Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (3 Mobil) - 1 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Paetzold

Fatura ödeme saçmalığı hala Finansbank ile devam ediyor sanırım. Bakıyorum internet bankacılığında yok hani 1 ocak 2019'da büyük 10 banka ile anlaşma olacaktı. Altı üstü bir fatura ödeyeceğiz adamların ödeme kanalı yok şaka gibi
    Siteden direkt odeyebiliyorsunuz kart bilgilerinizle. Surekli buradan oduyorum sanal kart ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

Siteden direkt odeyebiliyorsunuz kart bilgilerinizle. Surekli buradan oduyorum sanal kart ile.

Alıntıları Göster
    Biliyorumda her firmanın ödeme yöntemleri çok fazlayken netspeed neden hala tek kanal ile ödeme yöntemi sunuyor onu çözemedim. Kredi kartı kullanmıyorum. Sadece akbank maaş hesabım ve e turuncu hesabım var. Akbank sanal kart için kredi kartı istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paetzold -- 12 Mart 2019; 10:45:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fatura için otomatik ödeme talimatı veremiyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

Biliyorumda her firmanın ödeme yöntemleri çok fazlayken netspeed neden hala tek kanal ile ödeme yöntemi sunuyor onu çözemedim. Kredi kartı kullanmıyorum. Sadece akbank maaş hesabım ve e turuncu hesabım var. Akbank sanal kart için kredi kartı istiyor.

Alıntıları Göster
    O konuda haklisiniz. Bencr bankayla gorusup olusturabilirsiniz ben garantide kredi kartsiz sanal kart kullaniyorum.

Yada firmaya guvenip maas kartiyla odeme yapacaksiniz direkt.

• Ankara Sincan-Etimesgut civarında kullanan var mi?

• Az önce kullanıcı adı ve şifreyi modem arayüzüne girdim ve geçiş tamamlandı.Biraz zor oldu benim için ilk defa girdiğim için arayüze.Şimdilik iyi hızda pek bir değişiklik yok gibi.Ben zaten Türk Telekom'dan hız dolayısıyla değil,anlık kopmalar ve fiyat yüzünden ayrıldım.Size ayrılmadan önce yaptığım hız testini ve şimdikini paylaşayım.
    Türk Telekom
    Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Netspeed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi temhemrime -- 12 Mart 2019; 19:37:4 >

• Netspeede gectiğimde beri hız çok depişken sözde 75 mbos,alıyorum ama bazen özelliklede akşamları hız 2 _ 3 mbos ye kadar duşuyor ping çok yuksek,

Başka operatöre geçmek istiyorum ama yine bu sorunlar devam edermi diyede düşünüyorum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Netspeede gectiğimde beri hız çok depişken sözde 75 mbos,alıyorum ama bazen özelliklede akşamları hız 2 _ 3 mbos ye kadar duşuyor ping çok yuksek,

Başka operatöre geçmek istiyorum ama yine bu sorunlar devam edermi diyede düşünüyorum ?
    santral kaynaklıysa aldıgınız hat üzerinden tüm operatörlerde aynı şey olur.

7/24 aldığım hız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 12 Mart 2019; 23:23:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: M_aTRa_X

santral kaynaklıysa aldıgınız hat üzerinden tüm operatörlerde aynı şey olur.

7/24 aldığım hız

Alıntıları Göster
    Hızın bu kadar düşmesi normal değil ,
    modem degerlerindede 75 gozukuyor kutudan modeme gelen bağlantıyı bile cat6 ile yaptım ,hız hadi olsun 10-15 mbps duşsun ama bu kadar çok düşmesinin tek sebebi sadece santral olamaz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Hızın bu kadar düşmesi normal değil ,
    modem degerlerindede 75 gozukuyor kutudan modeme gelen bağlantıyı bile cat6 ile yaptım ,hız hadi olsun 10-15 mbps duşsun ama bu kadar çok düşmesinin tek sebebi sadece santral olamaz ?

Alıntıları Göster
    santral yoğunluğuna bağlı düşüyordur hızınız.

tracert 8.8.8.8 yapıp ping dalgalanması nerede bi kontrol edin. aynı şekilde sabah hız yüksekken bakın. 2. adımdaysa santral problemi oluyor genelde.

bu arada mobilden çok sağlıklı olmaz hız testi. ayrıyetten speedtest üzerinden yapın testi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M_aTRa_X -- 12 Mart 2019; 23:44:8 >

• Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

evde suan pc yok cepten bağlanılıyor, dediklerinizi nasıl yapacağım ?

• Legend_84 kullanıcısına yanıt
    speedtest.net sitesine kaydolunca yaptığınız tüm hız testlerini kaydediyor ve tarih ve saatleriyle beraber listeliyor. Bu şekilde her gece düzenli olarak hızınızın düştüğünü test yaparak belgeleyin ve netspeed müşteri hizmetlerine speedtest listesi ekran görüntüsüyle başvurun, düzelene kadar da peşini bırakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kef -- 13 Mart 2019; 0:41:58 >
  • Bakalım bugün belgeleri toparlayıp gönderdim umarım başımız ağrımaz TTNet adsl kullanıyorum ama son zamlardan sonra iss değiştirmek istedim inşallah iyi olur.

• Netspeed fiber kullanan arkadaşlar. kopma ve hız düşüklüğü yaşıyormusunuz?
  • Çukur Türk Telekom ocak ayında biten taahütümü bildirmeyip 150 TL Fatura gönderince uyandım hemen Nedspeed e geçtim bu 5-10 günlük süreçte de yine ( 15.03.2019 149,00 TL ) Fatura göndermiş.

İki ayda 300 TL Fatura kesen Türk Telekom, elbet birgün sanada birileri Fatura Keser.

• joyce84 J kullanıcısına yanıt
    benim dün koptu bugün geldi ama eski stabilliği yok. Hızım azalmış bazen upload hızı hiç çıkmıyor kablodan bağlandığım pc netflixe girmezken wifi ile telefondan girebiliyorum. Oynadığım online oyunlara giremiyorum. kendi sayfasınada ulaşamıyorum. 6 aydır sıkıntısız kullanıyordum ne oldu anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramudi

benim dün koptu bugün geldi ama eski stabilliği yok. Hızım azalmış bazen upload hızı hiç çıkmıyor kablodan bağlandığım pc netflixe girmezken wifi ile telefondan girebiliyorum. Oynadığım online oyunlara giremiyorum. kendi sayfasınada ulaşamıyorum. 6 aydır sıkıntısız kullanıyordum ne oldu anlamadım.
    Aynı sorun bende de var bu öğlen internet gitti geldiğinde bazı sitelere girememeye başladım netflix olsun kendi siteleri olsun

• yaklaşık 5 aydır netspeed kullanıyoruz ; ama netspeed'e geçtiğimiz için pişmanız, evdekileri netspeed'e geçmeye ben ikna ettiğim için şimdi bana suç buluyorlar sürekli kesinti oluyor, akşamları hız felaket durumda ve ping çok yüksek. türk telekom da fiyatlar çok kazık, bakalım işin sonu nereye varacak. başvuru yapmadan önce forumda yorumlardan okuduğum kadarıyla birçok kişi memnundu ve ekşi sözlük'e de bakmıştım genel olarak kullananlar memnundu..şuanda yorumlara bakıldığında çoğu kişi şikayetçi olmaya başlamış, ben de hiç memnun değilim. sırf fiyatı uygun diye de çekilecek çile değil yani, olmazsa 1-2 ay içinde mecburen netspeed'e elvada diyeceğiz.

• Gün içinde 2 kere koptu, halen yok net. Hızda düşme yok ama İnternete bağlanmıyor. Vdsl 35 kullanıyorum. Netspeed te 2. Günüm 😖

• Tüm Türkiye'deki santrallerde cihazlarını yeniliyorlar bugün Adana ve çevresinde çalışma vardı ben Hatay'dan biraz etkilendim ama şuanda fişek gibi oldu.
  • 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.