Şimdi Ara

netspeedten (x) firmasına geçilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bulundugum bölgede sadece vdsl mevcut şu an 35 mbit tarifesini kullanıyorum ve 261 tl ödüyorum (hat max 50 civarı destekliyor)

baktığım kadarı ile diğer taahhütsüz internet firmalarında 200 civarına 35mbit internet hizmeti sunulabiliyor.

sizlerden fikri almak istedim, yıllardır netspeed kullanıyorum genel anlamda memnunumdur ancak böyle fiyat farkları olmazdı genelde

artışları da çok seri bi şekilde yapıyorlar artık yakalayamıyorum bari ucuza kullanayım dedim sonuçta yine tt altyapısı

ama uzun zamandır da biraz uzak kaldım türkiye piyasasından , bizim anne baba kullanıyordu neti yardımınıza ve fikrinize ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukti -- 14 Kasım 2023; 12:42:36 >

• teşekkürler ancak netspeed ayarında veya ona yakın , destek ve güvenilirlik açısından hangi firmalar var. (bu listede adını ilk kezx duydugum pekcok firma var :()

• Gigaspeed, Netman, Fixnet

• Gigaspeed in neresi mantıklı ki ucuza kullanmak için daha abonelik başlangıcında 3 ayın parasını peşin alıyor ve yine her ay fatura da ödüyorsun, sanırım ilk girişte 3 ay depozito 170X3= 570 lira ve ilk ayın faturasını alıyor. Direk peşin ödeme falan alsa neyse de bence bu sistem mantıklı değil

• C4L0X kullanıcısına yanıt

bu şekilde oldugunu bilmiyordum, depozitolu kullanmayıp orada gozuken rakamlara aylık kullanamıyor muyuz yani ?

• kucukti kullanıcısına yanıt

depositosuz sanırım 194.90 tl

• az önce görüştüm depozitosuz kullanılıyormuş 194 e ancak fiyat sabitliği ile ilgili hiçbi garanti veremiyorlar, bi de geçiş yapacaksanız ücretsizmiş

Hocam aylık taahhütsüzü daha düşüğe kullanıyorsun.

Peşin ödemeli sistem farklı.Uzun vade de mantıklı; fakat sorun oldumu iade bazı firmalarda sıkıntılı.

Aylık faturanı ödemesende internet kesilmiyor, hat açma kapama yok. Ayrıca 3 ay sonra farklı iss ye geçersen iade var.

Örnek bir iss peşin ödeme alıyor, iptal edersen veya geçişte kullandığın dönemleri güncel fiyattan keserim diyor. Bu nasıl iş. Peşin ödeme yaptığım tarife fiyatıyla bugün ki fiyat arasında ki fark ne olacak. Abonenin zararına durum oluyor.

• Bu durum da yararlı değil ki şuan 500 liraya alabildiğin bir şeyi 3 ay sonra 500 liraya alabilecek misin?

Hocam taahhütsüz, taahhütlü veya peşin ödemeli hepsi ayrı. Hepsinin avantajı veya dezavantajı var.

Farklı kategorileri karşılaştırmak yanlış. Taahhütsüz hizmet vereni taahhütsüzle kıyaslamak daha doğru olur gibi.

Hepsinde faklı fiyat seçenekleri var.

• 280 kusur tl ödedigin paketi adam 179.90 a veriyorsa tabiki 3 aylik pesin alir.Parayimi işletiyorlar acaba Ben gectim.3 internet netspeedden tasidim.her ay 300 tl kar var zam gelmezse tabi.Geciş yapıldıgı anlasilmiyor bile 1 gun bile sürmedi.Deneyecegim bakalim.Netspeedde ilk ciktiginda böyle bir firmaydi sonra gelişti.Netman in paketlerinde şöyle bir yazi var.Ayni alt yapı aynı kablo daha ucuza.Demekki hepsi aynı.Hersey ayniyken ucuz hangisi olursa onu kullanacağım artık.Netspeed modem ucreti bile almaya başladı.Bundan sonra kim ucuz ben ordayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 14 Kasım 2023; 20:31:55 >
  • kucukti kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yorumunuz için teşekkür ederiz. Uzun bir süreçte zam planımız bulunmamaktadır. Bu konuda emin olabilirsiniz. Zam yapıldığında da yine en uygun fiyatları abonelerimize sağlayacağız. Depozitolu veya depozitosuz aboneliklerde fiyat garantisini bu şekilde sağlıyoruz. Abonelik başvurusu ve detaylı bilgi için 0850 860 00 06 numaralı iletişim merkezimize kayıt bırakabilir veya internet sitemizdeki formları doldurabilirsiniz. Sizi en hızlı şekilde arayacağız.

Saygılarımızla
  • Ben netspeed'ten comnet'e geçtim aşırı memnunum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.