Şimdi Ara

[NETSPEED] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.430
Cevap
52
Favori
175.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Davet kodu ihtiyacı olan arkadaşlar buyursun

FB96RG

[NETSPEED] ARKADAŞINI GETİR REFERANS KAMPANYASI [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ufinal -- 23 Eylül 2021; 6:34:56 >
  • Abonelik Başlangıcı : 5 Eylül 2021

Abonelik Bölgesi : ÇAYIROVA - KOCAELİ

Kullanılan Tarife : SPEEDMAX AVANTAJ SMART 35M/100G

Tarife & Kullanım

Memnuniyet Durumu : Kullandığım bölgede tam hız almaktayım.

Referans numarası : M23WU9

• Abonelik Başlangıcı : 2019 Haziran

Abonelik Bölgesi : İstanbul

Kullanılan Tarife : SPEEDMAX AVANTAJ 35M E KADAR

Memnuniyet Durumu : Çok memnunum kullandığım bölgede tam hız almaktayım.

Davet Kodu : 138B0S (Sondan bir önceki sıfır)

2 Yılı aşkın süredir bir kez olsun fatura ödeme tarihini geçirmedim. Eğer faturanın son ödeme tarihini geçirirseniz; faturayı sonradan ödeseniz bile karşılıklı olarak iki tarafın da indirimleri iptal oluyor. Davet kodunu abonelik esnasında verirseniz karşılıklı olarak indirimden yararlanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stranger3458 -- 28 Ekim 2021; 11:29:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Abonelik Başlangıcı : 26.06.2021

Abonelik Bölgesi : Keçiören / Ankara

Kullanılan Tarife : Speedmax Avantaj 35e Kadar

Memnuniyet Durumu : Önce Speed Pro 75'e geçtim fakat kabloluda bu hızı alırken, wifi da alamayınca bir alt tarifeye geçişimi talep ettim. Modemi güncellediğimde, bir üst tarifeye geçeceğim.

Referans numarası : 4FWL9I

Netspeed ile görüştüm. Çalıştığım bankada otomatik ödeme yönteminde problem olmadığını söylediler, sıkıntı olan bankaları da ilettiler. Bu yüzden otomatik ödeme yönetimini kullandığım/kullanacağımdan fatura ödemede herhangi bir sorun olmayacaktır.

Not 1: 10 numara kullanıcı adlı arkadaşın referansıyla üye oldum. Siz de benim verdiğim referans ile üye olun, kardeşliğimiz büyüsün )

Not 2: Modemi güncelledim, yakın bir zamanda bir üst tarifeye geçeceğim. Çünkü hattım neredeyse 117-118 Mbps'e kadar hız sağlıyor.

Not 3: Müşteri hizmetlerinim kalitesi Apple seviyesinde. Sorununuzu çözünceye kadar sesli* olarak sizinle iletişime geçip, ellerinden gelen tüm yöntemleri size sunuyorlar. Hatta sorunun düzelip düzelmediği konusunda sizinle tekrar temasa geçiyorlar. Çok başarılılar.

• Abonelik Başlangıcı : Eylül 2021

Abonelik Bölgesi : Eskişehir - Çamlıca Mahallesi

Kullanılan Tarife : SPEED PRO 75

Referans numarası : KG6IE7 -- Kod günceldir.

Memnuniyet Durumu : Altyapı yeni değişti. Yanlış port vermişler. Destek kaydı açtım 1 günde çözüldü. Altyapı iyi değilse bile adsl filan kullanıyosanız taahhütsüz olan en iyi alternatif bu, fiyat olarak. Önceden turktelekom ve turknet kullandım.

Forumdan birisinin kodunu kullanarak üye oldum. Sizde benim referans kodumu kullanarak aylık 5 tl indirim kazanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmt9417 -- 23 Eylül 2021; 16:23:39 >

• Merhaba.Normalde ben Türknet müşterisiyim bireysel olarak.Yan binamda arkadaşım oturuyor kendisine de netspeed bağlı.Bu zamana kadar hiçbir faturamızı asla geç ödemedik.Bende Tıp fakültesi öğrencisiyim arkadaşımda aynı şekilde.Davet kodunu kullanmanızı çok istiyoruz.Benim hesabım olduğu için benden paylaşmamı rica etti.Hiçbir şekilde güven korkunuz olmasın faturamızı son ödeme tarihinden önce ödüyoruz.Davet kodunu kullanmanızı gerçekten isteriz.Burs olarakta düşünebilirsiniz.

VDSL 35 MPS PAKETİNİ KULLANIYOR FAZLASIYLA MEMNUN.7/24 MH TEMSİLCİLERİNE ULAŞIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

DAVET KODU:VP8GH0

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DOKTORBEY34 -- 27 Eylül 2021; 21:16:44 >

• Abonelik Bölgesi : İstanbul / ATAŞEHİR
    Referans numarası : WVZUAT
    Faturanız da 12 ay boyunca 5TL indirim kazanmak için başvuru sırasında davet kodunu kullanabilirsiniz.
    Tek şart faturayı zamanında ödemek. Gecikme olursa iki tarafın da indirimi iptal olur.
    Fatura çıktığında ödenir, son güne kadar bekletmiyorum.
    Kod günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 4 Ekim 2021; 10:48:56 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• D2EDKR

Tüm Türkiye'de 2023 sonuna kadar geçerli kod: D2EDKR

• Abonelik Başlangıcı : 2021 Eylül

Abonelik Bölgesi : Bolu

Kullanılan Tarife : Speed Pro 100

Memnuniyet Durumu : Çok memnunum tam hız almaktayım ping kesilme vs. herhangi bir sorunu yok.

Davet Kodu : Y3P9DS

Faturalarımı zamanında öderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasnfidn123 -- 24 Eylül 2021; 15:29:59 >
  • ABONELİK BAŞLANGICI: EYLÜL 2021

BÖLGE: AYDIN

Kullanmakta olduğum altyapılı bir internet olmadığı için sıfırdan kurulum yapıldı. BAŞVURUDAN 6 GÜN SONRA TT AKTİVASYON YAPTI, BİR GÜN SONRA DA NETSPEED EVE GELİP KURULUM YAPTI.

75MBPS'E KADAR PAKETİNİ ALDIM.

DM'DEN SORULARINIZ OLURSA YARDIMCI OLABİLİRİM.

Ethernet kablosuyla aldığım hız:

• Abonelik Bölgesi : İstanbul / ATAŞEHİR
    Referans numarası : WVZUAT
    Faturanız da 12 ay boyunca 5TL indirim kazanmak için başvuru sırasında davet kodunu kullanabilirsiniz.
    Tek şart faturayı zamanında ödemek. Gecikme olursa iki tarafın da indirimi iptal olur.
    Fatura çıktığında ödenir, son güne kadar bekletmiyorum.
    Kod günceldir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnLyMoKoKo -- 4 Ekim 2021; 10:48:26 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhaba.Normalde ben Türknet müşterisiyim bireysel olarak.Yan binamda arkadaşım oturuyor kendisine de netspeed bağlı.Bu zamana kadar hiçbir faturamızı asla geç ödemedik.Bende Tıp fakültesi öğrencisiyim arkadaşımda aynı şekilde.Davet kodunu kullanmanızı çok istiyoruz.Benim hesabım olduğu için benden paylaşmamı rica etti.Hiçbir şekilde güven korkunuz olmasın faturamızı son ödeme tarihinden önce ödüyoruz.Davet kodunu kullanmanızı gerçekten isteriz.Burs olarakta düşünebilirsiniz.

VDSL 35 MPS PAKETİNİ KULLANIYOR FAZLASIYLA MEMNUN.7/24 MH TEMSİLCİLERİNE ULAŞIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

DAVET KODU:VP8GH0

Teşekkürler.

• Referrans kodum W40IGI yeni üye olacak arkadaşlar bu kodu verirse çok memnun kalırım. Öğrenciyiz, sizde destek olun bize Hem siz hemben 5 tl indirim kazanırız her faturada

• Arkadaşlar 2 aya yaklaştı kullanıyorum.Faturalar fiyat listesinde belirtildiği gibi geldi.35 megabitlik pakette 30-33 arası hız alıyorum. Şimdilik bir sorun yaratmadı. 4L2WML referans koduyla abonelik yaparsanız her ikimiz de 5er tl indirim alırız. Faturalarımı düzenli ödüyorum o konuda sıkıntı yok tabi siz de öderseniz.

Referans kodu: 4L2WML

• Darkimore kullanıcısına yanıt

🙏

• Abonelik Başlangıcı : 2019 Haziran

Kullanılan Tarife : SPEEDMAX AVANTAJ 35M E KADAR

Memnuniyet Durumu : Çok memnunum kullandığım bölgede tam hız almaktayım.

Davet Kodu : 138B0S (Sondan bir önceki sıfır)

2 Yılı aşkın süredir bir kez olsun fatura ödeme tarihini geçirmedim. Eğer faturanın son ödeme tarihini geçirirseniz; faturayı sonradan ödeseniz bile karşılıklı olarak iki tarafın da indirimleri iptal oluyor. Davet kodunu abonelik esnasında verirseniz karşılıklı olarak indirimden yararlanabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stranger3458 -- 28 Ekim 2021; 11:30:8 >

• Abonelik Başlangıcı : MAYIS 2020

Kullanılan Tarife : SPEED MAX AVANTAJ VDSL

Referans numarası : SKQ6U3

Uzun süredir kullanıyorum.
    Fatura ödemesi sorunsuzdur.
    Sizin ve benim 5 TL'lik indirim kazanabilmemiz için referansımı kullanan olursa çok teşekkür ederim.

Sorularınız için özelden yazabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.