Şimdi Ara

Netspeed FİBERNET/VDSL2 - ANA KONU / KULÜP (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.535
Cevap
159
Favori
681.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sefer ip düşmeden git gel yaptı.
  • Ödeme sistemi güncellenmiş sanırım daha bakmadım ama mesaj gelmiş otomatik ödeme sistemine geçildi diye işine yarayan olur illaki bakabilir.
  • Git gel git gel yeter be YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

Suç bunlarda değil diğer pahalı firmalarda suç geçemiyoruz ki benzer paketlere aynı fiyattan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KOSMERCAN -- 7 Ocak 2020; 20:25:21 >
  • İyice suyu çıktı işin,telefon internetine mahkum ettin bizi Netspeed.
  • TT'ye para kaptırmayalım dedik, F/P dedik, yeni firmaya destek dedik ama işin tadı gerçekten kaçtı. Zaten twitch vb. servisler düzgün çalışmıyor, kesintiler yüzünden oyun oynamak da haram oldu iyice.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KOSMERCAN

Git gel git gel yeter be YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER

Suç bunlarda değil diğer pahalı firmalarda suç geçemiyoruz ki benzer paketlere aynı fiyattan
    O sıralarda romanya: 1000mbps hız 30-40 TL. Biz burda 35-75 mbps hızlar için birbirimizi yiyoruz.
  • Yeni bir firma ararken turknet konusunda birisi yazmış dedim bi bakayım aboov burası daha betermis yok mu arkadaşlar uygun fiyatlı bir iss, 16mbps ye 75, 80 lira bayılmak istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Concordato kullanıcısına yanıt
    Netspeed kalitesi tamamen bölgenizdeki altyapı kalitesine bağlı.

Bazı illerde minimum sıkıntı varken bazı illerde yoğun sıkıntı mevcut.

• Şuan sorun yaşayan var mı? Yer kartal

• quote:

Orijinalden alıntı: Lxde

Şuan sorun yaşayan var mı? Yer kartal
    Sorun yok bende. Bursa
  • Sorun yok ben begeniyorum

• Oynadığım bir tane oyun var ondada hergün atmaya başladı bağlantım yüzünden serverdan, Bunun dışında memnunum ama bu şekildede olmuyor arkadaş
  • netspeed!

yeter artık afyon'a hizmet vermelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Oynadığım bir tane oyun var ondada hergün atmaya başladı bağlantım yüzünden serverdan, Bunun dışında memnunum ama bu şekildede olmuyor arkadaş
    Vala müdür oyun için başım ağrımasın diyorsan sadece süperonline fiber alt yapısı yada kıycan paraya Türktelekom dan alacak sın
  • quote:

Orijinalden alıntı: rehber_

Vala müdür oyun için başım ağrımasın diyorsan sadece süperonline fiber alt yapısı yada kıycan paraya Türktelekom dan alacak sın

Alıntıları Göster
    Sorun anlık ping yükselmeleri, Sürekli girdiğim serverda sınır var 3. ping yükselmesinde atıyor en son 120 yazıyordu anlık olarak, Genelde 55-70 arası oluyor.
  • NetSpeed büyük firma vesselam!
  • İzmirde 4 saattir internet yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbul Gaziosmanpaşa internet yok sabahtan beri. Mh ni aradım genel çalışma var 30 Ocak ta bitecek görünüyor diyo. Geçen ay da aynı muhabbet oldu 1 ay çalışma görünüyor dediler 3 gün sonra geldi. Artık 2-3 gün sonra gelmesine bile sevinir oldum. Netgalaksi fiyatı daha uygun ona geçsem bundan daha kotu mü olur bilemedim. Ne boktan bı iş bu ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yılda toplasan 5 kez arıza yaşadım, oda Telekom altyapı çalışmaları nedeni ile. Oğlum CS tarzı oyunlar oynuyor smarttv ile bi dünya video izliyorum gayet memnunum. 65 TL ödediğim fatura Şubat itibariyle 85 TL oluyor. Ama konuları takip ettiğimde fiyattan da gayet memnunum.

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.