Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.534
Cevap
159
Favori
681.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: momenty

Bağlamaya geldiler hatta sinyal var ama modem ışığı kırmızı yanıyor bizle alakalı değil bağlantı sorunsuz diyip gittiler. Netspeed müşteri hizmetleri telefonu çalmıyoe bile çağrı başarısız diyor

Bölgesel bir sorun varmış hallettiler fakat 1-2 gün hız düşük olacakmış. Hat değerlerim 45 mbps kadar destekliyor ama 50 lik pakedi tavsiye etmem sorun olabilir dediler 32lik paketteyim. Hemen arıyorlar bir sorun bildirince facebooktan ilgiyi sevdim. Umarım sorun yaşamayız
  • Beyler bilen cevaplayabilir mi ?

Evimdeki interneti suanda bazi sebeplerden dolayi kapatamiyorum. Bu firmadan uyelik baslatsam geldiklerinde olan baglantimi söküp bunu takabilirler mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • türk telekoma geçtim..16 mbs hız 50 gb kota telefon dahil 50 tl fiayt gayet iyi
  • Selamlar.
    Benim merak ettiğim konu;
    Ben şu an TürkTelekom dan ADSL ve telefon kullanıyorum. (6gb kotalı ultranet6+hiç kullanmadığım ev telefonu => 44+24=68TL)
    Taahhütüm yok.

Benim istediğim telefonsuz ve Taahhütsüz bir internet. Anladığım kadarı ile bu şartları da en iyi Netspeed karşılıyor.

Lakin Netspeed e geçişte önce bir işlem yaptımak gereklimi? ;
    Şöyleki, malum Netspeed in verdiği hizmet Yalın, eğer mevcut internet bağlantınız yalın değilse Netseeed e nakilde sorun oluyor demişti bir arkadaş forumun bir yerinde.

Yani, önce ttnet te yalın a geçip , telekomdan da Ev telefonunu kapatıp, ardından Netspeed e başvurmak daha mı iyidir?
    Ya da hiçbir işlem yapmadan Netspeed e başvurmak mı?
    son olarak ; ttnet ve ev telefonunu iptal edip Netspeed e başvurmak mı?

Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar cevap verirlerse sevinirim.
    Saygılar.
  • Arkadaşlar türk telekom internetsiz ev kalmasın kampanyasındatım 4 mbps 20 gb akn sınrası hız 1 e düşüyor. 22 ay taahüt var. İptal edip netspeede geçmek istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

• Netspeed’den statik IP alan var mı? Ben aldım ,bana 185 ile baslayan bir adres verdiler ama uzaktan bağlantılı yapmiyorum. Boyle bir şey yasayan var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: piyuv

Netspeed’den statik IP alan var mı? Ben aldım ,bana 185 ile baslayan bir adres verdiler ama uzaktan bağlantılı yapmiyorum. Boyle bir şey yasayan var mi?

statik ip ücreti ne kadar hocam
  • Dark Reaver kullanıcısına yanıt
    Aylık 10 lira

• @UA57 Yıl olmuş 2018 hala 50gb kotalı tarifeler var...

@chemical_one ben de benzer bir durumdaydım, vdsl ve telefon abonesiydim Türk telekomda direk hattımı taşıdım Netspeed'e zaten internet taşınınca alo paket filan otomatik olarak iptal oldu benim yapmam gereken bir şey olmadı.

Evrakları pazartesi gönderdim, cuma günü evraklarınız ulaştı diyerek aradılar.

Dün aktivasyonum gerçekleşti, 24mbit tarife tanımlamışlar 50mbitlik tarifeye güncellenmesini rica ettim hemen güncellediler sıkıntısız kullanıyorum şu an.

• Forumda herkes memnun gibi sadece 2-3 kişi gördüm onlarda sorununu çözmüş galiba.

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    İlk önce NetSpeed müşteri hizmetlerini arayıp alabileceğiniz hızı sorun. Altyapınız da müsaitse güzel bir hız alabilirsiniz

Daha sonra Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayıp cayma bedelinizi öğrenin büyük ihtimal ilk 2 ayın indirimini ödeyip çıkartırlar sizi çok pahalı olacağını zannetmiyorum. Sonra NetSpeeden belgeleri isteyip imzalayıp kargolayın. Onlar otomatik olarak hem iptal edip hem aktivasyonunuzu sağlar.

Eğer bir gelişme yada yardım edebileceğim bir durum olursa çekinmeden yazabilirsiniz hocam. Herkesin size yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.

• sonunda internetim bugün bağlandı 16mbit hız için başvurmuştum ama 12 mbit hız alıyorum ilk baktığımda 8 falandı sanırım zamanla açılacak modemim eski modem zyxel p-660w-t1 belki onunda etkisi vardır

• 16mbps lik pakette hat durumu çok iyi ise 13-14 alırsınız.

Daha fazlası olmaz.

• Emre.Sefer kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim çok mutlu oldum.

Hocam cayma bedeli 680 tl çıkardılar. Aktivasyon bedeli 196 kampanya bedeli 48 modem ücreti 250 artı fayda artık ne varsa 680 tl.

Tüketici hakem heyetine başvurdum ama ne olacak bilemiyorum. Ne kadar sürer o da muamma. Az önce netspeed ile görüştüm. Sizin için tt den talepte bulunucaz dediler. Tuhaf. Diğer mh da olmaz demişti.

• üstad ilerde vdsle geçersem kablolar komple yenilenmesimi gerekir yoksa vdsl modem almam yeterli mi

• Bugün modemi açtım internet yoktu 5 dakika sonra geldi güncelleme yapmışlar facebooktan yazdım hızım kablosuz kullanımda daha da yükseldi.

• Vdsl modem almanız yeterki, eski adsl hattımda şuan vdsl kullanıyorum, hatta modemim vdsl destekli olduğu için modemde değiştirmedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 4 ay kullanıyım memnun olursam vdsle geçmeyi düşünüyorum 2. el hesaplı vdsl modemler bulunuyor piyasada

• Modemi 5 ghz destekli alın Hocam aklınızda olsun, kablolu 90 mbps aldığım hızı 2.4 ghz modem ile 46 mbps alabiliyorum. Tabi bağlanan cihazlarında 5 ghz desteklemesi gerekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sanırım 5 ghz modemler pahalı aslında bana 24 mbit hız yeterde artar bile daha önce kablonet 10 mbit kullanıyodum o bile idare ediyodu

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.