Şimdi Ara

NETSPEED E GÜLE GÜLE !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Netspeed le yaşadığım sorunu buradan paylaşmak istiyorum. Müşteriyi insan yerine koyan firmalara para kazandırın. İnternet bi akşam gitti modemde falan arıza olabilir diye 1-2 gün oyalandım fakat online işlem merkezinde aboneliğin aktif ama hattın kapalı olduğu yazıyordu. Müşteri hizmetlerini aradığımda sürekli topu türktelekoma ve evdeki tesisata attılar. Sürekli mesaj atıığımda türk telekomdan gelmişler bakmışlar hiçbişey yokmuş diye olayı sürekli sulandırdılar. böylece 3 aydan fazla oyaladılar. Sonra interneti artık kapatmak istediğimi söyledim faturalar ödenmeyince kapatamıyacaklarını söylediler. "zaten interneti kapatmışsınız dedeiğim halde faturanın ödenmesi gerektiğini söylediler" bu seferde hiç kullanılmayan internete kapatmak için 400 tl tutarında fatura ödemek zorunda kaldım. Ödedikten sonra kapattılar . Tutarı geri iade etmelerini istedim halen daha turarı iade etmediler. 3 ay sürekli yalanlarla oyaladılar birde vermedikleri hizmete para aldılar. Sözleşmeyi 16 mbs olarak göndermiştim altyapı hızı yeteriz dediler 8 mbps olarak ayarladılar ama hep sürekli 4 mbbs olarak hız verdiler. Sorun oluncada probblemi yada tesisatta problem var diyorlar yada modemde problem var diyorlar. Modemi değiştirincede 1 gün sorunsuz çalışıyor sonra tekrar kopmalar başlıyordu. En sonundada tamamen interneti kestiler. Yuh olsun yani bu firmaya para kazanmanın yolunu bulmuşlar. Helaliyle para kazanmak bu memlekette çok mu zor acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yolcu365 -- 20 Şubat 2023; 14:18:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.