Şimdi Ara

netten bulduğum kızla buluşmaya gittim. (olanları anlatıyorum) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
731
Cevap
25
Favori
45.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • erkek arkadaşı yok galaxy inan bana. dicem inanmıcan böbreğimi seviyorum lan
  • beyler kıza iş attım. ölen ölene diyorum bakalım ne dicek

• ölen ölene dedim
    evet ya. allah rahmet eglesin dedi
    bizede bişey olmasın dedim
    olmasin cnm amin dedi

korkulcak bişey yok dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: burnaldinho

Şimdi apartmanından dışarı çık, karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve masturbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla !

• dinleyin dinleyin kız banyoya giriyorum dedi sonra sana çok önemli sorum var
    saçlarımı duz sac mi ? luleli mi ? yoksa orulmus sonra birakilinca olan dalgalimi yapim dedi nefes alıyo beyler tamam
  • düz yap dedim. nedeni yanımda çok büyük gözükmesin diye
  • nedenini kıza söylemedim tabi. ya bu mesaj değiştirme olmuyo delircem he
  • quote:

Orijinalden alıntı: burnaldinho

Şimdi apartmanından dışarı çık, karşı cinsten biriyle tanış. Lüzumsuz alışverişi ve masturbasyonu bırak. İşinden ayrıl, bir kavga başlat. Yaşadığını kanıtla !

Yeni izlemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

quote:

Orijinalden alıntı: Met_10

onun sevgilsi yok da benim sevgilim var. ben ona başta sevgilimin olduğunu söyledim. kız bana sonra dedi ki. ondan ayrıl. benim sevgilim ol dedi yemin ederim buunu dedi. daha kızla ne buluştuk ne sesini duydum.

bakın aynen bunu yazdı

keske sen bnm sevgilim olsan

daha sonra o son yazdığım şeye pişman oldum dedi. keşke yazmasaydım falan. ben de açmadım konusunu. bahsetmedim görmemezlikten geldim.

mesele anlaşıldı kız arkadaşın seni deniyor ve böyle giderse sen testi geçemeyeceksin. yol yakınken dön bu işten yoksa buluştuğun anda karşında gerçek sevgilini bulacaksın

Aynen hiç mi anlamadın aklına gelmedi mi bir insan hiç görmediği birine benim sevgilim ol ayrıl ondan der mi . Peki bir şey soracam kzı bunu dediğinde sen ne dedin?

• mesajım bulunsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [ Gardrop Fuat ]

quote:

Orijinalden alıntı: Öz...

quote:

onun sevgilsi yok da benim sevgilim var. ben ona başta sevgilimin olduğunu söyledim. kız bana sonra dedi ki. ondan ayrıl. benim sevgilim ol dedi yemin ederim buunu dedi. daha kızla ne buluştuk ne sesini duydum.

bakın aynen bunu yazdı

keske sen bnm sevgilim olsan

daha sonra o son yazdığım şeye pişman oldum dedi. keşke yazmasaydım falan. ben de açmadım konusunu. bahsetmedim görmemezlikten geldim.

mesele anlaşıldı kız arkadaşın seni deniyor ve böyle giderse sen testi geçemeyeceksin. yol yakınken dön bu işten yoksa buluştuğun anda karşında gerçek sevgilini bulacaksın

Aynen hiç mi anlamadın aklına gelmedi mi bir insan hiç görmediği birine benim sevgilim ol ayrıl ondan der mi . Peki bir şey soracam kzı bunu dediğinde sen ne dedin?

fuat benim kız arkadaşımın interneti yok. internete girmiyor. ne feysimde ne bilmemneyimde ekli. internetle hiç alakası yok. dur şimdi kız mmsle fotosunu atcak.

• Benzer sekilde bi arkadasi isletmistik internet cafelerin ilk acildigi yillarda... o geldi simdi aklima... elemani sariyerden bakirkoye yollamistik bizle 1 hafta konusmamisti :))))
  • resim geldi mms geldi. böbrek avi falan değil. lan bunun böbreğini ben sökerim korkar lan bu benden
  • yok dizinin üzerine otursam yok göğsüne yatsam falan.. hapur hupur yaların ben bunu. sen sağlam kalacağını mı zannediyon kızımmmmmmm saldırıya geçtim beyler
  • mms ile atılan resim e-imza lı dimi?

resmi evrak yani sonuçta...
  • tam atak anında alacak böbreklerini dikkat et.
  • quote:

dinleyin dinleyin kız banyoya giriyorum dedi sonra sana çok önemli sorum var
    saçlarımı duz sac mi ? luleli mi ? yoksa orulmus sonra birakilinca olan dalgalimi yapim dedi nefes alıyo beyler tamam

bence kız sana msj vermiş...dikkat et de buluşmadan 1 saat sonra gözlerini içinde kırmızımsı bi suyun olduğu(kandır muhtemelen) küvetin içinde bulma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hurocan -- 14 Ocak 2012; 1:10:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hurocan

quote:

dinleyin dinleyin kız banyoya giriyorum dedi sonra sana çok önemli sorum var

bence kız sana msj vermiş...dikkat et de buluşmadan 1 saat sonra gözlerini içi su dolu kırmızımsı bi suyun olduğu(kandır muhtemelen) küvetin içinde bulma

• beyler çok ilginç bişey oldu ve kızla buluşmuyorum şaka gibi.kız küfür etti umrumda değilsin diyo git başka birini bul diyo.şuan dondum kaldım
  • ona küçük süprizler yap

edit:son gelişmeden sonra yıkıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EDYGL -- 14 Ocak 2012; 1:29:22 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.