Şimdi Ara

netspeed sureklı net gıdıyor kopma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba son 3 gecedır sureklı ınternet gıdıyor adsl de gıdıyor arıyoruz sureklı santral da sorun var bakım yapıyoruz dedıler bu nasıl bır sey anlamadım sızdede varmı bu sıkıntı bağcılar/istanbul

• Benimde aynı şekilde bugün 2 3 defa bağlantı koptu ip alamıyor modem bozuldu sandım ama genel sorun varmış ayrıca 2 gündür net hızım 75 mb olması rağmen 360 p videolarda bile donuyor kısıtlama var sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonesse -- 11 Aralık 2020; 2:43:54 >
  • Var Tekirdağ saray

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde kopuyor

• istisnasız her gece kopuyor lanet olsun nereden bulaştık ya istisnasız her gün gece 1 gibi kopuyor.

• her gün akşam 7 den gece 1e kadar hız 70den 1mbps'e düşüyordu, artık işi büyütmüşler öğleden beri hızım 3 mbps... tüm gün böyle olacak artık galiba

• Ben anlamadım 4 yıldır netspeed deyim şuan çok sıkıntı var habire hem adsl hem internet gidiyor ve sürekli ping var
    Şuan gündüz hala devam ediyir

• Arkadaşlar, sitesinde iyileştirme sebebiyle çalışmalar olduğu bu nedenle sorunlar yaşandığından bahsedilmiş. Aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz sorunu.

https://netspeed.com.tr/planli-calisma-duyurulari/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O yazıyı 1 haftadır yazıyorlar her gün yeniliyorlar sözde 7nsinde 8..9..10. 11 inde biticekti hergun ileri tarih veriyorlar üst katta Superonline kullanan var hiç bir sirun yok TTNet kullanan varnsirun yok netspeed kopuyor sürekli 20 30 TL az ödüyoruz ama bence değmiyor artii

• babamlarda da bende de gidiyor internet gündüz vs fark etmiyor... ankara keçiören

• Bende gecicem ama bu şikayetler canimi sıkmıyor değil izmirde nasıl durum sıkıntı varmı

• Son zamanlarda akşam internet hızım düşüyor. Bu gün ise akşam 9 dan beri internet yok. Lokasyon Düzce merkez

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.