Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    TT altyapısından hizmet veriyorlar,yani geçiş yapamazsınız diye biliyorum.Ama yinede siz bir sorun derim..
  • Benim anlamadığım ana santrale 100 metre mesafedeyiz, binada fiber kutusu var nasıl 100mbit veremiyorlar bana? önce 75 destekliyor dediler şimdi 50 verebiliriz diyorlar. Vodafone net de 70 alıyordum ama sürekli kopuyordu onda da 50 ye çekmişlerdi

ayrıca turknet binanızda bakır kablo yok diye başvurumu almıyordu, kaç defa sordum boş port olmayınca bu hata alabilirsiniz dediler demek ki alakası yok netspeed başvurumu kabul etti yarın sinyal gelecekmiş bekliyoruz.

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 21 Şubat 2018; 10:34:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    O mesafede kopuyorsa ya sinyal cok guclu degil fazla kullanim var ya da ankastre arasi kablo sorunlu ya da elektrik hatlarindan etkileniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Michael Scofield -- 21 Şubat 2018; 10:42:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Facebook'tan yazin hattaki sinyali yukseltse bile hizi tarife degismesi lazim.

• Saçmalığa bak komşunun interneti ile 1.5mb hızda oyun indiriyorum. Netspeed benim daireme 4mbps hız verebiliriz diyor.

Öyle veya böyle kabul ettik.

• GAPHOENİX52 kullanıcısına yanıt
    Bende de ayni sekilde hattima gelen tanimli hiz 80 mbps aldigim hiz ise 67 mbps . Mugla bolgesinde sorun var 1 - 2 hafta surebilir demislerdi. Bir ust birimlerine ilettiler bu sorunu tarafima donus yaptiklarinda yazarim.
  • -------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hodoras -- 22 Şubat 2018; 7:24:27 >
  • Arkadaşlar merhaba ;

24 mbps 35 gb İnterneti 53 TL ttnet kullanıyorum. Daha 21 ayım var sözleşme bitimine. 165 TL cayma bedeli ödeyip netspeed 75 mbps 200 gb 58 tl İnternete geçmeye değer mi?

• serihan S kullanıcısına yanıt
    Bence hemen geçin. Kaç ay beklerseniz cayma bedeli o kadar artacaktır. Hem yılbaşından sonra akk kalkacağı için o tarihlerde hangi sağlayıcıda olursa olsun taahhütlü paketlerde olmanın dezavantaj olacağını düşünüyorum.
  • Pazartesi başvurdum bugün aradılar

telekom ekipleri gelmiş bina içi kutusu bozuk demişler ben turknet kullanıyorum aynı kutu üzerinden şu anda
    neye göre bozuk dmişler neyi bozuk demişler anlayamadım aradım anlattım tamam biz bilgi verelim telekoma dediler

çalışan kutuya çalışamaz diyorlar çok garip
  • Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

bizim internet de biraz ilginç hee, İstanbul'dayız ama Muğladan sağlıyor. Yoksa daha hızlı olabilirdi
  • ANormalGulboy kullanıcısına yanıt
    Upload hızı bayağı ilginçmiş.
  • AYNN biraz daha hızlıydı eskiden 200 dü şimdi biraz yavaşladı. Yine de Türkiyenin 99 undan daha iyi yazıyor XD
    Şirketler o kadar yüksek kullanmıyor. Upload için fazla para ödüyorlar.
  • Benim sorunum düzeldi 100 mbps tanımlı hatta ama 100 mbps alamıyordum hep 50 oluyordu online işlemlerden güncellediler düzeldi şuan 93 mbps felan hız geliyor
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Bende netspeed bağlatmak istiyorum. Bu hız mesafe bilgisini nerden aldınız? Sitelerinde böyle bir sayfa bulamadım link verebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 1905

Bende netspeed bağlatmak istiyorum. Bu hız mesafe bilgisini nerden aldınız? Sitelerinde böyle bir sayfa bulamadım link verebilir misiniz?

facebook sayfalarından mesajla adresinizi bildirip ne kadar hız alabileceğinizi sorunca ekran görüntüsü atıyorlar.

https://www.facebook.com/netspeedtr/
    Dudak ısırtan cinsten upload.

• RaiNFallDown kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom un telefon hizmeti yok mu binada

• quote:

Orijinalden alıntı: ßlaCKFOX

şu an kullandığım Vodafone değerleri şu şekilde Netspeed'den tahminen ne alırım ?Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP

Hız ne alabilirim öğrenmek için site üzerinden başvuru yaptım bu değerlere sahip hattım için 50 mbps Vdsl alabileceğim söylendi bu durumda riske girmemek adına kalsın dedim bir de fb üzerinden şansımı denedim bakalım oradan farklı bir hız önerecekler mi ?

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.