Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim düzeldi kaldığım yerden devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnternet halen yok, genel bir altyapı çalışması mı var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

evde suan pc yok cepten bağlanılıyor, dediklerinizi nasıl yapacağım ?
    bu testi kablolu yapın akşam ve kablolu hız testi yaptığınız zaman modem hat istatistiğini atın

• Bir süredir akşamları düşük hız ve yüksek ping sorunu yaşıyorum Netspeed ile. Baktım yorumlara, yalnız değilim sanırım. Bakım yada başka bir durum mu var? Oyun falan hele oynanacak gibi değil.

Not: Adsl 16mbit kullanıyorum.
  • Netgalaksiyi deneyimleyen oldu mu? Netspeed e göre nasıl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: billy brown

Bu mesaj silindi.
    Evet sikayetciyim hakim bey kalbimi çaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: billy brown

Bu mesaj silindi.
    Bende sizin gibi şikayetçiyim ama son 1 haftadır delirtmeye başladı inşallah düzelir yoksa değiştirmek zorunda kalıcam

• Beyler bot değilsiniz değil mi? Herkes olumlu şeyler yazmış da ondan. Soruya gelelim..Netspeed şu anda hangi illerde hizmet veriyor? Altyapı sayfaları çalışmıyor göremiyorum..
  • 10Gb bir dosyayı ortalama olarak 1 - 1.5 saat gibi bir sürede indirdim çok ama çok iyi bir süre bence 75mb paketi kullanıyorum bu arada, Arada ufak tefek sıkıntı yaşayanlar oluyor illaki ama fiyatına göre oldukça iyi hizmet verdiklerini düşünüyorum.
  • Beyler şuan internet babamın üzerine yalın internet ve türk telekom.ben evrakları gönderip kendi bilgilerimi yazsam sıkıntı olurmu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ben değilim. Ttnetten insanlar ne kadar usandıysa artık....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • International kullanıcısına yanıt
    Kendi üzerinize devir almanız lazım bu da ekstra maliyet, bence gereksiz.
    Kendi üzerinize abonelik alın babanız da Türk Telekomu iptal ettirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: International

Beyler şuan internet babamın üzerine yalın internet ve türk telekom.ben evrakları gönderip kendi bilgilerimi yazsam sıkıntı olurmu?
    Devir işlemi yaptırmanız lazım. Ücretli bir işlem tabi ki. Ya da babanızın gidip iptal ettirmesi lazım. İptal olduktan sonra kendi adınıza Netspeed'e belgeleri göndermeniz lazım.

Ama bir konuda sıkıntı var: iptal ettikten sonra Netspeed'e geçince TT port yok diyebiliyor. Sizi süründürebiliyor. Her yerde olan bir şey değil tabi. Benim bölgemdeki TT ekipleri iyi çalışıyor. Sizinkine garanti edemem ama.

• 81 ilde var hocam Netspeed.

Emin olamadıysanız müşteri hizmetlerini arayın, bilgi verirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smaug -- 15 Mart 2019; 9:26:39 >
  • Smaug kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam sordum varmış
  • 13 şubatta başlatmıştım aboneliğimi 1 ayı geçti. Sıkıntısız kullanıyorum şuanda. Birde şu fatura ödeme kanallarını genişletseler çok iyi olacak.
  • Arkadaşlar ttnet den netspeed e geçtim, şuan için ping fln güzel. Fakat şöyle bir sorun var ttnet de 35 mbt alıyordum WiFi ile 30 mbt hız geliyordu. Şuan 75 mbt hız tanımlı WiFi de 35-40 kabloda 70 civarı hız alıyorum. WiFi de ki bu fark neyden kaynaklanıyor acaba. Modem aynı modem.

• Sudafed kullanıcısına yanıt
    Telefonun wifi modemi bu hızı destekliyor olabilir veya modemin en fazla bu hızı veriyor olabilir. Bunun dışında belki modem arayüzü üzerinden telefonun için hız sınırlandırılmıştır.

• Sudafed kullanıcısına yanıt
    Modeminiz 2.4ghz bir modem. 2.4ghz en fazla 35-40mb hız verebilir wifida. Size güzel bir 5ghz destekli modem ya da 5ghz destekli bir router lazım. Modeminizden memnunsanız router çok daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Empyyy -- 16 Mart 2019; 21:9:35 >
  • Empyyy kullanıcısına yanıt
    Evet 2.4 ghz bir modem bende ilk 35 mb tarife varken farkedemedim ama şimdi hız artınca çıktı olay.Açıkcası modem ile ilgili bir sıkıntı yok.Router ile full hız alabiliceksem düşünebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 359360361362363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.