Şimdi Ara

Netspeed kullananlar yorumlarını yazabilir mi? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.828
Cevap
29
Favori
217.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 gün evvel verdim tarihide 26/02/2018 yazdım lakin TÜRK TELEKOMDAN izin gelmemiş 1 gündür onay sürecindeymiş varmı böyle bişey ? yaşadınızmı
  • Ben komple diğer aboneliklerimi kapattırdım öyle başvuru yaptım
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan9705

5 gün evvel verdim tarihide 26/02/2018 yazdım lakin TÜRK TELEKOMDAN izin gelmemiş 1 gündür onay sürecindeymiş varmı böyle bişey ? yaşadınızmı

Aynen..Ben de 4 gündür bekliyorum, bu arap telekom iyice asabımı bozmaya başladı..Netspeed'ten haber bekliyorum, olmadı derhal telekom'a gidip internet ve telefon aboneliğimi iptal ettireceğim
  • Demeye kalmadan 9:30'da netspeed aktivasyonum gerçekleşti..
  • kmserdar kullanıcısına yanıt
    BAKIN GÖRDÜNÜZ MUHTEŞEM
    Netspeed kullananlar yorumlarını yazabilir mi?
  • quote:

BAKIN GÖRDÜNÜZ MUHTEŞEM

Merhaba bende netspeed geçmeyi düşüyorum.

Turk.net kullanıcısıyım ve ping değerlerim yüksek.

İstanbuldaki bi sunucuya bile en 35ms alıyorum. Oynadıgım çoğu oyun avrupa sunucularında oralarada en az 90ms+ alıyorum

sakıncası yoksa speedtest.net üzerinden

Amsterdam Tilaa B.V ye speedtest atıp 2-3 kere ortalamanızı bana resım olarak veya yazılı olarak gonderebilirmisiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Zyrou Z kullanıcısına yanıt
    Arkadaşa ping değerlerini özelden attım herkesin görmesi için buradan da atıyorum;

Bu normal seçim yapmadan önceki testim(Ping değerine inanamadım görünce )

Bunlar da Amsterdam Tilaa B.V testleri;

• çok teşekkürler elinize sağlık :)

• İstanbul Anadolu yakasında çalışmaya başladımı netspeed, Sultanbeyli de abone olalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanoto

İstanbul Anadolu yakasında çalışmaya başladımı netspeed, Sultanbeyli de abone olalım

Bende kartaldayım

Aradım bina 16mbt kadar hızı destekliyormuş.

6 aylığına geçicem.

Uydunet sözleşmem bitti.

2 sene sözleşme işime gelmiyor.

Deneyelim

Kullanan arkadaşlar modem tavsiyesi yazabilirlermi?

Teşekkürler.

Sadece modemmi alıyoruz biz?

• Bizimde aynı 16 Mbps, geçelim netspeed e, 20tl lik eski modemler bunun için yeterli, pahalı modeme gerek yok

• Netspeed iyidir 4 günde geçişimi sağladı tavsiye ederim

• netspeede geçmeyi düşünüyorum. şuan superonline kullanıyorum 1 hafta sonra taahhüt bitecek ve kapatacağım. direk iptal mi edeyim yoksa netspeede geçiş mi yapayım? birde netspeed galiba tt alt yapısı kullanıyor. türk telekom sorgulama yaptım binamda birşey bulamadı. millenicom dan sorgulama yaptım 79mbps çıktı.

vdsl alabiliyor muyum? bir de superonlinedan geçiş mi yapayım? iptal edip mi alayım?

(yorumları okudum da geçiş nasıl yapılıyor anlayamadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leadwell -- 10 Mart 2018; 12:49:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leadwell

netspeede geçmeyi düşünüyorum. şuan superonline kullanıyorum 1 hafta sonra taahhüt bitecek ve kapatacağım. direk iptal mi edeyim yoksa netspeede geçiş mi yapayım? birde netspeed galiba tt alt yapısı kullanıyor. türk telekom sorgulama yaptım binamda birşey bulamadı. millenicom dan sorgulama yaptım 79mbps çıktı.

vdsl alabiliyor muyum? bir de superonlinedan geçiş mi yapayım? iptal edip mi alayım?

Millenicomda çıktı ise , altyapı vardır. 79 mbps Vdsl demektir. Vdsl hizmet alırsınız. 50 mbps alırsınız tahminimce.. Geçiş hakkında bilgim yok , ama iptali basıp başvuru yapmak kulağa daha hoş geliyor :-)

• quote:

5 gün evvel verdim tarihide 26/02/2018 yazdım lakin TÜRK TELEKOMDAN izin gelmemiş 1 gündür onay sürecindeymiş varmı böyle bişey ? yaşadınızmı

Hocam bugün tahaütüm bitiyor ve netspeed e geçiş yapılması gerekiyor. şimdi aradım türk telekomdan onay bekliyorlarmış acaba gün içinde onay gelir mi ? tahaütten dolayı sıkıntı çıkmaz umarım ? türk telekoma fazladan para ödemek istemiyorum.

• Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    sizin ayarlamanız lazım gününü hocam ben boş a4 e büyük yazı ile yazdım taahüdüm bittiği günden sonraki gün geçiş işlemi başladı. 2 gün sürdü işlem

• quote:

sizin ayarlamanız lazım gününü hocam ben boş a4 e büyük yazı ile yazdım taahüdüm bittiği günden sonraki gün geçiş işlemi başladı. 2 gün sürdü işlem

ayarladım zaten hocam yazdım tahaahüdün bittiği tarihi yani bugün bitiyordu. öğlen aradım tt den onay bekliyorlarmış geçiş için. yani yarın mı gelir kullanıcı adı ve şifre ?

şuan hala türk telekom kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 10 Mart 2018; 16:35:46 >
  • Dr. Donanım kullanıcısına yanıt
    kapanır acele etmeyin benim sabah 10:30 gibi kapandı saat pek aklımda yok 4 dk sonra sms geldi 3 4 dk netsiz kaldım.

• alaçatı / çeşme civarlarında nasıldır geçilir mi? altyapı telekom 12mbit falan geliyor

• vdsl şartlarına baktım. modemi kendim almam gerekiyormuş. fiber alırsam modemi kendileri veriyormuş. millenicomdan 79 mbps çıktı. 24 mbps fiber alabilir miyim, uygun mudur? binamda superonline fiber var fakat türk telekomun yok. (elimde huawei hg255s var vdsl kullanamam herhalde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leadwell -- 10 Mart 2018; 23:20:34 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.