Şimdi Ara

new balance erkek spor ayakkabı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
23.995
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda giydiğim en rahat ayakkabı new balance.

İşim gereği ayaktayım ve sureklı hareket halındeyım, ayakkabı benım ıcın cok onemlı. New balance ın serısını yapıcam bu gıdısle. Dıger markalar ıle alakası yok. 12 saat gıbı yogun calısmadan sonra dahı ayaklarımda bır gram sızlama olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Benim ayak 43-43.5 gibi, kalıba göre değişiyor.
    Adidasın bir ayakkabısı 43, diğeri 44 oluyor.
    Aşağıdaki NB ayakkabıyı çekle alıcam, diğer sitelerde 170'ten aşağı bulamadım.
    44 sipariş etsem dar gelir mi? HB ayakkabı değişimi yapıyor mu?
    New Balance Erkek Spor Ayakkabı U420BBL

new balance erkek spor ayakkabı

Ayakkabı geldi, bugün giydim ayağıma tam oldu, NB'nin kalıpları bayağı darmış, en az 1-1,5 numara büyük almak gerek.
    Oldukça rahat, ayağınızda yok gibi, ayağım biraz taraklıdır ama ona rağmen sıkmadı.

• quote:

quote:

Ayakkabı geldi, bugün giydim ayağıma tam oldu, NB'nin kalıpları bayağı darmış, en az 1-1,5 numara büyük almak gerek.
    Oldukça rahat, ayağınızda yok gibi, ayağım biraz taraklıdır ama ona rağmen sıkmadı.

Hocam ürün orijinal mi? Sorun yok değil mi sağında solunda? Ben de almayı düşünüyorum tavsiye eder misin?

• www.hepsiburada.com/liste/new-balance-classics-traditionnels-spor-ayakkabi-gm500gns/productDetails.aspx?productId=sporggm500gns&categoryId=27045582#7|11918|SPORGUMR328BK-44

bu modeli kullanan var mı beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ki orjinal, hb de çakma ayakkabı olmaz. Ayakkabı çok şık, birçok vitrinde görüyorum bu aralar. Mağazada 160tan aşağı görmedim.
  • Teşekkür ettim hocam, ben de alacağım bir adet.
  • NB almak isteyenler için Viaport'taki distribütör outlet mağazasına bakabilirler. Geçen yılın modelleri de olsa, güzel tabanlı modeller 99 - 129 TL'ye bulunabiliyor.

Bu arada, NB genelde diğer markalara göre 1 numara büyük alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 17 Mayıs 2013; 13:02:43 >

• quote:

quote:

Bu arada belirteyim, ayakkabıyı iki gün önce sıcakta giydim, fena yaktı, İzmir'İn sıcağından mıdır bilmiyorum ama file kısmının bir yararı yok sanki, sıcaklarda giyemeyeceğim sanırım.

• umarım 45 falan almamışsındır. En fazla yarım numara büyük alsan yeterli. 43,5 da olur ayağına sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhanthn

umarım 45 falan almamışsındır. En fazla yarım numara büyük alsan yeterli. 43,5 da olur ayağına sorunsuz.

44.5 aldım tam oldu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokhanthn

umarım 45 falan almamışsındır. En fazla yarım numara büyük alsan yeterli. 43,5 da olur ayağına sorunsuz.

44.5 aldım tam oldu

Ben normalde 44 giyerim new balance ı da geçen hafta 44 aldım tam oldu o yüzden söyledim güle güle kullan
  • Teşekkürler.
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler mağaza gidip denedim 44 giyerim 45 tam oldu mağazadaki görevli modele göre değişiyor dedi Çünkü daha önce denediğim model 45,5 olmuştu bu aldığımın 45,5 üretimi yokmuş 45 verdi denedim tam oldu. Forumdan bir arkadaştan 100 liralık çek aldım ve siparişi verdim ben aldıktan sonra 45 kalmadı şanşlıymışım ürünün 45 numarası bitti :) bu modelini aldım. İnşallah rahat bir ayakkabı çıkar daha önce hiç bu marka ayakkabı almamıştım umarım memnun kalırım selamlar...

http://www.hepsiburada.com/liste/new-balance-erkek-spor-ayakkabi-u420kbr/productDetails.aspx?productId=sporgu420kbr&categoryId=27045582&SKU=SPORGU420KBR-45

• 58 liraya geldi haber veren arkadaş sağolsun

• çaylaq arkadaşımızın mesajıhttp://forum.donanimhaber.com/m_73623782/mpage_5/f_//tm.htm#75464408
    Ben aldıktan sonra gördüm alacak arkadaşlar bu fırsatıda kullanıp 10 tl daha indirimli alabilir 100 lük çekle birleşiyormuş. selamlar...

alltaki link ile hepsiburada hesabınıza 100 tl alt limitli 10 tl yükleniyor. Özellikle 100 tl hediye çeki olanların işine yarar, zaten kargo çok yüksek iken böylece 10 tl indirim olur.

http://www.hepsiburada....-483f-87fd-5dfb9ada9f23

• quote:

Orijinalden alıntı: hezarfen07

quote:

Orijinalden alıntı: Uygx

quote:

Orijinalden alıntı: hezarfen07

new balance nedir yaa

Ayakkabı markası dostum

vallaha mı ? ben nesli tükenmek üzere olan bir hayvan sanmıştım pardon
    arkadaşım ben marka delisi değilim, ayyakkabı iyi olabilir ama nike'ın yanından geçemz diyorsan bu fiyata bu ayakkabı sıcak fırsat değil. bunun benzeri nike ayakkabıyı ben 103 tl ye aldım. 88 değil de 58 olsaydı eyvallah derdim.

Nike ayakkabiyi new balancedan cok sevebilirsin ama nike yanina yaklasamaz new balance`in

• quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

58 liraya geldi haber veren arkadaş sağolsun

nasıl 58 liraya geldi bide hangi model hocam ?
  • http://www.ebay.com/itm/New-Balance-Minimus-MT20RB2-Barefoot-Trainer-/400413561480

ben de bunu almayı düşünüyorum. fiyatı yaklaşık 110 tl oluyor. bilgisi olanlar nasıl fiyat sizce?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.