Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (770. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.533
Cevap
157
Favori
682.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zamlar eli kulaginda haberiniz olsun. Turknet 399 TL oldu. Netspeed 360-370TL arasında tutar diye düşünüyorum. Netspeed çıkış için biraz uğraştırıyor, zam yağmuruna tutulmadan once, yıllık bir paket alın başka bir iss'den en azından kafanız rahat olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keevo kullanıcısına yanıt
    6yıldır netspeed abonesiyim bu zamana kadar bi sıkıntısını görmedim helali var ama dediğin gibi ufaktan başka hesaplı issye geçme zamanı geldi. Başka issye geçiş yapmak istesem ne gibi zorluk çıkıyor hocam?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Daci kullanıcısına yanıt

İptal formunu imzala, gönder süreç uzuyor, turknet eskiden fax istiyordu iptal için onlardan nerdeyse bir farkı yok çok saçma. E devlet üzerinden onay verebileceğiniz bir iss secmek bence en iyisi, yıl 2024 hala form kargoluyoruz saçma sapan.

• Lxde kullanıcısına yanıt

8 ocakta Turknete başvurdum aslında da, nedense onların sisteminde vdsl altyapı görünüyordu. Binada sadece fiber var oysa ki. Başvurumu iptal edip tekrar yeni başvuru aldılar. Şimdi tekrar kurye bekliyorum. Yarına randevu verdiler.

• Ben başvuru yaparken 6 ay sabit fiyat garantisi diyorlardı. Göreceğiz bakalım sözlerini tutuyorlar mı.

Son zamanlardaki rezil işlerinden sonra bir de üstüne anormal bir zam yaparlarsa, 20 liralık referansçılar hariç kimseyi tutamazlar zaten.

• İptal için çok uğraştırıyorlar. Başka iss'eye geçmek için iptal etmeye gerek yok. Siz herhangi bir iss'ye geçiş için başvurun. Her şeyiyle onlar ilgileniyor zaten. Ben comnet'e geçtim. İnternetim bile kesilmedi hiç. Kullanıcı adı ve şifreyi modeme girdim, devam.

• Denizlideyim bi anda DLS hattı gitti net yok yani alt katımda comnet kullanan abim var sıkıntısız ama bizde hat yok böyle saçmalık ilk defa görüyorum..Teknik ekip gönderecez 1-4 iş günü arasında dediler geçiştirdiler..Bu sağlayıcıda problemli oldu

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • 15 dk internet yok.

ORDU

Ek: MH aradım, bakımdan sonra hesap bilmemneyi karışmış. Düzelttiler, sıkıntı bitti şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperhan52 -- 24 Ocak 2024; 15:0:18 >
  • Arkadaşlar millenicom kullanıyorum. 199 olan internetimi 360 tl ye çıkardılar bir anda. 35 mbps internet netspeed de 260 tl gözüküyor. 6 ay sabit fiyat vermesi de dikkatimi çekti. Çünkü millenicom a geçeli daha 4-5 ay oluyor. En azından 6 ay sabit fiyat olması iyi. Sonradan da çok zam yaparsa başkasına geçeriz artık 😁 Siz memnun musunuz geçmeli miyim?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • cem_23 C kullanıcısına yanıt

Son 5-10 sayfayı iyice incele hocam, Genel manada daha iyi olurdu netspeed lakin son bir kaç aydır özellikle sürekli olarak çözülemeyen sorunlar mevcut.

• internet yine evlere şenlik.

Son dönem ciddi sıkıntı yaşayan kullanıcılar var, ben de belirli bir süre yaşadım şu anda hiç bir sorunum yok, tam bir şey diyemiyorum, halihazırda sıkıntı yaşamıyorsanız sorun yaşamayabilirsiniz, sorunu çözülen bayağı bir kullanıcı var ama halen sorunu devam eden de var, karar sizin. Bundan önce genel olarak fazla sıkıntı yaşanmıyordu, ama son 1 hatta 1.5 ay ciddi sorun yaşandı, düzelen de var halen sorun yaşayan da var, ama söyle bir gerçek var netspeed de yakında zam yapacak, yeni üyelere 6 ay sabit muhtemelen ona uyar.

100 Mbit eski kullanıcıların 350 den aşağı olacağını sanmam + Modem kirası (ftth, fttb)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetSpeed_User -- 27 Ocak 2024; 17:34:37 >

Lokasyon neresi istanbulsa dikkat et

Bir yıla yakın hiç sorunsuz kullandım ta ki 14 aralıkta başlayan güclendirme çalışmasına kadar

o günden beri sorunsuz gün olmadı baktım düzeleceği yok bende geçen hafta aboneliği taşıdım

Özellikle burada ıistanbul da çok sorun vardı telegramdan takip ettiğim kadarıyla

• merhaba yıllardır Turknet kullanıyorum fakat şubatta 400TL yapıcaklar bu yüzden ISS değişicem fakat kararsızım.

6 ay sabir 278tl diyor peki 6 ay sonra kaç olucak onu neden söylemiyorlar?

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP
  • DHBSC55 kullanıcısına yanıt

6 ay içinde zam olursa sizi etkilemeyecek demek istiyorlar. Zam olmazsa 7. ayda da aynı fiyattan devam edersiniz.

• aylardır süren sıkıntılardan sonra benden bu kadar dedim ve comnete geçtim, şu an comnette her şey normal yaşayıp göreceğiz.

• Arkadaşlar türknetten netspeed geçeceğim kodu olan var mı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cerkezyalcin kullanıcısına yanıt

Aşağıda linkte verdiğim kullanıcılardan birini kullanabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/netspeed-arkadasini-getir-referans-kampanyasi-ana-konu--148318388-429#157915431

• DHBSC55 kullanıcısına yanıt

Aynen kardeşim süper internet kesin geç. O kadar iyi çalışıyorlar ki anlatamam sürekli bölgesel kesinti var belediye bu kadar çalışmıyor. Evde internet olsun oyunlarda lag olmasın dedim bağlattım yine aşağının internetini kullanıyoruz. Bölgesel kesinti bitti hala internet yok Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP 

Bence bunlar internet işini bırakıp parti kursunlar bu kadar çalışma azmiyle mucizeler yaratırlar.

Dipnot : 1.5 ay bile olmadı şimdiden kuzey kutbu gibiyim. 6 ay sonra gelecek zamları düşünme bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grey wind -- 31 Ocak 2024; 19:1:55 >
  • 1 ay sonra yine dün ve bugün 10 dakika civarında kesinti yaşadım. Bu firma belli ki böyle devam edecek. Ben bu firmaya geçeli 2.5 ay oluyor ama hattımı bu firmadayken sanırım 20. gününde falan fibere çevirmiştim. 15 gün sonra başka firmaya başvurmamda sorun olur mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 768769770771772
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.