Şimdi Ara

Netspeed'i Nasıl Bilirsiniz? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
10.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone ile bağlantı sağlarken ping değerlerim 35ms nin üstünde idi Netspeed ile ilk izlenimlerimde ping değerleri de çok düşük 10ms nin altında inşallah memnun kalırız.Bu güne kadar birçok firmayı deneyip test ettim diyebilirim,fiyat olarak da çok makul taahhüt de yok bağlantıda da bir sorun olmaz ise uzun yıllar beraberiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci75

Vodafone ile bağlantı sağlarken ping değerlerim 35ms nin üstünde idi Netspeed ile ilk izlenimlerimde ping değerleri de çok düşük 10ms nin altında inşallah memnun kalırız.Bu güne kadar birçok firmayı deneyip test ettim diyebilirim,fiyat olarak da çok makul taahhüt de yok bağlantıda da bir sorun olmaz ise uzun yıllar beraberiz.

İnşallah hep memnun kalırsınız hocam. İşte son olarak tek aklıma takılan konu taahhüt olmayınca müşterilere haber vermeden yapılabilecek ani bir zam olursa ne olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orasına birşey diyemeyeceğim ama hocam abonelik evrakını imzalarken tarifelerin olduğu bir paket var ücretleri ve hızları gösteren onu da imzalıyorsunuz. Habersiz olarak böyle birşey değiştirebileceklerini sanmıyorum

• Benimde bağlantının gercekti sorunsuz bir şekilde. 32mb/100gb akn 46tl. Gelen hız 31.9mb

• arkadaşlar iyi günler . geçen gün netspeed i aradığımda 75 mb alabilirsiniz dediler ama sonra binadaki türk telekom yetkilisi arada yeni taşınmışsınız altyapınıza baktım t11 dolap var tt altyapısı olan başka bir iss den faydalanmazsınız kullandırtmaz tt dedi vdsl olucak dedim ama yine de olmaz falan dedi.Sizce dediklerinde haklı mı böyle bir şey mümkün mü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuri00007 -- 9 Eylül 2017; 16:5:49 >
  • Bende Türknet kullanıyorum netspeed gecmeyi düşünüyorum Trabzonda varmı bilmiyorum ama fiyatları cok uygun 8mbit AKK paketi cok iyi.
  • Bulunduğu iller sitede yazıyor
  • abome olduğumdan beri ilk defa bu gece cgn havuzuna girdim modem arayüzünde 100 lü ip ile başlıyor nerdeyse %10 performans kaybı oldu
  • tt den kurtulmak istiyorum fakat türknet e geçecektim son zamandır üçkağıtçılığı nedeniyle vazgeçtim sol`ü zaten oldu olası sevmiyorum düzgün işini yapan isp arıyordum aklımda fixnet yada data telekom vardı şimdi bunu gördüm sıkıntı oluyormu? arıza v.s olayları hızlıca çözebiliyorlarmı ? ve en önemlisi baktım olmuyor cayma durumunda fahiş fiyat çıkartıyormu ?
  • arkadaşlar aradım başvuru yaptım ama bana ev telefonumu kapatmam gerektiğini söylediler neden dedim süreç uzuyormuş neden acaba bide alt kutuya kadar bağlıyorlarmış sonrası bize aitmiş niye böyle zaten ben hali hazırda ttelekom müşterisiyim herşey hazır anlamadım neden ev telefonumu kapatmam geregtiğini biri açıklar mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

arkadaşlar aradım başvuru yaptım ama bana ev telefonumu kapatmam gerektiğini söylediler neden dedim süreç uzuyormuş neden acaba bide alt kutuya kadar bağlıyorlarmış sonrası bize aitmiş niye böyle zaten ben hali hazırda ttelekom müşterisiyim herşey hazır anlamadım neden ev telefonumu kapatmam geregtiğini biri açıklar mı acaba

Netspeed yalın hizmet veriyor. Muhtemelen sabit telefon - yalın geçişi onlar için uğraştırıcı olduğundan ev telefonunuzu kapatmanızı istiyorlar. Ancak tabi ki ev telefonunu kapatmanız mantıksız. Kapatırsanız mevcut hattınız kapanacak, tekrar hat açacaklar ve alt kutuya kadar bağlayıp gidecekler. Türk telekomdayken hattı kapatmadan yalına geçmeniz mümkün mü?

ekleme:https://www.netspeed.com.tr/destek/
    "Hizmet almakta olduğunuz aktif bir sabit hattınız bulunması durumunda aynı hat üzerinden internet hizmeti verilecektir." Yalın geçişi ile onların uğraşması lazım, süreç uzasın hattım kapanmadan geçiş yapmak istiyorum deyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnemyTerritory -- 11 Eylül 2017; 17:15:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Orijinalden alıntı: muratcan1981

arkadaşlar aradım başvuru yaptım ama bana ev telefonumu kapatmam gerektiğini söylediler neden dedim süreç uzuyormuş neden acaba bide alt kutuya kadar bağlıyorlarmış sonrası bize aitmiş niye böyle zaten ben hali hazırda ttelekom müşterisiyim herşey hazır anlamadım neden ev telefonumu kapatmam geregtiğini biri açıklar mı acaba

Netspeed yalın hizmet veriyor. Muhtemelen sabit telefon - yalın geçişi onlar için uğraştırıcı olduğundan ev telefonunuzu kapatmanızı istiyorlar. Ancak tabi ki ev telefonunu kapatmanız mantıksız. Kapatırsanız mevcut hattınız kapanacak, tekrar hat açacaklar ve alt kutuya kadar bağlayıp gidecekler. Türk telekomdayken hattı kapatmadan yalına geçmeniz mümkün mü?

ekleme:https://www.netspeed.com.tr/destek/
    "Hizmet almakta olduğunuz aktif bir sabit hattınız bulunması durumunda aynı hat üzerinden internet hizmeti verilecektir." Yalın geçişi ile onların uğraşması lazım, süreç uzasın hattım kapanmadan geçiş yapmak istiyorum deyin.

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim yalına geçemem 18 eylülde taahhütüm bitiyor. Yani banada mantıksız geldi neden kapatalım aynı hat üzerinden hizmet versinler bende kapatmayı düşünmüyorum açıkcası

• https://bgp.he.net/AS206375

IP sayısı az abone arttıkça havuz IP sistemi kullanılacaktır ki kullanılmaya başlanmış. Peerları daha doğrusu tek peeri Türk Telekom diğer peer Kıbrıs havuzu için oluşturuldu. Denizliden 10Gbit çıkış alıyorlar gördüğüm kadarıyla. Alternatif peer eklenmez ise Türk Telekom omurga problemlerini canlı yaşayacaktır aboneler. Fiyat uygun tahahhüt yok TürkNet alternatifi olarak kullanılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar dün beni ortak ip havuzuna dahil etmişler bugün netspeed murat beyi aradım durumu anlattım ilgileneceğini belirtti 1 saate varmadan ortak ip havuzundan hattımı çıkardılar bugüne kadar bir sıkıntım olduğunda çok hızlı bir şekilde yardımcı oluyorlar türk telekom cinnet geçirtiyordu resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo48

tt den kurtulmak istiyorum fakat türknet e geçecektim son zamandır üçkağıtçılığı nedeniyle vazgeçtim sol`ü zaten oldu olası sevmiyorum düzgün işini yapan isp arıyordum aklımda fixnet yada data telekom vardı şimdi bunu gördüm sıkıntı oluyormu? arıza v.s olayları hızlıca çözebiliyorlarmı ? ve en önemlisi baktım olmuyor cayma durumunda fahiş fiyat çıkartıyormu ?

Fixnet veya NetGalaksi tavsiye ederim.
  • Netspeed modem vermiyor değil mi?

• selam, ankaradaki durumları nedir bu iss nin? Stabil mi, arıza durumunda yaklaşımaları, taahhütüm bitmek üzere olduğundan merak ediyorum.
  • Valery kullanıcısına yanıt
    9 eylül'de hattım aktif oldu. Baglattigim hızı alıyorum test sonuçlarında. Bugün de müşteri hizmetleri aradı memnunmusunuz bir sorun var mı diye. Bence alt yapiniz destekliyorsa hiç beklemeyin.

• runorunoruno kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz vermiyor. Eğer modeminiz yoksa dışardan alın uygun fiyatli

• shevchenko320 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bi isteğim olacaktı acaba speedtest üzerinden şu şehirlerden test yapar mısınız İstanbul-Frankfurt-Amsterdam
    ping değerlerini merak ediyorum bir de yurt dışı çıkışlarını
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.