Şimdi Ara

new balance erkek spor ayakkabı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
2
Favori
24.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayakkabidan gram anliyosaniz new in adidastanda nikedende kaliteli oldugunu cok rahat bilebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşım bir M.P. yada Lescon olsa baş tacı ama yaratıcılık namına eser olmayan ve bire bir NIKE'ı taklit eden bana göre fiyatıda uygun olmayan bir ayakkabıya ben böyle yorum yaparım. beğenmezsen cevap vermezsin, ne bahsi geçen markalar ne bu konuda ki üyeler babamın oğlu değil, paranıza yazık olmasın diye iyiliğine söylüyorum ama anlayan kim.
  • New Balance adidasdan da nike dan da kalitelidir geçiniz.

Ayrıca size bir uyarı new balanceların 410 modelleri sorunlu kalıpları çok dar yaklaşık 1,5 2 numara büyük sipariş edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: mami_24

Ayakkabidan gram anliyosaniz new in adidastanda nikedende kaliteli oldugunu cok rahat bilebilirsiniz

Bencede new balance kullandigim en rahat ayakkabi diyebilirim.ilk aldigim cok rahatti uzerinden araba gecti hatta durdu uzerinde (ayagim icindeyken ) ve uc senelik ayakkabiydi o sira parcalanmadi ayakkabi makinede de bircok kez yikanmis olmasina ragmen.tekrar farkli modelini aldim ama ilki kadar rahat olmasa da bir senedir sorunsuz giyiyorum.cok iyi ayakkabi denemeyenler dusunmesin bile

• Ben paramin hesabini yaparim merak etme. Bilmedigin konularda yorum yapma baska bir sey istemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: brsdrgn

kötü mü bu ayakkabı? insanı aldığına pişman etmeyin
    oldukça iyi kalite ve rahatlığa sahip diye biliyorum ben.marka özentisi de değilim ama iyi fiyat karşıma çıkınca alıyorum.

5-6 senedir nike ve adidasi birakip new blanace giyiyrum bnce cok hafif ve rahat tabi yagmurlu havalrda giyilmez deri bile olsa onceden diyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

quote:

Orijinalden alıntı: brsdrgn

kötü mü bu ayakkabı? insanı aldığına pişman etmeyin
    oldukça iyi kalite ve rahatlığa sahip diye biliyorum ben.marka özentisi de değilim ama iyi fiyat karşıma çıkınca alıyorum.

5-6 senedir nike ve adidasi birakip new blanace giyiyrum bnce cok hafif ve rahat tabi yagmurlu havalrda giyilmez deri bile olsa onceden diyeyim

spor yaparken yada koşarken salonda kullancağım umarım uzun süre gider

• yorum yazmadan önce bir kere arama motorlarında arattırın...Rezil oluyorsunuz New Balance kötü diyor adam ya :D
  • onitsuka tiger dan daha mı iyi yeni balans ayakkabıları
  • MAVİ BEYAZ FİLELİ MODELİ 3-4 GÜN ÖNCE MİGROSTA 129 LİRADAN %30 DAHA İNDİRİMLİYDİ..YANİ M90 LİRA GİBİ
  • Orijinalden alıntı: luckystar

Bende bunu anlamiyorum. Her markanin bir ederi var. New balance ninde diger tum markalar gibi bir degeri var. Sana hitap etmiyorsa burda bosuna yorum yapip yorma kimseyi. Bu forumun tadi kaciyor bi tip yorumlarla

evet her markanın bir ederi var, bende benim gözümde bu markanın ederini söyledim, markaya küfür etmedim. ayrıca bir konuya yorum yapabilmem için konunun illaki bana hitap etmesi gerekmiyor, her konuya kuralar dahilinde görüş bildirme hakkım var ve bu hakkı kullanırken sana sormak zorunda değilim canım kardeşim.

Orijinalden alıntı: uk.bjk

new balance nedir yaa

http://lmgtfy.com/?q=new+balance

işine geldiği gibi anlamak diye buna derim

Orijinalden alıntı: acy78

Kesinlikle yukarıdaki arkadaşa katılıyorum (luckyboysa). bilip bilmeden Konuşmayın, sırf yorum yazmak adına. New balance yi bir araştır ondan sonra konuş.58 tl ye olsa ancak alınırmış, hayatında nike, adidastan başka marka olduğunu bilmeden giymeden yorum yapıyorlar arkadaş ya. Muhtemelen Taşra da Bir yerde oturuyorsun ve new balance markasını daha önce görmemişsindir. (hazarfen07 ye)

luckyboysa ve senin new balance yönetiim kurulu üyesi olduğunuza dair ciddi şüphelerim var. arkadaşım hadi ben new balance'ı araştırmadan, bilip bilmeden lomuşuyorum. peki sen benim hayatta nike ve adidstan başka marka bilmediğimi ve giymediğimi, taşrada oturduğumu nerden çıkarıyorsun (ki taşrada oturmaktan da gurur duyarım o ayrı). burada bilip bilmeden konuşan kim acaba, ayrıca dikkat edersen ben bildiğimi de iddaa etmedim, sadece görüşümü söyledim. anlamadığım şey ise sizin bu yorumlara böyle gereksiz tepki vermeniz. hakkaten new balance ile olan bağınız nedir ?

Orijinalden alıntı: SoNKaLe

Arkadaşın marka takıntısı olmadığı belli. Gelmiş new balance'ı nike ile karşılaştırıyor. New balance dediğimiz marka rahatlık ve kalite bakımından nike'ı ezer geçer

buda senin görüşün kardeşim, bana görede tam tersi. napayım şimdi bende diğerleri sen nasıl böyle yorum yaparsın diyip, ağzıma geleni mi söyleyim ?

Orijinalden alıntı: luckystar

Ben paramin hesabini yaparim merak etme. Bilmedigin konularda yorum yapma baska bir sey istemem.

daha öncede söylediğim gibi ben bildiğimi yada sizden daha iyi bildiğimi iddaa etmedim sadece görüşümü söyledim. yine daha önce söylediğim gibi kurallar dahilinde olduğu sürece yorum yapma hakkım var ve buna sen karışamazsın, yanlış yada hatalı bilgi veriyorsam cevap yazar düzeltirsin, görüşümü beğenmiyorsan cevap yazmazsın.

• new balanca parasını haketmeyen bir ayakkabı markası . şu ana kadar giydiklerim arasında en kalitelisi adidastı. (lacoste,fred perry ,new balance,nike , converse hepsini denedim)
  • Bahsettiğin kişi ben isem, benim tarafımdan "new balance kötü" diye yazılmış bir yazı gösteremezsen, yaptığın terbiyesizliktir.
  • Bu fiyat bu model iyi mi bilmem ama nb kesinlikle çok rahat ve kullanışlıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: hezarfen07

new balance nedir yaa

HB'deki 50 liralık çekimi ayakkabıda kullandım, 50 liraya NB ayakkabı :) Bu fiyata daha iyisi de çıkmaz.

yine mi bu tamam anladık google'cısın,ama senin de bigün bilmediğin çıkar,o zaman yapıştırırım bunu

• Ankara Nata Vega da 99 TL ye New Balance ayakkabılar vardı.
    Bilgilerinize...
  • quote:

Arkadaşın marka takıntısı olmadığı belli. Gelmiş new balance'ı nike ile karşılaştırıyor. New balance dediğimiz marka rahatlık ve kalite bakımından nike'ı ezer geçer

Geçen ler de nikein yürüyüş Ayakkabıları ni inceledim.
    Ic taban kütük gibi.
    Bana 45 numara ayaklarimin rahat edecegi ayakkabi lazim.
    New balance bakayim aklimda slazenger vardi bu fiyatlara madem konforlu diyorsanız bir deneyelim.

• tartısmaya cok da gerek yok. New Balance2ın Turkiye de satılan modelleri genelde günlük kullnım için yapılmıs ,, kot yada kanvas pantalonların altına rahatlıkla giyeceginiz rahat,sık ve dayanıklı modellerdir. Yurtdısında ileri duzey kosu ayakkabıları mevcut ama Turkiyede o modellerden görmedim.

Neyse sorun , maden Marka yı bilmiyorsun ,fiyatını bilmiyorsun , markayı kotuleme yada kıyaslama. Senin için sıcak fırsat olmayabilir. Ama baskaları için fırsattır. Ben gidipde tobleron kotu demiyorum , cunku tüketicisi var. Mevzuu Budur. Klasik yok sen o firmadamı calısıyorsun diye yazmadan, message history me bakarsın , hangi konularda mesaj atmısım , zaten sonrasında , gereksiz olan cumleni yazmazsın.

Almayı düşünen arkadas; bahsedilen modeller spor yaparken cok iyi randıman vermeyebilir. Bence daha cok kosu üzerine bir ayakkabı alırsanız ki burda kilo ve nerede kosacagınız cok önemli , kararınız daha isabetli olur. Özel sorunuz olursa yardımcı olmak isterim.

• Orijinalden alıntı: hezarfen07

Bende bunu anlamiyorum. Her markanin bir ederi var. New balance ninde diger tum markalar gibi bir degeri var. Sana hitap etmiyorsa burda bosuna yorum yapip yorma kimseyi. Bu forumun tadi kaciyor bi tip yorumlarla

evet her markanın bir ederi var, bende benim gözümde bu markanın ederini söyledim, markaya küfür etmedim. ayrıca bir konuya yorum yapabilmem için konunun illaki bana hitap etmesi gerekmiyor, her konuya kuralar dahilinde görüş bildirme hakkım var ve bu hakkı kullanırken sana sormak zorunda değilim canım kardeşim.

Orijinalden alıntı: uk.bjk

new balance nedir yaa

işine geldiği gibi anlamak diye buna derim

Orijinalden alıntı: acy78

Kesinlikle yukarıdaki arkadaşa katılıyorum (luckyboysa). bilip bilmeden Konuşmayın, sırf yorum yazmak adına. New balance yi bir araştır ondan sonra konuş.58 tl ye olsa ancak alınırmış, hayatında nike, adidastan başka marka olduğunu bilmeden giymeden yorum yapıyorlar arkadaş ya. Muhtemelen Taşra da Bir yerde oturuyorsun ve new balance markasını daha önce görmemişsindir. (hazarfen07 ye)

luckyboysa ve senin new balance yönetiim kurulu üyesi olduğunuza dair ciddi şüphelerim var. arkadaşım hadi ben new balance'ı araştırmadan, bilip bilmeden lomuşuyorum. peki sen benim hayatta nike ve adidstan başka marka bilmediğimi ve giymediğimi, taşrada oturduğumu nerden çıkarıyorsun (ki taşrada oturmaktan da gurur duyarım o ayrı). burada bilip bilmeden konuşan kim acaba, ayrıca dikkat edersen ben bildiğimi de iddaa etmedim, sadece görüşümü söyledim. anlamadığım şey ise sizin bu yorumlara böyle gereksiz tepki vermeniz. hakkaten new balance ile olan bağınız nedir ?

buda senin görüşün kardeşim, bana görede tam tersi. napayım şimdi bende diğerleri sen nasıl böyle yorum yaparsın diyip, ağzıma geleni mi söyleyim ?

Ben paramin hesabini yaparim merak etme. Bilmedigin konularda yorum yapma baska bir sey istemem.

daha öncede söylediğim gibi ben bildiğimi yada sizden daha iyi bildiğimi iddaa etmedim sadece görüşümü söyledim. yine daha önce söylediğim gibi kurallar dahilinde olduğu sürece yorum yapma hakkım var ve buna sen karışamazsın, yanlış yada hatalı bilgi veriyorsam cevap yazar düzeltirsin, görüşümü beğenmiyorsan cevap yazmazsın.

tamam arkadaşım new balance sana yaramamış hangi ayakkabısında ne sorunu yaşadın yaz buraya insanlar aydınlansın.. yada hangi markanın neyini new balance'dan üstün gördün onu söyle bari.. bana göre adidas(her modeli değil) = new balance(hemen hemen tüm modelleri 3 aşağı 5 yukarı aynı bence) > nike,

spor koşu ayakkabıları içinse asics bir numaradır.. bunun yanısıra dünyada göz ardı edilemez bir skechers akımı var..

sebebini henüz deneme fırsatı bulamadığımdan bilemiyorum ama amerika'da peynir ekmek gibi satılıyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

Mahmutcum, bilmediğim şeyi zaten buraya "bu ne læ" diye sormam. Öğrenirim.

Google'cılık iyidir. Nasiplenin, büyük nimet.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.