diyebilirim
  • konuya biraz balıklama dalıcam kusuruma bakmayın
    nike go kanvas modelle birde pumanın bir ayakkabısı sipariş geçtim
    bu ayakkabılar sizce new balance etmezmi ?
    ucuz modeleri ve günlük kullanım için aldım
    new balance baktım baktım sokakta giyilecek tarzda bir modeline rastlayamadım.. yani bu ayakkabının klasik tarza yakın bir modeli piyasada ya da ülkemizde yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Böck

New Balance adidasdan da nike dan da kalitelidir geçiniz.

Ayrıca size bir uyarı new balanceların 410 modelleri sorunlu kalıpları çok dar yaklaşık 1,5 2 numara büyük sipariş edin
    quote:

Orijinalden alinti: Tired Soul

New Balance adidasdan da nike dan da kalitelidir geçiniz.

Ayrica size bir uyari new balancelarin 410 modelleri sorunlu kaliplari çok dar yaklasik 1,5 2 numara büyük siparis edin

410 modelinde bahsetti?in sorunu ya?adym. Parmak uçlarym ayakkabynyn ucuna anca de?iyor yani uzunlu?u uygun gibi; ancak yanlardan sykyyor Yarym numara büyük alsam ayakkaby fazla uzun olacak ama yanlar anca denk gelecek gibi. Aya?y biraz geni? yapyda olanlar bu modeli denemeden internet üzerinden sipari? vererek almamaly.

• adamlarda kalıte var ama tasarım olarak bana hep zayıf gelmıstı nb

yırtılıyo dıyenlere bakmayın halısahada top kosturunca bıle banamısın demez
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.